Zyxel Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

 

4441150

Kurum ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikâyetlerinizi iletmek için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. tıklayınız.

  • 1. Ürünlerimizle ilgili teknik destek almak için
  • 2. Göndermiş olduğunuz arızalı ürünün durumu hakkında bilgi almak için
  • 3. Ürünlerimizin özellikleri hakkında bilgi almak için
  • 4. Diğer konular için
  • 9. For English

Yorumlar  

#8 0 cengiz akdemir 25-02-2015 10:54
çağrı telefonu merkezinde tam 22 dakika bekletildim böyle iş mi olur modemden hiç memnun değilim sürekli arıza vermektedir bi haftadır interneti kullanamıyorum cihazıda servise gönderdim ne zaman gelceği belli değil boş boşuna kullanamadığım internet parası ödüyorum :@:@
#7 0 enes 25-11-2014 00:14
04.11.2014 tarıhde bimeks mağzasından zyxel NBG-416N cihazı internet paylaştırıcı modem aldım..bır kac gun gayet ıyı kullandım ama ondan sonra bilgisayarı ve telefonu internetten atmaya başladı sonra sadece internet kablosunu bilgisayara taktım ve o zaman internete bağlandım.24.11.2014 tarihde aldığım cıhazı gidip değiştirdim.aynı sıkıntı bu cıhazdada oldu.
#6 0 Ahmet Çakır 30-09-2014 17:04
Kalite
Geçengün aradığım müşteri hizmetlerinden ismini hatırlayamadığım bi arkadaştı bana öok yardımcı oldu sorunu gideremedik servise aldılar ürünü değiştirdiler.ismini hatırlamıyorum ama burdan o arkadaşlara çok teşekkr ediyorum
#5 +1 MURAT 07-08-2014 14:05
Müşteri hizmetlerine ulaşmak zaten zahmetli birde yetmiyormuş gibi müşteri temsilcilerinin konuşma üslubunda da tarz hataları ve saygısızlık dizboyu bu nasıl bir kurumsal şirkete yakışır anlayamadım tam bir terbiyesizlik örneği.
#4 0 hakan 24-07-2014 11:15
Aradım zyxeli hem güncelleme yapıldı hem şifre değiştik sağolsunlar hallettik
#3 0 ÇAĞLAR 04-06-2014 16:05
tam 22 dakikadır müşteri hizmetlerine bağlanmak için bekliyorum nasıl bir kurumsunuz siz iş yerindeki modemim arızalı ve bütün işlerim yarım kaldı.
#2 +2 yasemin 07-03-2014 18:51
wifi şifresini değiştirdik ve unuttuk bunu nasıl öğrenebilirim geri ?
#1 -1 ALİ YAVUZ 29-11-2013 18:14
modem de bir sıkıntı var modem arayüzüne kullanıcı adı şifre kaydediyorum sonradan siliniyor bunun için doping ile görüştüm modeminizde sıkıntı var dediler

Yorum ekle

Kurum veya kuruluş ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikayetlerinizi bu sayfa üzerinden ilgili kuruma iletmeniz mümkün değildir. İlgili Kurum veya kuruluşa yukarıdaki numaradan veya bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Bu sitenin kurumlarla hiç bir bağlantısı yoktur. Yazdığınız YORUMLAR! kuruma iletilmez.
Yorumlarınızda yazmış olduğunuz bilgilerden ( TC kimlik no, telefon numarası, kart numarası, müşteri numarası) dolayı olabilecek her türlü olumsuz bir durumda sorumluluk yorumu yazan kişiye aittir. Özel bilgilerinizi yazmayınız.
Yorum yaparken saygı çerçevesi içersinde yorumlarınızı yapınız. Aksi takdirde yorumlarınız yayınlanmayabilir veya değiştirilebilir.
En geç 24 saat içinde yorumlarınız yayınlanır. Yorum yayın hakkı telefondabekleme.com da saklıdır. Yorumu gönder tuşuna tıkladıktan sonra yorum yazma kurallarını kabul ettiğinizi taahhüt etmiş oluyorsunuz.
Yorum kuralları

Güvenlik kodu Yenile

Siteyi Nasıl Kullanacağım ?

Numarayı aradığınızda, yukarıda karşınıza çıkacak şeçenekler menü halinde verilmiştir. Bağlanmak istediğiniz bölümü bulduktan sonra sol tarafında yazan tuşları kullanarak bölüme ulaşabilirsiniz. Tuşlama yaparken ilgili menüde olduğunuzdan emin olduktan sonra tuşa basın. Bazı durumlarda reklam ve kampanya bilgilerinden dolayı menü için beklemek zorunda kalabilirsiniz.

Önemli Uyarı !

Kurum veya Kuruluşların sesli yanıt sistemi menülerinde, zaman zaman kampanyalardan veya sistemden kaynaklanan güncellemeler ve değişiklikler olabilir. Eğer Sesli yanıt menüsünde bir yanlışlık varsa lütfen bize bildiriniz. Telefondabekleme.com, sesli yanıt sistemi menülerinin %100 doğruluğunu garanti etmemektedir.
© 2010 - 2014 Telefondabekleme.com | Tüm hakları saklıdır. | İzinsiz kullanılmaz. | bilgi@telefondabekleme.com