ING müşteri hizmetlerine mi ulaşmak istiyorsunuz? Kredi kartı ekstrenizi mi soracaksınız? Hesabınızda bir bilmediğiniz bir işlen mi var? Banka kartınız mı gelmedi? En hızlı bir şekilde ING müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya dokunarak arayın.

Ing müşteri hizmetleri

0 850 222 0 600

ING Müşteri Hizmetleri

ING müşteri hizmetleri ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikâyetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız.

Beklemeden Müşteri temsilcisine bağlanmak için TC KİMLİK NO, cep telefon numara yada kart numaranızı tuşlayarak ANA MENÜ’ye ulaşın sırasıyla 30 tuşlayınız.

Tümünü Göster | Tümünü Kapa

 • 1. Kayıp çalıntı şüpheli işlem bildirimi için
 • TC KİMLİK NO, cep telefon numara yada kart numaranızı tuşlayınız
  • 1. Şifre işlemleri için
   • 1.1. Kart şifrenizi almak için
   • 1.2. İnternet bankacılığı şifrenizi almak için
   • 1.3. Telefon bankacılığı şifrenizi almak için
   • 1.7. Tekrar dinlemek için
   • 1.8. Bir önceki menüye dönmek için
   • 1.9. Ana menüye dönmek için
  • 2. Kredi kartı ve bankacılık işlemleri için
   • 2.1.Bankacılık işlemleri için
    • 2.1.1. Hesaplarla ilgili bilgi almak için
    • 2.1.2. Diğer bankacılık işlemleri için
    • 2.1.7. Tekrar dinlemek için
    • 2.1.8. Bir önceki menüye dönmek için
    • 2.1.9. Ana menüye dönmek için
   • 2.2. Kredi kartı işlemleri için
    • 2.2.1. Kredi kartı ödemesi için
    • 2.2.1. Kredi kartı işlemleriniz için
    • 2.2.7. Tekrar dinlemek için
    • 2.2.8. Bir önceki menüye dönmek için
    • 2.2.9. Ana menüye dönmek için
  • 3. ING Bank ürünleri ve kampanyalar hakkında bilgi almak için
   • 3.1. Turuncu hesap hakkında bilgi almak için
   • 3.2. İnternet ve mobil bankacılık hakkında bilgi almak için
   • 3.3. Döviz kurları hakkında bilgi almak için
   • 3.4. Mevduat ve kredi faiz oranlarını dinlemek için
   • 3.5. Bireysel kredi ödemelerinizle ilgili bilgi almak için
   • 3.7. Tekrar dinlemek için
   • 3.8. Bir önceki menüye dönmek için
   • 3.9. Ana menüye dönmek için
   • 3.0. Müşteri temsilcisiyle görüşmek için
  • 4. İnternet bankacılığı ve mobil uygulamalar için
  • 9. English Menu

ING Grubu, Türkiye pazarına 2007 yılında Oyak Bank’ın %100 hissesini Oyak Grubu’ndan satın almak üzere anlaşarak girdi. Satış işlemleri, BDDK onayının ardından 24 Aralık 2007 tarihinde tamamlandı ve Oyak Bank ING Grubu çatısı altına girdi. 7 Temmuz 2008’de ING Bank, Türkiye bireysel ve kurumsal müşterilerine dünya standardında finansal hizmetler sunmaya başladı.

ING olarak amacı “en kaliteli ürün, en kaliteli hizmet” anlayışı ile müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Fatura ödemeleriniz, kredi hesaplarınız, mevduat hesabınız veya döviz yatırım hesaplarınız gibi işlemleri çağrı merkezinden yapabilirsiniz. Bankanın ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü sorularınız ve ihtiyaçlarınız için, telefon veya İletişim Formu üzerinden yaptığınız geri bildirimleriniz ING tarafından hassasiyetle incelenerek soru, talep ve şikayetleriniz ile ilgili çözümler üretilmektedir. Satın aldığınız bankacılık hizmet veya ürünlerle ilgili soru ve taleplerinizi, yukarıda verilen linkteki iletişim formunu doldurarak veya çağrı merkezi telefonundan müşteri hizmetlerine temsilcisine ulaşarak iletebilirsiniz.


