Casper Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Casper ürünleri ile ilgili yardıma ihtiyacınız mı var? Bilgisayarınız mı bozuldu? En hızlı bir şekilde Casper müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya dokunarak arayın.

Casper Müşteri Hizmetleri

0 850 250 77 77

Casper Müşteri Hizmetleri

Casper ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikâyetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız.

  • 1 Kurulum talepleriniz için
  • 2 Teknik servisteki ürünlerinizin durumu öğrenmek için
  • 3 Diğer konular için

Casper, 1991 yılında üniversiteden yeni mezun 3 girişimci bilgisayar mühendisi olan Altan Aras Fakılı, Yalçın Yıldırım ve Ali İhsan Taşkın tarafından kurulmuştur. Bilgisayar ve yan ürünleri üreten bir firmadır. 2009 yılı geneli ile 65 Casper Store ve 1200’ün üzerinde satış ve servis noktası bulunmaktadır. 2007’de hizmete giren 34.500m² büyüklüğünde tesisleri ile Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük bilgisayar üretim fabrikalarından birine sahiptir. Bu tesisin günde yaklaşık 5.000 adet bilgisayar üretim kapasitesi vardır. “Yılın en iyi yerli bilgisayar üreticisi” gibi birçok ödül almıştır. Aynı sektörde faaliyet gösteren ve Türkiye’nin ilk yerli PC markası olup IT sektöründe zincir mağazacılık uygulamasını da ilk başlatan firma olarak bilinen Aidata’yı Ekim 2009’da satın almıştır. Casper 2014 yılından itibaren cep telefon sektörüne de girmiştir.

Casper olarak markanın amacı “en kaliteli ürün, en kaliteli hizmet” anlayışı ile müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Ürün ve hizmetler ile ilgili her türlü sorularınız ve ihtiyaçlarınız için bir telefon kadar yakınınızdayız, telefon veya İletişim Formu üzerinden yaptığınız geri bildirimleriniz Casper tarafından hassasiyetle incelenerek soru, talep ve şikayetleriniz ile ilgili çözümler üretilmektedir. Casper ’den satın aldığınız hizmet veya ürünlerle ilgili soru ve taleplerinizi, yukarıda verilen linkteki iletişim formunu doldurarak veya çağrı merkezi telefonundan müşteri hizmetlerine temsilcisine ulaşarak iletebilirsiniz.

  • 16 Mayıs 2014
  • 48