0 850 3330912

Kurum ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikâyetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız.

  • 0. Operatöre bağlanmak için
  • 1. Sipariş takip ve Müşteri hizmetleri için
  • 2. Satış için
  • 9. For English

Yorumlar  

#2 +1 Turgut ÖZTÜRK 10-01-2015 10:50
dün akşam sizden ıphone 6 16 gb gümüş renk telefon siparişi verdim bundan 2 yıl öncede laptop bilgisayar aldım sizin daimi müşterinizim telefonumuzu ne zaman göndereceksiniz telefonun yanında sizden bir kılıf hediye etmenizi arzu ediyorum beni üzmeyeceğinizi düşünüyorum.
Alıntı
#1 0 ali kızkapan 06-08-2012 20:12
23.12.2010 tarihinde toshıba marka bir diz üstü bilgisayar aldım fakat faturaincelediğimde burcu eser bilgisi dahilinde gönderildi siyahla değişecek deniyor bunuda bilgisayrın pil sorunu yaşayınca öğrendim pil sorunu nasıl çözülür.
Alıntı

Yorum ekle

Güvenlik kodu Yenile

Siteyi Nasıl Kullanacağım ?

İlgili firmanın müşteri hizmetleri veya çağrı merkezi numarasını aradığınızda, yukarıda, karşınıza çıkacak şeçenekler menü halinde verilmiştir. Bağlanmak istediğiniz bölümü bulduktan sonra sol tarafında yazan tuşları kullanarak istediğiniz bölüme ulaşabilirsiniz. Bazı firmaların, beklemeden müşteri temsilcisine bağlanmak için gereken tuş sırası da ayrıca verilmiştir. Tuşlama yaparken ilgili menüde olduğunuzdan emin olduktan sonra tuşa basın. Bazı durumlarda reklam ve kampanya bilgilerinden dolayı menü için beklemek zorunda kalabilirsiniz.

Önemli Uyarı !

Kurum veya Kuruluşların Müşteri Hizmetleri - Çağrı Merkezi sesli yanıt sistemi menülerinde, zaman zaman kampanyalardan veya sistemden kaynaklanan güncellemeler ve değişiklikler olabilir. Yukarıda verilen tuş menüsü dinlediğinizden farklı olabilir. Eğer Sesli yanıt menüsünde bir yanlışlık varsa veya güncellenmesini istiyorsanız lütfen bize bildiriniz. Telefondabekleme.com, sesli yanıt sistemi menülerinin %100 doğruluğunu garanti etmemektedir.

SON YORUMLAR

© 2010 - 2017 Telefondabekleme.com | Tüm hakları saklıdır. | İzinsiz kullanılmaz. | bilgi@telefondabekleme.com