93 yorum

YASEMİN AYDIN · 4 Mayıs 2017 10:00 tarihinde

k.kart isteğinde bulundum haber gelmedi onaylandımı acaba acil cevap

servet gölesalan · 23 Aralık 2015 11:40 tarihinde

kredi kartımın iptalini istiyorum müşteri temsilcilerine asla ulaşamıyorum kartımı iptal edin yeter

ATAKAN SELİM · 27 Ağustos 2015 20:39 tarihinde

Ing bank Şubesi kapatmanın istiyorum Ing bank Şubesi kapatmanın istiyorum iyi çalışmalar diyorum

gani alkan · 16 Temmuz 2015 17:38 tarihinde

ben bankanızdan kredi kullandım ve dosya masraflarımı almak için tüketici hakem heyetinden 1500 tl kararı aldım ama şubenizden paramı alamadım ve içraya verdim insanları neden yoruyorsunuz anlamadım ama paramı sonuna kadar alacam bunu bilin

DALGIÇ · 2 Nisan 2015 13:15 tarihinde

2006 yılında taşıt kredisi kullandım. bugün ıng topçular şubesine dosya masrafları hakkında bilgi almaya gittim. bana genel müdürlük yardımcı oluyor dediler.0850 222 06 00 numaradan yeşim adında bir hatunla görüştüm. bu hatun derki başvuruda bulunabilmeniz için gerekli evraklar 50 tl karşılığında adresinize gönderilecektir. eee ne anladım dosya masrafı iadesinden o zaman. Böyle bir saçmalık olabilirmi. eeeyyy sayın yetkili sizin aklınız başınızdamı çok merak ediyorum. ya bikere şube neden veremiyoki evrağı. altı üstü bi form vericek. nedir yani. bu kadar da abartmanın anlamı yok. krediyi verirken 100 takla atıyosunuz. hemde kefilsiz, kayıtsız şartsız veriyosunuz krediyi. ama vatandaşın da bi işi düşmeye görsün. ne biçim bi bankasınız yahu. ay valla çok sinirlendim.2006 yılına dönüp arşivlerinize bakmak zor geliyosa geliim ben bakiim ne dersiniz. kafayı yediniz heralde siz. açık açık vermiyoruz diyin olsun bitsin.hiç doğru bi banka değilsiniz o kadar. hakkımı helal etmiyorum.

ÇİĞDEMM · 4 Mart 2015 13:19 tarihinde

😡 8) 🙁 tek kelime ile bu banka batsın..3 günden beri müş.hzm.aryorum.. maaleseffffffff yerin dibindeler sanki.. dipte bile olsalar az da olsa haber gelirrrr..

osman · 16 Şubat 2015 12:42 tarihinde

Böyle bir rezalet yok dosya masrafını geri ödememek için ellerinden geleni yapmışlar. kredi çektiğim şube bana dekont veremiyor, müşteri hizmetleri telefona cevap vermiyor, diğer bankalardan cok kolay aldım dekontları birdaha İNG mi kapısından geçmem yazıklar olsun

Hamiyet AKDEMİR · 13 Şubat 2015 11:04 tarihinde

13 Şubat 2015 tarihinde müşteri hizmetleri telefonu olan 08502220600 nolu telefonu aradım saatlerce telefona cevap veren yok. İNG Bank sitesinde 365 gün 24 saat hizmet verildiği söyleniyor ama bu yalancılığının ve insanları kandırmanın bir yaptırımı olmalı. Kullandığım kredinin dosya masrafı iadesini istiyorum. Banka olarak hizmet vaatlerinizi yerine getirin lütfen. Tarafıma dönüş yapılmasını istiyorum. Uyumayın ey müşteri Hizmetleri. Ama burada kredi çekmek için başvursaydım telefondaki telesekreter o menüye yönlendirince telefona cevap verip hemen parayı da elimize sayarlardı tabi.EEeee tabiki dosya masrafı iadesi için talep olunca neden telefonlara cevap versinlerki? Çünkü onların kasasından para çıkacak sonuçta.

İlknur KOŞAR · 8 Şubat 2015 05:36 tarihinde

06/02/2015 günü dosya masraflarıyla ilgili saat: 1130’da 08502220600 nolu numarayı 18 dakika aradım açmadınız

sadık yıldırım · 4 Aralık 2014 09:38 tarihinde

2013 yılında van mezkez şubeden kredi çektim bu kredinin masrafı ne kadar oldugunu öğrenmek için ne kadar aradımsa hiç tlf bakmıyorlar.

mustafa akırmak · 15 Kasım 2014 11:55 tarihinde

olumlu işe yarıyor

Dilek ülenay · 16 Ekim 2014 08:58 tarihinde

ing banktan daha önce aldığım kredinin dosya masraflarını alabilmek için bankaya başvurdum müşteri hizmetlerine yönlendirdiler .Sanırım bir hesaba para yatıracakmışım dökümanı o zaman alabilirmişim . müşteri hizmetlerini arıyorum telesekreter TC no veya telefon nosu ile giriş yapın dedi ikisinide yaptım yanlış giriş yaptın diyor .Kanunen hakkım olanı alabilmek için daha önce müşterisi olmuş ve ilerde olma potansiyeli olan bana gerçek çalışma politika ve bakış açılarını gösterdiği için ing banka teşekkür ederim.

