Ferroli Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Ferroli ile ilgili sorunlarınız mı var? Kombiniz mi arızalandı? Klimanızın kurulumunu yaptırmak mı istiyorsunuz? En hızlı bir şekilde Ferroli müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya tıklayın.

ferroli müşteri hizmetleri

444 40 01

Ferroli Müşteri Hizmetleri

Ferroli ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikâyetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız.

  • Ferroli Müşteri Hizmetleri çağrı merkezinde Sesli yanıt sistemi yoktur. Ferroli Müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanıyor.

Merkezi Ümraniye’de bulunan FERROLI A.S.’nin. Dünya standartlarında üretilen FERROLI ürünleri, FERROLI TÜRKİYE’nin güleryüzlü ve tecrübeli satış organizasyonu ve yetkili satıcı ağı sayesinde tüketici ile buluşmaktadır.

FERROLI firması satış noktası ve yetkili servisleri ile tüm Türkiye’de hizmet vermektedir. Yetkili satıcıları genellikle taahhütçü firmalardan oluşan FERROLI, aynı zamanda toplu konut ve endüstriyel satışlar da gerçekleştirmektedir.

Gittikçe artan tüketim bilinci, tüketicinin artan araştırma ve öğrenme ihtiyacı, firmaları kendilerini sürekli geliştirmeye yöneltmiştir. Bu sebeple FERROLI, yetkili satıcılarını ve teknik servislerini bölgesel ve il bazındaki eğitim toplantılarıyla; montaj ve teknik unsurların yanı sıra, serviste ve mağazada davranış, kalite ve yönetim konularında da bilgilendirmeye devam etmektedir. Doğalgazlı ürünlerin satış ve teknik servis hizmetlerini veren lider bir firma olarak FERROLI, 24 saat içinde bakım ve garantili teknik servis hizmeti veren, kaliteli, yaygın ve güvenilir yetkili servisleri, %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen fiyat ve hizmet anlayışı ile “FERROLI Kalitesi”ni yaratmıştır.

  • 22 Ekim 2014