Kawai müşteri hizmetleri’ne ulaşmanız mı gerekiyor? Cihazlarınızı servise vermek mi istiyorsunuz? Tabletiniz mi bozuldu? En hızlı bir şekilde Kawai müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya tıklayın.

kawai müşteri hizmetleri

0 212 222 65 00

Kawai Müşteri Hizmetleri

Kawai ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikâyetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız.

  • Kawai Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezinde Sesli yanıt sistemi yoktur. Kawai Müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanıyor.

Diğer elektronik markaları için

TÜRKİYE’nin tüm il ve ilçelerini kapsayacak şekilde 200 satış sonrası teknik servis ve hizmet noktasına sahip olan KAWAİ hizmet yeterlilik konusunda ülkemizdeki sayılı firmalardandır. Ev elektroniği ve kişisel kullanıma yönelik ürünlerde müşterisine 2 yıl ürün ve 10 yıl yedek parça garantisi vererek müşterisinin güvenini kazanmış ve bu güvenle yoluna devam etmektedir.

Günümüzde hızla gelişen elektronik sektörün de hızlı yapılanmanın önemini bilen KAWAİ her yeni ürünün takipçisi olmuş ve halkına uygun ürünlerde hızlı bir şekilde üretim ve tedarik yoluna gitmiştir. Uzak doğu yapılanmasını 10 yıl önce tamamlayan KAWAİ nin Hong-Kong merkezli şirketi ve Çin deki ofisi ile ürün kalitesini tam manası ile kontrol altında tutmaktadır.

20 Yıllık tecrübesini üretimden ithalata, ithalattan satışa, satıştan sonrada verdiği teknik servis desteği ile bir bütün olarak halkına taşımaktadır. Planladığı yeni yapılanmanın sağlayacağı katkı ile yurt içindeki ürün portföyünü genişletmek ve çalıştığı global market kanalındaki Pazar payını artırmaktadır.


2 yorum

umur · 10 Ocak 2020 16:56 tarihinde

servis telefonlarına ulaşılamıyor. numarası mı değişti acaba? ürünümü garantiye gönderdim gelmek bilmedi.

Uğur · 21 Şubat 2019 14:55 tarihinde

Servis telefonu koşu istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer yazılar

Elektronik Beyazeşya

Termikel Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Termikel ile ilgili sorularınız mı var? Ankastreniz mi çalışmıyor ? Fınınızda sorun mu var? En hızlı bir şekilde Termikel müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya dokunarak arayın. 444 0 493 Müşteri Hizmetleri 0 850 Daha fazlasını oku…

Elektronik Beyazeşya

ZTE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

ZTE ile ilgili sorularınız mı var? Modeminiz mi bozuldu? Akıllı telefonunuz mu sorunlu? En hızlı bir şekilde ZTE müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya tıklayın. 0 850 33 90 983 ZTE Müşteri Hizmetleri ZTE Daha fazlasını oku…

Elektronik Beyazeşya

Protherm Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Protherm ile ilgili sorunlarınız mı var? Kombiniz arıza mı verdi? Eve servis çağırmak mı istiyorsunuz? En hızlı bir şekilde Protherm müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya tıklayın. 0 850 222 89 89 Protherm Müşteri Daha fazlasını oku…