SERDAR AYDIN · 25 Ağustos 2014 11:49 tarihinde

kullanmış olduğum kredinin dosya masrafını ödediğime dair dekont istiyorum benden 60 tl ücret talep ediyorlar.siz düpe düz insanların kanını emiyosunuz. sizin yatacak yeriniz yok allah sizi bilgiği gibi yapsın.öteki dünyada 20 tıranğımla beraber yakanızda olacağım.

sultan köpük · 24 Mart 2014 09:36 tarihinde

yaklaşık iki buçuk yıl önce maaş müşteriniz olarak kullandığım kartımı kapattırırken kartımın takibe alındığını müşteri hizmetleriniz söylemedi hatta sordum da ‘borç gözüküyor mu!’ diye sağolsun ‘borcunuz yok kartınız kapanmıştır.’ dedi. neyse aradan zaman geçti başka bi bankaya kredi kart başvurusu yaptım kart alamıyorum. kartımın takibe alındığını merkez bankasında sicilimin bozulduğunu başka bi banka yetkilisinden öğrendim. sonra sizin başka bi şubenize gittim orada 130 lira borç çıktı. bu bilgi o vakte kadar bana neden ulaştırılmadı. hadi telefonuma ulaşamadınız mail adreslerimizi boşuna mı bırakıyoruz size. hiç memnun kalmadım hizmetinizden kimseye de tavsiye etmiyorum zaten…

SELKA YAZILIM · 25 Şubat 2014 08:04 tarihinde

Sayın Yusuf BAĞLI ve necdet

Selka Yazılım olarak e-ticaret platformumuz üzerinden oyunların içinde kullanılan sanal kod (e-pin) ve sanal kart satışı yapılmaktadır. Güvenlik sistemi olarak bankaların 3D Secure sistemi kullanılmaktadır.

Kredi kartından ücret kesilebilmesi için gerekli tüm işlemler Garanti Bankasına ait; hesap doğrulama için müşterinin bankada kayıtlı telefon numarasına SMS gönderilmesi ve gönderilen SMS kodunun girilmesini gerektiren adımların da yer aldığı sayfadan gerçekleştirilir. Bu işlemler bahsedildiği üzere 3D Secure ile Banka tarafından gerçekleştirilir ve Banka kendi sistemine kayıtlı müşteri telefonuna onay için bir kod gönderir ve müşteri ücret kesimi yaptığı sayfada bu kodu girmediği takdirde işleme onay vermez.

Burada yapılan işlemler doğrultusunda kart sahibinin bilgisi dışında herhangi bir şekilde para çekme söz konusu değildir. Burada oluşabilecek sorun ve servis ile ilgili sıkıntılar bankanın sorumluluğundadır.

Yusuf BAĞLI · 23 Şubat 2014 15:46 tarihinde

21-02-2014 tarihinde vodafone fatura ödeme sayfasından fatura ödemek için girdim,bana tlf.dan gelen ING bank mesajında:1000 TL lik peşin işleminizi 6 taksite bölmek istiyorsanız TAKSİT 1000 yazarak……?gelen bu mesajı görünce dolandırıldığımı anladım ve hemen 08502220600 nolu tlf.dan ING bank müşteri servisini aradım,işlemin iptal edilmesini,dolandırıldığımı anlattım,işlem yapmadılar sadece kartı iptal yada internet kullanımına kapatmayı teklif ettiler,bende internet kullanımına kapattım.2 gün içinde tekrar aramamı işlem yapılmış ise iptal için form göndereceklerini bunu doldurup faxs çekmemi söylediler.Bugün aradım işlem gerçekleşmiş,bana form gönderdiler onu doldurp faxs çekecem sonuç olumsuz olursa,cumhuriyet savcılığına suç duyurusunda bulunacam.işlemi yapan dolandırıcı firma şu;SELKA YAZILIM BİLİŞİM ESKİŞEHİR TR.

