İstanbul akvaryum ile ilgili sorunlarınız mı var? toplu bilet almak mı istiyorsunuz? giriş fiyatlarını öğrenmek mi istiyorsunuz? En hızlı bir şekilde İstanbul akvaryum müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya tıklayın.

istanbul akvaryum müşteri hizmetleri

444 9 744

İstanbul Akvaryum Müşteri Hizmetleri

Beklemeden İstanbul akvaryum müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanmak için sırasıyla 0 tuşlayınız. Müşteri temsilcisine bağlanıyor.

Kurum ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikayetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız.

  • 0. İstanbul Akvaryum Müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanmak için
  • 1. Bilet fiyatlarını öğrenmek için
  • 2. Grup girişi ile ilgili bilgi almak ve rezervasyon yapmak için
  • 3. Adres bilgileri ve yol tarifi için
  • 4. İstanbul akvaryum ile ilgili genel bilgi için
  • 5. İstanbul akvaryumda gerçekleştirmek istediğiniz etkinlik ve organizasyonlarınızla ilgili rezervasyon yapmak için

Diğer eğlence yerleri için

İstanbul Akvaryum; Dünya denizlerinde yaşayan balık türlerinin içinde bulunduğu, kendi türündeki akvaryumlarla kıyaslandığında; gezi güzergahı, temalandırma, interaktiflik, yağmur ormanı ve yeni nesil teknolojisiyle dünyanın en yeni tema akvaryumudur.

Coğrafi bir rotayı takip ederek Karadeniz’den Pasifik’e uzanan toplam 17tema ve 1 adet yağmur ormanından oluşan güzergahta yolculuk yapabilirsiniz.

Alanların temalandırılmasında o alanın kültürel, coğrafi, tarihsel ve mimari özellikleri, buna uygun dekoratif unsurlar, interaktif oyunlar, filmler ve alan hakkında detaylı bilgilerin verildiği görsel grafikler yer alıyor. Alanların, ses ve ışıklandırma sistemleri de bu temalandırmaya uygun olarak düzenlenmiştir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer yazılar

Diğer Kurum ve Firmalar

Vialand Müşteri hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Vialand ile ilgili sorunlarınız mı var? bilet satın almak mı istiyorsun? Servis saatlerini mi merak ediyorsun? En hızlı bir şekilde Vialand müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya tıklayın. 0 850 210 85 63 Vialand Daha fazlasını oku…

Diğer Kurum ve Firmalar

Flora Halı Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Akbank ile ilgili sorunlarınız mı var? kredi kartı ekstreniz mi gelmedi? hesaplarınızda sorun mu var? En hızlı bir şekilde Akbank müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya tıklayın. 444 5 083 Flora Halı Müşteri Hizmetleri Daha fazlasını oku…

Diğer Kurum ve Firmalar

Passolig Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Passolig ürünleri ile ilgili yardıma ihtiyacınız mı var? passolig kartınızı mı kaybettiniz? En hızlı bir şekilde Passolig müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya dokunarak arayın. 0 850 724 33 44 Passolig Müşteri Hizmetleri Passolig Daha fazlasını oku…