Türkiye'de binlerce müşterisi olan bankalardan biri de Bank Pozitif. Hergün binlerce müşteri, sorunlarını Bank Pozitif müşteri hizmetleri çağrı merkezinde arıyor. Kredi kartı, banka kartı, hesap işlemleri, şifre işlemleri gibi birçok problem için Bank Pozitif müşteri hizmetleri aranıyor. Bank Pozitif müşteri hizmetlerini aradığınızda en büyük sorun karmakarışık Bank Pozitif çağrı merkezi sesli yanıt sisteminde aradığınız yeri bulabilmek. Bazen bütün menüleri dinlemek zorunda kalıyorsunuz. Bu sayfada Bank Pozitif müşteri hizmetleri telefon numarasını, ayrıca aradığınızda karşınıza çıkacak muhtemel menüleri bulabilirsiniz. Bank Pozitif çağrı merkezi menülerini dinlemeden zaman kazanarak en kısa zamanda Bank Pozitif müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz. Tabi ki her müşteri aradığında hemen bir Bank Pozitif müşteri temsilcisi ile görüşmek ister ama binlerce müşterisi olan bankalarda bu pek mümkün olmuyor. Hemen altta, denemelerden sonra ve ayrıca site kullanıcılarının da tavsiyeleri ile hemen Bank Pozitif müşteri temsilcisine bağlanmak için bir tuş kombinasyonu mevcuttur. Sizi bu zor menülerden kurtarmak ve direk Bank Pozitif müşteri temsilcisine bağlanabilmeniz için güncel bilgiler vermeye çalışıyoruz.

Kurum ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikâyetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız.

Beklemeden Müşteri temsilcisine bağlanmak için sırasıyla 0 Tuşlayınız.

4444365

Tümünü Göster | Tümünü Kapa

 • 0. Müşteri temsilcisine bağlanmak için
 • 1. Bireysel kredi başvurusunda bulunmak için
 • 2. Bankacılık işlemleri için
  • 2.1. Hesap işlemleri için
  • 2.2. Yatırım işlemleri için
  • 2.3. Bireysel kredi işlemleri için
 • 3. Şifre ve güvenlik işlemleri için
  • 3.1. İnternet bankacılığı şifre ve kullanıcı adı almak veya şifrenizi değiştirmek için
  • 3.2. Telefon bankacılığı şifre ve kullanıcı adı almak veya şifrenizi değiştirmek için
 • 4. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için
  • 4.1. Bireysel krediler ve kampanyalarımız hakkında bilgi için
  • 4.2. Yatırım ürünleri hakkında bilgi için
 • 5. Bayi destek hattı için
 • 9. For English

Yorumlar  

#9 +5 Fatih Uzun 05-12-2013 16:33
Krediniz tamam eft hesabiniza yapıldı haberi geldi hesabı ma akşam bakdim yatmamis
Alıntı
#8 +3 ibrahim uluçay 16-08-2013 14:22
kredim bugün yatacaktı.Ama henüz hesabımda bişey yok.haber verirmisiniz.
Alıntı
#7 -1 erdem 30-07-2013 12:09
Arkadaslar kredi odemem gecikti simdi bankadan havale yaptim bi bakipp donerseniz sevinirim
Alıntı
#6 0 ismail topçuoğlu 31-05-2013 12:38
25/05/2013 tarihindeki kredimi ıng banka yatırdım ama benim telefonuma mesaj glyo krediniz ödenmedi diye lütfen bilgi almak istiyorum sizede ulaşamıyorum şikayetçiyim
Alıntı
#5 +1 Arif Baş 27-05-2013 10:45
Kredi talebim onaylandı bu gün yarın kurye gelecek ancak şöyle bir çekincem var.Evraklar imzalandıktan sonra paranın yatıp yatmayacağıyla ilgili garantimiz ve haklarımız nelerdir.Açıkçası param hesabıma yatmadan borçlandırılmaktan endişe ediyorum.Bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim. Mümkünse hemen cevap yazabilirmisiniz.İyi çalışmalar.
Alıntı
#4 0 ibrahim yılmaz 05-05-2013 14:10
başvurumun neden olumsuz sonuçlandığını öğrenebili miyim teşekkürler
Alıntı
#3 0 m.ali 04-05-2013 19:50
kıredim iptal edin istemiyorum
Alıntı
#2 +4 tanju 19-03-2013 13:30
merhabalar kredi hakında bilgi alabilirmiyim örneğin bilimiti varmı.tekrar ödeme şekli nasıl olucak
Alıntı
#1 +1 engin öz 11-03-2013 16:54
beni şaşırtınız ve çok benim kredi talebimi kabul etiniz ama nedensiz bir şekilde butun gun bekledim kurye gelmedi ve sonra mail attınız red diye anlamadım
Alıntı

Yorum ekle

Güvenlik kodu Yenile

Siteyi Nasıl Kullanacağım ?

İlgili firmanın müşteri hizmetleri veya çağrı merkezi numarasını aradığınızda, yukarıda, karşınıza çıkacak şeçenekler menü halinde verilmiştir. Bağlanmak istediğiniz bölümü bulduktan sonra sol tarafında yazan tuşları kullanarak istediğiniz bölüme ulaşabilirsiniz. Bazı firmaların, beklemeden müşteri temsilcisine bağlanmak için gereken tuş sırası da ayrıca verilmiştir. Tuşlama yaparken ilgili menüde olduğunuzdan emin olduktan sonra tuşa basın. Bazı durumlarda reklam ve kampanya bilgilerinden dolayı menü için beklemek zorunda kalabilirsiniz.

Önemli Uyarı !

Kurum veya Kuruluşların Müşteri Hizmetleri - Çağrı Merkezi sesli yanıt sistemi menülerinde, zaman zaman kampanyalardan veya sistemden kaynaklanan güncellemeler ve değişiklikler olabilir. Yukarıda verilen tuş menüsü dinlediğinizden farklı olabilir. Eğer Sesli yanıt menüsünde bir yanlışlık varsa veya güncellenmesini istiyorsanız lütfen bize bildiriniz. Telefondabekleme.com, sesli yanıt sistemi menülerinin %100 doğruluğunu garanti etmemektedir.

SON YORUMLAR

© 2010 - 2017 Telefondabekleme.com | Tüm hakları saklıdır. | İzinsiz kullanılmaz. | bilgi@telefondabekleme.com