Ali TİRYAKİ · 30 Ocak 2014 07:42 tarihinde

Sayın İngbank yetkilileri tarafıma hiç bir şekilde bilgi verilmeden 2014 yılında benden 50 tl. hesap işletim ücreti kestiniz yetmedi 1 hafta sonra 2012 yılından 50 tl daha hesap işletim ücreti olduğunu söylediniz yine kestiniz benim bankanızda tüketici kıredim kıredi kartım ve 1 adet ödeme talimatım olduğu halde günlük pakete beni kabul etmediniz neden ben size bişeymi yaptım veya müşteriyemi ihtiyacınız yok işletim bedellerinin hepsini ödedim sizinle ilgili neyim varsa kapattım.

seyfullah · 27 Ocak 2014 20:56 tarihinde

20-01-2014 tarihinde ing bankasına kredi borcumu ödediğim halde sistem borcumun ödenmediğini gösteriyor.

halil gök · 23 Ocak 2014 15:29 tarihinde

benim bu ay hesabımda 1238 tl bor çıktı bu borç ne borcu benim aylık 450 tl sabit taksidim vardı bir anlam veremedim ayrıca ben kartı ibdal ettirdim hala kart koruma aidatı kesliyo olmayan karttan aidatmı kesilir bu ne biçim bankacılık size elini veren kolunu kaptırıyor ben ing banka hakkımı helal etmiyorum öbür tarafta görüşürüz sizi allaha haval ediyorum sizin kazandığınız paranın hepsi haram benimkide haram olsun

halil gök · 23 Ocak 2014 10:29 tarihinde

borcumu her ay düzenli ödediğim halde bu ay 1238 tl borç gözüktü yurt dışında olduğum içi gelip soramadım aylık taksidim 55o tl olduğu halde bu1238 tl borç nerden geldi ayrıca kart koruma aidatı kesiyosunuz bende size ait kart yok ibtal ettirdim

necdet · 29 Aralık 2013 18:58 tarihinde

08.12.2013 tarihinde bigisayarımdan İNGBANK kredi kartı sorgulama sitesine giriş yaptım ve benden estre bilgilerimi öğrenmem için benden istenen bilgileri verdim.ve akabinde 2000 ve 1000 tl alışveriş yapıldığını bildiren bir yazı ile karşılaştım ve yazı hemen kayıboldu ne olduğunu anlayamadım daha sonra durumu İNGBANK müşteri hizmetlerine bildirdim bana 3000Tl alışverişi SELKA YAZILIM BİLİŞİM ESKİŞEHİR TR şirketi ile yaptığımı bildirdi.bende bu duruma itirazda bulundum.bana cevap olarak, kredi kartı ile alışveriş yaptığımı ve bunuda gerekli bilgiler doğrultusunda yaptığımdan kendilerinin yapabileceği herhangi bir işlem olmadığını bildirdiler.kardeşim ben İNGBANK ın sitesine girdim ve kredi kartımın ekstre borcunu sorgulamak istedim ve dolandırıcılar tarafından dolandırıldım.Sizler olaya başka yönden bakıyorsunuz sadece kendinize ait sorumlulukları üzerinizden atıyorsunuz sizin siteniz üzerinden dolandırdılar.Ben ESKİŞEHİR de bulunan SELKA YAZILIM BİLİŞİM TR şirketini 0222 236 0676 telefondan aradım hesabımdan 3000 tl para kesildiğini söyledim, bana böyle bir paranın şirketlerince kesilmediğini söylediler peki bu para nereye gitti.ben durumumu ingbank müşteri hizmetlerine aktarmama rağmen bu ismini verdiğim şirketi aramak zahmetinde bile bulunmadılar bu paranın ödemesi nereye yapılıyor bunu bankanın bilmesi lazım.Lütfen paranın kesildiği şirketi ararsanız sizi daha detaylı aydınlatacaktır.çünkü kesilen paradan şirketin haberi bile yok.bende C.Savcılığına suç duyurusunda bulundum.inşallah suçlular bulunur.

