İstanbul Bilişim Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

 

0 850 3330912

Kurum ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikâyetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız.

  • . Operatöre bağlanmak için
  • . Sipariş takip ve Müşteri hizmetleri için
  • . Satış için
  • . For English

Yorumlar  

#2 0 Turgut ÖZTÜRK 10-01-2015 10:50
dün akşam sizden ıphone 6 16 gb gümüş renk telefon siparişi verdim bundan 2 yıl öncede laptop bilgisayar aldım sizin daimi müşterinizim telefonumuzu ne zaman göndereceksiniz telefonun yanında sizden bir kılıf hediye etmenizi arzu ediyorum beni üzmeyeceğinizi düşünüyorum.
#1 +1 ali kızkapan 06-08-2012 20:12
23.12.2010 tarihinde toshıba marka bir diz üstü bilgisayar aldım fakat faturaincelediğimde burcu eser bilgisi dahilinde gönderildi siyahla değişecek deniyor bunuda bilgisayrın pil sorunu yaşayınca öğrendim pil sorunu nasıl çözülür.

Yorum ekle

Kurum veya kuruluş ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikayetlerinizi bu sayfa üzerinden ilgili kuruma iletmeniz mümkün değildir. İlgili Kurum veya kuruluşa yukarıdaki numaradan veya bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Bu sitenin kurumlarla hiç bir bağlantısı yoktur. Yazdığınız YORUMLAR! kuruma iletilmez.
Yorumlarınızda yazmış olduğunuz bilgilerden ( TC kimlik no, telefon numarası, kart numarası, müşteri numarası) dolayı olabilecek her türlü olumsuz bir durumda sorumluluk yorumu yazan kişiye aittir. Özel bilgilerinizi yazmayınız.
Yorum yaparken saygı çerçevesi içersinde yorumlarınızı yapınız. Aksi takdirde yorumlarınız yayınlanmayabilir veya değiştirilebilir.
En geç 24 saat içinde yorumlarınız yayınlanır. Yorum yayın hakkı telefondabekleme.com da saklıdır. Yorumu gönder tuşuna tıkladıktan sonra yorum yazma kurallarını kabul ettiğinizi taahhüt etmiş oluyorsunuz.
Yorum kuralları

Güvenlik kodu Yenile

Siteyi Nasıl Kullanacağım ?

Numarayı aradığınızda, yukarıda karşınıza çıkacak şeçenekler menü halinde verilmiştir. Bağlanmak istediğiniz bölümü bulduktan sonra sol tarafında yazan tuşları kullanarak bölüme ulaşabilirsiniz. Tuşlama yaparken ilgili menüde olduğunuzdan emin olduktan sonra tuşa basın. Bazı durumlarda reklam ve kampanya bilgilerinden dolayı menü için beklemek zorunda kalabilirsiniz.

Önemli Uyarı !

Kurum veya Kuruluşların sesli yanıt sistemi menülerinde, zaman zaman kampanyalardan veya sistemden kaynaklanan güncellemeler ve değişiklikler olabilir. Eğer Sesli yanıt menüsünde bir yanlışlık varsa lütfen bize bildiriniz. Telefondabekleme.com, sesli yanıt sistemi menülerinin %100 doğruluğunu garanti etmemektedir.
© 2010 - 2015 Telefondabekleme.com | Tüm hakları saklıdır. | İzinsiz kullanılmaz. | bilgi@telefondabekleme.com