Buderus Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Buderus ürünleri ile ilgili yardıma ihtiyacınız mı var? Kombinizde arıza mı var? En hızlı bir şekilde Buderus müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya dokunarak arayın.

Buderus Müşteri Hizmetleri

444 5 474

Buderus Müşteri Hizmetleri

Buderus ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikâyetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız.

  • Buderus müşteri hizmetleri çağrı merkezinde sesli yanıt sistemi yoktur. Müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanıyor.

Buderus ilk defa ısıtma aksesuarları satmaya başladı ve süreç içinde tam bir hizmet sağlayıcıya dönüşmüştür. Buderus, ilk düşük sıcaklıktaki boyleri ile ısıtma teknolojisinde yeni bir standart belirlemiştir. Bu sisteme, çalışma sıcaklığını dış sıcaklığa göre ayarlayan yenilikçi bir kontrol sistemi de eklenmiştir.

Buderus olarak markanın amacı “en kaliteli ürün, en kaliteli hizmet” anlayışı ile müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Ürün ve hizmetler ile ilgili her türlü sorularınız ve ihtiyaçlarınız için bir telefon kadar yakınınızdayız, telefon veya İletişim Formu üzerinden yaptığınız geri bildirimleriniz Buderus tarafından hassasiyetle incelenerek soru, talep ve şikayetleriniz ile ilgili çözümler üretilmektedir. Buderus ’den satın aldığınız hizmet veya ürünlerle ilgili soru ve taleplerinizi, yukarıda verilen linkteki iletişim formunu doldurarak veya çağrı merkezi telefonundan müşteri hizmetlerine temsilcisine ulaşarak iletebilirsiniz.

  • 13 Mayıs 2014