ahmet gül · 24 Aralık 2013 12:36 tarihinde

kredi kullandım bitimine 6 ay kaldı odemelerde hic gecikme olmadı ama son 2 aydır benden hesap isletim ücreti adı altında 44 ytl alındî krediyi 2 yıl önce kullandım krediyi kullanırken bana hesap işletim ücreti alınacagı sözlü veya yazılı beyanda bulunulmadı düzce şubesinden bu konuyla ilgili bilgi almak istedim onlarında dünyadan haberleri yok bu nasıl bi zihniyet bu nasılbi bankacılık bizi resmen keriz yerine koyuyorsunuz ödemelerde hic bir gecikme yok müşteri hizmetlerini arıyorum onlarda beni şubeye yönlendiriyo şubede müşteri hizmetlerini yönlendiriyor bu konuyla ilgili şube muduruyle görüştüm o bile haklısınız olmaması gereken bisey diyor halledecez diyo cözüm yok bu konuyla ilgili muhattap arıyorum 2 ay üst üste bende 44 ytl neden kesiliyor bunu bana izah edin

mustafa ali · 12 Aralık 2013 16:51 tarihinde

20 dakkadır bekliyorum beni müşteri temsilciniz arasın zahmet olmazsa

musa sinik · 3 Aralık 2013 11:10 tarihinde

kredi kartımadan 79 tl yıllık üyelik bedeli tahsil edilmiştir.kart bana verildiyinde üyelik bedeli alınmıyacağı söylendi

ALPEREN · 2 Aralık 2013 14:17 tarihinde

Ankara Keçiören bölgesinde bazı experler konut kredilerinde tam kredi karşılığı emlak firmalarından rüşvet almaktadır…..

onur dikmen · 23 Kasım 2013 11:47 tarihinde

11.11.2013 de yatırdığım ihtiyaç kredimin taksiti bana ödenmesi için tekrar hatırlatma mesaj’ı çekdi ödenen makbuzun bende olduğu halde neden ve nasıl gönderildi bu mesaj anlamadım!müşteri hizmetlerini arıyorum ulaşamıyorum bir türlü.şuan gerçekden sinirliyim

ozlem · 20 Kasım 2013 15:19 tarihinde

Musteri hizmetleri surekli mesgul caliyor bu neyin kafasi yaa biktim… Hesaptan her ay 8tl kesiyorlar bu nasil is

cihangir · 19 Kasım 2013 12:18 tarihinde

ya müşteri temsilcisi ilen ğörüşemiyorum sorum suzmusunuz si

mehmet bağkuran · 16 Kasım 2013 18:46 tarihinde

müşteri hizmetlerine bi türlü bağlanamıyrm bu nasıl müşteri hizmeti oluyor.bide o şarkınız yokmu paran burda değerli diyor beni sinir etti yeter artık bağlayın bağlayacaksanız.

eray · 15 Kasım 2013 07:22 tarihinde

kasım ayı itibariyle kredi kartımın kullanım süresi doldu ve yaklaşık 15-20 gündür hala kredi kartım bana ulaşamadı kurye numarası verildi 444 93 93 ama ne zaman elime geçecek bir bilgi verilmiyor KOMEDİ GİBİ BİR BANKA sanki hiç kimse ilgilenmiyor böyle 1 hafta önce adres değişikliği yaptım ama hala bu gün aradığımda hala eski adres gözüküyor çok basit bir şey demekki dediğim gibi ilgisizlik lütfen bu konuyla ilgilenirseniz sevinirim.

ersin · 14 Kasım 2013 09:35 tarihinde

ben arıyorum 4440600 düşmüyor çalmıyoooo 0850 başlayan numara var o numarayı aramak zorundamıyım kartımın arkasında 4440600 yazıyo öylesine yazılmış arayıp dursunlar diye yazık ya bize kardeşim kartın arkasına yazmışınız arıyoruz çalmıyor bile düşüyo hat ne yapmak istiyosunuz söylermisiniz okuyup okumucanız meçhul bu yazdıklarımızı ya bukadar zormu ya müşteri hizmetlerine ulaşmak kartımı değiştircem arkasındaki numara boş boş yazılmış işe yaramıyo yapmayın ya yazık ya bizelütfen.

levent · 13 Kasım 2013 17:32 tarihinde

bireysel kredi kapaması yaptım 2 ay oldu sigorta iade ücretim halen yatmadı. yalova ıng subesınden işlem yaptım yardımcı olursanız sevinirim

bayram karabıyık · 11 Kasım 2013 19:39 tarihinde

allah belanızı versin…. iki saattir telefonda sinirden ölcem şimdi allah belanızı versin emi

ZEYNEP YILDIZ · 19 Ekim 2013 12:10 tarihinde

bEN İLK KEZ BİR MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASINA BU KADAR KOLAY ULAŞTIM ŞAŞKINIM , V TEŞEKKÜR VE TEBRİK EDERİM.

