Ufo Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

 

Kurum ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikâyetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız.

4445836

  • Sesli yanıt sistemi yoktur. Müşteri temsilcisine bağlanıyor.

Yorumlar  

#5 0 halil 31-07-2014 18:23
ufo marka buharlı vantilatorumun pervanesi parcalandı ... parcalanması birsey değl fırladı ve duvardaki izler akıllara zarar... yetkili servise gidiyorum pervane garanti kapsamına girmiyormus neymis efendim 15 lira ucreti varmıs. iyi diyorum alayım malesef yok diyor , ne zaman gelir diyorum bir aydır fabrıkayla irtibat halindeyiz ne zaman gelir bilmiyoruz diyor. diyecegim suki COK GEREKSİZ BİR MARKA ... FİRMA SAHİBİNİNDE UFOSUNUNDA ALLAH BELASINI VERSİN....
#4 0 mustafa malas 31-07-2014 17:17
Honeywell marka serinletici cihazımız arızalanmıştır. Konya yetkili servislerinden Teknik iş soğutma / Necati SATICI 0332 350 83 09.. YA yirmi gün önce cihazı garanti kapsamında teslim ettik. 15 gün içinde cihazınız hazır olur demesine rağmen 20 gün oldu halen parça bekliyorum diyor.
#3 0 cevat yıldırım 12-07-2014 11:20
ufo çok iyi marka.fakat markası kadar iyi servisler bulmalı aksi durumda çok müşteri kaybeder.Bende şanlıurfa/viranşehir'den aldığım ufo marka vantilatörün su haznesinde sorun çıktı.servise götürdüm servis elemanı bilgisayardan beş dakika sonra kafasını kaldırıp benle ilgilenebildi.o da iki saniyelik bir ilgilenme ve adam cihazı bırakıp bir hafta sonra gelmemi söyledi.bende kabul etmedim ve adama dedim ki bak sorun nedir dye ona göre gideyim.yok dedi ben bakamam bırakacaksın bir hafta sonra gelip alacaksın.bunu yapan viranşehirde yalçın soğutma adı altında ufo servisiydi.gerçekten yazık oluyor böyle kaliteli malların servislerini böyle kalitesiz insanlara vermek.ufo şunu unutmasın ki böyle servisler müşteri bırakmadıkları gibi marka için çok ciddi tehdit oluşturmaktalar.
#2 +1 yadigar telli 11-07-2014 09:34
ufo buharlı fanımın pervanesi çalışırken parçalandı ve servislerde yedek parçasını bulamıyorum
#1 0 muhsin karadağ 16-12-2013 09:37
satış kahramanları hakkında bilgi verebilirmisiniz

Yorum ekle

Kurum veya kuruluş ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikayetlerinizi bu sayfa üzerinden ilgili kuruma iletmeniz mümkün değildir. İlgili Kurum veya kuruluşa yukarıdaki numaradan veya bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Bu sitenin kurumlarla hiç bir bağlantısı yoktur. Yazdığınız YORUMLAR! kuruma iletilmez.
Yorumlarınızda yazmış olduğunuz bilgilerden ( TC kimlik no, telefon numarası, kart numarası, müşteri numarası) dolayı olabilecek her türlü olumsuz bir durumda sorumluluk yorumu yazan kişiye aittir. Özel bilgilerinizi yazmayınız.
Yorum yaparken saygı çerçevesi içersinde yorumlarınızı yapınız. Aksi takdirde yorumlarınız yayınlanmayabilir veya değiştirilebilir.
En geç 24 saat içinde yorumlarınız yayınlanır. Yorum yayın hakkı telefondabekleme.com da saklıdır. Yorumu gönder tuşuna tıkladıktan sonra yorum yazma kurallarını kabul ettiğinizi taahhüt etmiş oluyorsunuz.
Yorum kuralları

Güvenlik kodu Yenile

Siteyi Nasıl Kullanacağım ?

Numarayı aradığınızda, yukarıda karşınıza çıkacak şeçenekler menü halinde verilmiştir. Bağlanmak istediğiniz bölümü bulduktan sonra sol tarafında yazan tuşları kullanarak bölüme ulaşabilirsiniz. Tuşlama yaparken ilgili menüde olduğunuzdan emin olduktan sonra tuşa basın. Bazı durumlarda reklam ve kampanya bilgilerinden dolayı menü için beklemek zorunda kalabilirsiniz.

Önemli Uyarı !

Kurum veya Kuruluşların sesli yanıt sistemi menülerinde, zaman zaman kampanyalardan veya sistemden kaynaklanan güncellemeler ve değişiklikler olabilir. Eğer Sesli yanıt menüsünde bir yanlışlık varsa lütfen bize bildiriniz. Telefondabekleme.com, sesli yanıt sistemi menülerinin %100 doğruluğunu garanti etmemektedir.
© 2010 - 2014 Telefondabekleme.com | Tüm hakları saklıdır. | İzinsiz kullanılmaz. | bilgi@telefondabekleme.com