Jetnetworking Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

 

4443538

Kurum ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikâyetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız.

  • . Sistem hakkında bilgi almak ve sisteme kaydolmak için
  • . Alt üye işlemleri ve yeni alt üye kaydınız için
  • . Sipariş vermek için
  • . Prim ve cari hesaplarınız hakkında bilgi almak için
  • . Siparişlerinizin durumunu öğrenmek ve kargo takip numarası için
  • . Ürün iadesi için
  • . İnsan kaynakları için
  • Müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanmak için bekleyiniz

Yorumlar  

#7 0 seda 04-09-2015 16:32
üye olmak istiyorum.üye ol butonuna basınca "forivia " diye bir sitenin üyeliği çıkıyor.Bu konuda sizden yardım bekliyorum.Lütfen bir an önce satış yapmak istiyorum.mail adresimden ulaşabilirsiniz.
#6 0 sultan 30-10-2014 15:02
ben bundan 4 yıl önce buraya üye oldum alt üyelerimde vardı şimdi kaldığım yerden dvam etmek istiyorum
#5 +1 emine ağırman hikmet 15-03-2014 23:16
sayfanızı acamıyorum üyeliğimin devam edip etmediğini görmek ve devam ediyorsa sibarişlerimi girecektim ama acılmadı
#4 -1 ilknur tanış 11-12-2013 15:18
ben ürün iyade yaptım sayfada alacak olarak görünmüyor şimdi kapıda ödemeli ürün aldım iyadeyi düşün
#3 0 ayten kotan 30-10-2013 13:53
çok önceden üyelerim ve takım öncülüğüm devam ediyordum takım öncüm ayrıldığı için biz de ayrıldık ve bu firmanın iflas ettiğini ve bizi bu firmaya kötüleyip pirimlerimizi raktırdı şu an beni bu firmaya döndürmenizi alamadığımızı söyleyip bizi bırica ederim.
#2 -2 g.savaş 11-12-2012 12:02
ben kayıt oldum paketimde geldi fakat sisteme giremiyorum sipariş vermek istiyorum veremiyorum müşteri hizmetlerini arıyorum cevap verilmiyor bu nasıl bi sistem anlayamadımmm
#1 0 yeter temli 09-09-2012 23:35
flornar eyeliner pen siparişi verdim geldi ve sorunlu

Yorum ekle

Kurum veya kuruluş ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikayetlerinizi bu sayfa üzerinden ilgili kuruma iletmeniz mümkün değildir. İlgili Kurum veya kuruluşa yukarıdaki numaradan veya bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Bu sitenin kurumlarla hiç bir bağlantısı yoktur. Yazdığınız YORUMLAR! kuruma iletilmez.
Yorumlarınızda yazmış olduğunuz bilgilerden ( TC kimlik no, telefon numarası, kart numarası, müşteri numarası) dolayı olabilecek her türlü olumsuz bir durumda sorumluluk yorumu yazan kişiye aittir. Özel bilgilerinizi yazmayınız.
Yorum yaparken saygı çerçevesi içersinde yorumlarınızı yapınız. Aksi takdirde yorumlarınız yayınlanmayabilir veya değiştirilebilir.
En geç 24 saat içinde yorumlarınız yayınlanır. Yorum yayın hakkı telefondabekleme.com da saklıdır. Yorumu gönder tuşuna tıkladıktan sonra yorum yazma kurallarını kabul ettiğinizi taahhüt etmiş oluyorsunuz.
Yorum kuralları

Güvenlik kodu Yenile

Siteyi Nasıl Kullanacağım ?

Numarayı aradığınızda, yukarıda karşınıza çıkacak şeçenekler menü halinde verilmiştir. Bağlanmak istediğiniz bölümü bulduktan sonra sol tarafında yazan tuşları kullanarak bölüme ulaşabilirsiniz. Tuşlama yaparken ilgili menüde olduğunuzdan emin olduktan sonra tuşa basın. Bazı durumlarda reklam ve kampanya bilgilerinden dolayı menü için beklemek zorunda kalabilirsiniz.

Önemli Uyarı !

Kurum veya Kuruluşların sesli yanıt sistemi menülerinde, zaman zaman kampanyalardan veya sistemden kaynaklanan güncellemeler ve değişiklikler olabilir. Eğer Sesli yanıt menüsünde bir yanlışlık varsa lütfen bize bildiriniz. Telefondabekleme.com, sesli yanıt sistemi menülerinin %100 doğruluğunu garanti etmemektedir.
© 2010 - 2015 Telefondabekleme.com | Tüm hakları saklıdır. | İzinsiz kullanılmaz. | bilgi@telefondabekleme.com