tuna erinçler · 16 Ekim 2013 07:33 tarihinde

Çeşme’deki bankamatiğiniz bugün, bayramın ikinci günü yine çalışmıyor. Dün de çalışmıyordu. Bu nasıl sorumsuzluktur. Bayram günü herkese para lazım. Bankamatiğiniz iki gündür çalışmıyor

memet görünmez · 10 Ekim 2013 20:21 tarihinde

sayın ing bank yetkilileri biz müşterileriniz problemlerimizi bağlı bulunduğumuz şübelerden gidermek istiyoruz istnabul merkezle muhatap olmak isatemiyoruz? 10.10 2013 yani bugün atm den işlem yaparken yanlışlıkla ing bilgi servisinize üye olmuşum şübemde iptal ettiremedim biz ilgilenemeyiz dediler adı geçen üyeliğin iptal edilerek tarafıma bildirilmesini bekliyorum .

memet görünmez · 10 Ekim 2013 20:11 tarihinde

sayın İNG bank yetkilileri şube müşterileriniz neden hesabı bulunan şübelerde sorunlarını gideremiyor istanbul merkezle muhatap kılınıyoruz merkez telefonunuz zaten cevap vermiyor veya telesekreterinizle bizleri başbaşa koyuyorsunuz atm den para çekerken yanlışlıkla ing bank bilgi servisi üyesi olmuşum iptal ettirmek için bankaya gittim muhatabınız istanbuldur dediler adı geçen üyeliğimi iptal edip bilgi vermenizi bekliyorum .

fatih kurt · 5 Ekim 2013 11:33 tarihinde

ingbanktan msj geldikten sonra bilgilerimi guncellemeye gittim 2 gun once şimdide tekrardan msj geldi ingbank dan bilgileriniz guncellenmesi için ozel kurye yollandı diye .müşteri hizmetlerini aradım nedir diye bu msj ben burdan göremiyorum bilgilerinizi dedi .gelen kuryeyi imzalayıp göndereceksiniz dedi . sadece size gelen msj ı görüyorum dedi. ne acayip banka kredi çekmiştim zorla bide kredi kartı verdiler .şimdi hesap kapatıp açma parası alacaklar ben başıma ne geleceğini biliyorum . tam soygunculuk.

SEHER · 2 Ekim 2013 09:59 tarihinde

LÜTFEN MÜŞTERİ HİZMETRİ CEVAP VERSİN TELEFONA ZAHMET OLUCAK AMA LÜTFENNNN DİYORUM ARTIK

yusuf yılmaz · 6 Eylül 2013 12:11 tarihinde

benkıredi başvurusunda bulundum maşımıda sizden almama ramen daha önceden başka bankalardan almış oldugum kıredileri gününde aksatmadan yatırmış olmamaramen bubanka olumsuz cevapladı benöğrenmek isdiyorum nerden kaynaklı olunsuz cıdı başka larıy nanmı karışdırılıyorum

songül gençöz · 20 Ağustos 2013 09:53 tarihinde

Müşteri Hizmetlerini arakılsız 1 saat boyunca arayıp ulamşamadığım tek banka sizsiniz.Kredi kartımı iptal ettirmek istiyorum.Ama size nedense ulaşamıyorum.

serkan · 24 Temmuz 2013 12:06 tarihinde

ıng bank en rezil, en ilgisiz, en kötü, müşterisini en çok pişman eden bankaların başında geliyor. bu kadar kötü bir bankacılık ben görmedim. esmen hırsızlık yapılıyor. fatura talimatı vermek zorundaymışım yoksa cektiğim krediye 4 tl kadar her ay fazladan para ödermişim. bu hırsızlıktır. ben mecburmuyum faturamı sende ödemeye. sustukça daha çok soyar bu banka insanları. ben hakkımı arayacagım. hırsızlara yedirecek param yok. söyleyecek çok şey varda anlayana, yüz olana, içinde ALLAH(c.c) korkusu olana söylenir…

