Kawai müşteri hizmetleri’ne ulaşmanız mı gerekiyor? Cihazlarınızı servise vermek mi istiyorsunuz? Tabletiniz mi bozuldu? En hızlı bir şekilde Kawai müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya tıklayın.

kawai müşteri hizmetleri

0 212 222 65 00

Kawai Müşteri Hizmetleri

Kawai ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikâyetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız.

  • Kawai Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezinde Sesli yanıt sistemi yoktur. Kawai Müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanıyor.

Diğer elektronik markaları için

TÜRKİYE’nin tüm il ve ilçelerini kapsayacak şekilde 200 satış sonrası teknik servis ve hizmet noktasına sahip olan KAWAİ hizmet yeterlilik konusunda ülkemizdeki sayılı firmalardandır. Ev elektroniği ve kişisel kullanıma yönelik ürünlerde müşterisine 2 yıl ürün ve 10 yıl yedek parça garantisi vererek müşterisinin güvenini kazanmış ve bu güvenle yoluna devam etmektedir.

Günümüzde hızla gelişen elektronik sektörün de hızlı yapılanmanın önemini bilen KAWAİ her yeni ürünün takipçisi olmuş ve halkına uygun ürünlerde hızlı bir şekilde üretim ve tedarik yoluna gitmiştir. Uzak doğu yapılanmasını 10 yıl önce tamamlayan KAWAİ nin Hong-Kong merkezli şirketi ve Çin deki ofisi ile ürün kalitesini tam manası ile kontrol altında tutmaktadır.

20 Yıllık tecrübesini üretimden ithalata, ithalattan satışa, satıştan sonrada verdiği teknik servis desteği ile bir bütün olarak halkına taşımaktadır. Planladığı yeni yapılanmanın sağlayacağı katkı ile yurt içindeki ürün portföyünü genişletmek ve çalıştığı global market kanalındaki Pazar payını artırmaktadır.


3 yorum

Mücahit Ahmet Özler · 9 Kasım 2020 14:09 tarihinde

servis telefonlarına ulaşılamıyor acil yardım gerekiyor.Kawai ile sorun butonuna da ulaşamıyorum acil yardımcı olabilir misiniz?

umur · 10 Ocak 2020 16:56 tarihinde

servis telefonlarına ulaşılamıyor. numarası mı değişti acaba? ürünümü garantiye gönderdim gelmek bilmedi.

Uğur · 21 Şubat 2019 14:55 tarihinde

Servis telefonu koşu istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer yazılar

Elektronik Beyazeşya

Xiaomi Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Son olarak Türkiye pazarına da giriş yapan Uzakdoğu merkezli teknoloji markalarından Xiaomi şirketi, 6 nisan 2010 tarihinde kurulmuştur. Çok kısa zaman dilimi içerisinde yakalamış olduğu başarısıyla birlikte dünyanın en büyük dördüncü akıllı telefon üreticisi haline Daha fazlasını oku…

Elektronik Beyazeşya

Lovato Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Lovato Müşteri hizmetlerine mi ulaşmak istiyorsunuz? Ayakkabınız su mu aldı? En hızlı bir şekilde Lovato müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya dokunarak arayın. 444 6 264 Lovato Müşteri Hizmetleri Lovato müşteri hizmetleri ile ilgili Daha fazlasını oku…

Elektronik Beyazeşya

Sharp müşteri hizmetleri çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Sharp ile ilgili sorularınız mı var? Fotokopiniz mi arızalandı? En hızlı bir şekilde Sharp müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya dokunarak arayın. Sharp Müşteri Hizmetleri Sharp ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikâyetlerinizi Daha fazlasını oku…