ZTE ile ilgili sorularınız mı var? Modeminiz mi bozuldu? Akıllı telefonunuz mu sorunlu? En hızlı bir şekilde ZTE müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya tıklayın.

zte müşteri hizmetleri

0 850 33 90 983

ZTE Müşteri Hizmetleri

ZTE ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikâyetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız.

  • ZTE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezinde sesli yanıt sistemi yoktur. Müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanıyor.

1985 yılında Çin’de kurulan ZTE, 2005 yılında Türkiye’de resmi ofislerini İstanbul ve Ankara olmak üzere açılışını yapmıştır. ZTE Türkiye, Telekomünikasyon, telefon, alt yapı, yazılım, kurumsal şebeke çözümleri, M2M, veri iletim cihazları, aksesuar ve tablet sektörlerinde hizmet vermektedir.

ZTE ulusal alanda tüm GSM ve sabit hat operatörleriyle ortaklıklar gerçekleştirmiş, (Turkcell, Vodafone, Avea, TTNet) ürün ve hizmet sağlamıştır. Türkiye’deki müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi ilke edinen ZTE, tüm Enterprise ürünleri, enterprise switch ürünleri, WLAN access gateway, video konferans cihazları, endüstriyel kameralar konusunda satış ve servis desteği sağlamaktadır.

ZTE müşteri hizmetleri, müşterilerini her türlü sorunlarına cevap verebilmek için çağrı merkezinde işini ehli temsilciler görevlidir. Genellikle hafta içi hergün muhatap bulabildiniz çağrı merkezinde, her gün binlerce kişinin arama yaptığı çağrı merkezinde, her ne kadar müşteri temsilcisine hemen bağlanamasanız da sorunlarınızla yakından ilgilenilmektedir. Bunun yanında ayrıca ZTE web sitesinde bir iletişim formu bulunmaktadır. Yukarıda bağlantı adresi verilen bu form ile her türlü sorun ve şikayetlerinizi ZTE firmasına iletebilirsiniz.


5 yorum

yusuf ziya tok · 31 Temmuz 2021 13:37 tarihinde

sağlayıcım tarafından verilen modemimde port yönlendirme yapmam gerekiyor,destek için 08503390983 nolu telefonu defalarca aradım ama düşmüyor!

Ünal Yüksel · 14 Şubat 2021 23:54 tarihinde

Merhaba,
2017 yılında aldığım zte axon telefonum birkaç ay önce cart diye kapandı ve bozuldu.O zamanlar Ankara’daydık ve yetkili servisi bu modellere bakmadıklarını söylediler.Tamircilere götürdüm, onlar da şarj soketini ve bataryasını bulamadılar, dolayısıyla gerçek sorunu da inceleyemediler.
Size getirsem, tamir edecek parçalarınız, altyapınız var mıdır?

elif eroglu · 2 Ağustos 2019 17:02 tarihinde

lefe blade x9 kullanıyorum ekranın tam orta dokunmatıgı calışmıyor bladex9 ekranını nereden temin edebilirim bulamıyorum

Remzi · 3 Haziran 2019 00:52 tarihinde

Telefon zte blade A506 müzik dinlerken birden dijit diye öttü ve kapandı

SUAT · 27 Aralık 2018 15:59 tarihinde

ZTE Nubia Z17 miniS
BANKA UYGULAMALARININ TAMAMINI KULLANIYORUM.ZİRAAT BANK UYGULAMASI 15 GÜN ÖNCE GÜNCELLENDİ.O GÜNDEN BERİ KULLANAMIYORUM.AKLIMA GELEN HERŞEYİ YAPTIM.BANA YARDIMCI OLURMUSUN.
ACİL YARDIM BEKLİYORUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer yazılar

Elektronik Beyazeşya

Xiaomi Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Son olarak Türkiye pazarına da giriş yapan Uzakdoğu merkezli teknoloji markalarından Xiaomi şirketi, 6 nisan 2010 tarihinde kurulmuştur. Çok kısa zaman dilimi içerisinde yakalamış olduğu başarısıyla birlikte dünyanın en büyük dördüncü akıllı telefon üreticisi haline Daha fazlasını oku…

Elektronik Beyazeşya

Lovato Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Lovato Müşteri hizmetlerine mi ulaşmak istiyorsunuz? Ayakkabınız su mu aldı? En hızlı bir şekilde Lovato müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya dokunarak arayın. 444 6 264 Lovato Müşteri Hizmetleri Lovato müşteri hizmetleri ile ilgili Daha fazlasını oku…

Elektronik Beyazeşya

Sharp müşteri hizmetleri çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Sharp ile ilgili sorularınız mı var? Fotokopiniz mi arızalandı? En hızlı bir şekilde Sharp müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya dokunarak arayın. Sharp Müşteri Hizmetleri Sharp ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikâyetlerinizi Daha fazlasını oku…