LEVENT · 9 Temmuz 2013 21:06 tarihinde

BEN BÖYLE BANKA HAYATIMDA GORMEDIM NALET OLSUN SU BORCUM BITSIN DAHADA ISIM OLMAZ KREDI KARTI İSTEMEDIGIM HALDE IKI TANE KREDI KARTI YOLLANMIS MUSTERI TEMSILCISINE BAGLAN MAK ISTORUM BAGLANMAKTA MUMKUN DİL ELİMDEN GELSE UGRASCAM BİR TUKETIICI OLARAK AMA DUKKANDAN AYRILAMIYORUM MALESEF YOKSA MAHKEME MAHKEME DOLASCAM

salih · 20 Haziran 2013 11:28 tarihinde

müşteri hizmetinizle canlı görüşmek istiyorummm

Önder AYANLAR · 20 Haziran 2013 06:02 tarihinde

29 Mayıs 2013 tarihinde Aksaray Şubesinde kredi borcumu kapattım.Kredi alırken alınan sigorta ücretinin erken ödeme nedeniyle 3 gün içerisinde kalan bölümünün
hesabıma yatırılacağı söylendi.Ancak 20 Haziran 2013 tarihine kadar bu ödeme yapıl-
madı.Bu konuda bilgi istiyorum.T.C. numaram 13027245262 Bilgilerinize

MUSTAFA KEMAL AKTAŞ · 7 Haziran 2013 08:19 tarihinde

mart ayı sonlarında maaşımı çektiğim nakit kartım yenilenmesi gerektiği söylenilerek kullanıma kapatılarak on gün içerisinde yenisinin gönderileceği bildirilmişti 3 aya yakın zamandır hala daha gönderilmemiştir müşteri hizmetlerini defalarca ARAMAMA RAĞMEN BASIMDA OLDUĞU SÖYLENİP BAŞLARINDAN SAVUŞTURUYORLAR ATM LERDEN, KOLAYCA MAAŞIMI ÇEKERKEN BANKAYA GİTMEK ZORUNDA KALIYORUM BU KARTLARIN NEREDE BASILDIĞINIDA ÇOK MERAK EDİYORUM KREDİ BORCUMUN BİTMESİNE 3 AY KALDI MERAK ETMEYİN BENDE SİZİ BAŞIMDAN SAVUŞTURABİLİRİM

halil terlemiş · 15 Mayıs 2013 21:43 tarihinde

kredimi kapattım.kredi alırken sigorta kesintisi alındı.ancak kapama işlemi esnasında miktarın yasalar çerçevesinde geri iadesini istedim.bana 60 gün içerisinde hesabıma yatırılacağı söylenmesine rağmen ödeme yapılmadı.bu durumu protesto ediyorum ve cevap bekleme hakkım olduğuna inanıyorum.tabi bu arada tepki olarakda kredi kartımı da iptal ettim

BEHÇET KEMAL TÜRKKAN · 15 Mayıs 2013 15:17 tarihinde

kredi kartım dondurulmuştur.para ödeyecegim.kaç para ödeyeceğim.atm lerden ödeyemiyorum.benim kart neden donduruldu.tamam kartımı dondur.fakat hesap özetimi öğreneyim.kaç para yatıracağım bunları bari öğreneyim.telefonuma bildirilmesini istiyorum.

ADNAN · 25 Nisan 2013 12:19 tarihinde

0 850 2220600 nolu numaranın aktif ve kullanılır olduğundan eminmisiniz
HESAP BAKIYEMI OGRENEMIYORUM

gebzeli · 19 Nisan 2013 15:57 tarihinde

4-5 sene önce özel güvenlik firmasında çalışırken güvenlik firması bize ıng banka geçildiğini bildirdi bizde mecburen maaşımı zı almak için tamam dedik fakat 5 -6 ay çalışıp başka iş buldum ve firmadan ayrıldım yani ıng bank tan bir 5 ay maaş aldık yani buda firmanın anlaşması sonucu bugün 19.04.13 tarihli bankaya tükrtici kredisi almaya gittim bana 50 tl önceki yıllardan hesap işletim ücreti borcun var dediler krediyi iptal ettim.ben kredi kartım yok daha önce kredi kullanmadım bankaya borcum yok böyle adalatsiz sömürgecilik olmaz hakkımı mahkemede arayacağım .ayrıca bankada yine bu konu da tartışma vardı çok insan mağdur durum da

fatih · 17 Nisan 2013 09:06 tarihinde

talebimiz olmadığı halde adımıza hesap açan. hiç bir konuda adam akıllı yardımcı olmayan müşteri hizmetleri ile şubelerde çalışanların bir birinden haberi olmayan konuya vakıf olamayan bir kadroya asla müşteri olmayı düşünmüyorum. çevremdekilerinde olmaması için çaba sarf edeceğim.

