Flo Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Flo Müşteri Hizmetlerine mi ulaşmak istiyorsunuz? Ürünler ile ilgili sorunlarınız mı var? Ayakkabınız su mu alıyor? Ürün iade yapmak mı istiyorsunuz? Canlı destek mi istiyorsun? En hızlı bir şekilde Flo müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya tıklayın.

flo müşteri hizmetleri

0 850 290 3 356

Flo Müşteri Hizmetleri

Beklemeden Flo Müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanmak için 0 tuşlayınız. Flo Müşteri temsilcisine bağlanıyor.

Flo ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikâyetlerinizi BURADAN tıklayarak gönderebilirsiniz.

  • 0 Flo müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanmak için
  • 1 İnternet satışları için
  • 2 Ürün değişimi, para iadesi ve faturasız işlemler için
  • 3 İlgilenilmek üzere mağazaya teslim edilen ürününüz hakkında bilgi almak için

2001 yılında Ziylan Grup bünyesinde kurulan FLO, Türkiye’nin en büyük ayakkabı mağazalar zinciridir. Türkiye genelinde 231 mağazasında müşterilerine hizmet veren FLO, her geçen gün bünyesine yeni mağazalar ve ürünler ekleyerek, dünya markaları Adidas, Nike, gibi markalarla müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

FLO konseptini; ailenin tüm bireyleri için, her zamana ve her ortama uygun ayakkabı, spor giyim, aksesuar gibi ürünlerini, ekonomik ve geniş bir ürün yelpazesi sunarak karşılayan mağazalar zinciri olarak oluşturmuştur. Binlerce model ve renk seçeneğinin satışa sunulduğu FLO mağazalarında abiye ayakkabılar, günlük kullanıma uygun ayakkabılar, spor ayakkabılar, okul ayakkabıları, spor giyim, spor aksesuarları, ayakkabı bakım ürünleri ile ayakkabınızı tamamlayan kemer, çanta, cüzdan, valiz, bijuteri, şal, vb. ürünler yer almaktadır.

FLO müşteri hizmetleri, müşterilerinin sorularına cevap verebilmek için hizmet vermektedir. Çağrı merkezi aracılığıyla FLO ürünleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir, sipariş durumunu öğrenebilir, iade-değişim hakkında bilgi alabilirsiniz. Bunun yanında, her türlü sorun ve şikayetlerinizi iletebileceğiniz, FLO web sitesinde, yukarıda bağlantı adresi verilen bir iletişim formu bulunmaktadır.

  • 15 Kasım 2011
  • 53