fatih · 17 Nisan 2013 09:02 tarihinde

04348280246 bitlis tatvan şubesinin telefonunun defalarca çaldırdım açan olmadı. adıma talebim olmaksızın hesap açmış. oyak banktan kredi talebinde bulunuğumda otmatikmen bu hesaba aktarıyor. ing bankın müşteri himetlerini arıyorum. hesaplarıma ulaşamadıklarını söylüyorlar. neymiş annenizin kızlık sodanı göremiyoruz diyorlar. ama her ay maaşımdan keredi kesiliyor görülmeyen hesapta nasıl krediyi kesiyorsunuz. bun unlamış değilim. kesinlikle ing bank kurum içi köklü bir değişime ihtiyacı var. çünkü ne müşteri hizmetleri bir şeye benziyor nede çalışanları. 06.12.2012 de oyaktan 5.000 tl keredi talebinde bulundum otomotik olarak tatvan şubesinde adıma açılan hesaba aktarılmış müşteri hizmetlerini aradım hesaplarınıza ulaşamadığımız için bir şey yapamıyoruz dedi. en yakın şube rize şubesi vardı. yaklaşık 4 saat bana uzaklıkta şubeye gittim. bilgilerimi güncelleyin bir daha ayın sıkıntıya girmek istemiyorum dedi. daha bilgilerimi güncelleterek tatvan şubesine faks çektiler 3 saat beklettiler öylece anca paramı alabildim. şuan gün 17.04.2013 yine krdi başvurusunda bulundum oyak banktan muhtemelen yine bu hesaba aktaracak. müşteri hizmetleriyle yapmış olduğum görüşme neticesinde yine sil baştan aynı şeyleri talep ediyorlar bana. varmı böyle bir saçmalık. müşteriyi 4 satlik yola neden mecbur bırakıyorsunuz. bir telefonluk iş için 40 derede su getirtiyorsunuz. bu sıkıntılar devam ettiği sürece bankanızın marifetini tanıdık tanımadık bütün arkadaşlara anlatmakta fayda olduğunu düşünüyorum. beni mağdur ediyorsunuz başkasını mağdur etmemeniz için gerekli olan bir şey

Mesut SALT · 11 Nisan 2013 23:59 tarihinde

Yaklaşık 2 yıl önce askeri bir kurumdan malulen emekli oldum oyak alacağım parayı bankanıza yatırdı param bankanızda aylarca kaldı ve hiç bir faiz talebim olmadı bu gün kredi kartı almak için bankanız Kayseri merkez şubesine gittim ve tesadüfen öğrendimki, iki yıl önce kendi açtırmadığım ve hiç bir şekilde kullanmadığım hesaba, hesap işletim ücreti yansıtılmış az önce müşteri hizmetleriyle görüşüp durumu anlattım bu ücretin sıfırlanmasını istedim böyle bir uygulamanın olmadığını ve yapmayacağını söyledi bende kendisine ve tüm yetkililerinize diyorumki hiç kimse benden haraç alamaz yarın sabak kanuni işlemlere başlıyorum bu iş bitince ayrıca size tazminat davası açacağım.Daha önce aynı işlemi yaptığım banka gibi bunuda size zevkle yapacağım söz veriyorum.O bankayı merak ediyorsanız beni arayın sevgili ıng bank yetkilileri………

celal · 11 Nisan 2013 14:10 tarihinde

hesap özetini öğrenemedim gitti

fatma · 27 Şubat 2013 09:36 tarihinde

hizmet verecek numaralar hizmet vermiyor.

recep şen · 26 Şubat 2013 19:35 tarihinde

0 850 2220600 nolu numaranın aktif ve kullanılır olduğundan eminmisiniz. hiç cevap veren yokk.. 4440600 devrediyor… zavallı telesekreterden başkası yok.. yoksa banka mesai saati bittiğinde bu hatta mı kapanıyor alooooooooooooooooooooooooo

recep şen · 26 Şubat 2013 19:23 tarihinde

20 dk.oldu hiçbir temsilci bakmadı.. bilmem neyi temsil ediyor. anlamış değilim 20 dk.da pbx santral bana bakacak bir temsilci bulamadı… yoksa sadece kaset kaydımı var…

recep şen · 26 Şubat 2013 19:21 tarihinde

şu anda müşteri temsilcileri başkalarına hizmet vermekteymiş… ne olur banada biri hizmet versinn lütfeeeeeennnnnn

recep şen · 26 Şubat 2013 19:20 tarihinde

hay SiZin vereceğiniz hizmete 15 dk.oldu kimse bakmıyor….. yazıklar olsun nerde müşteri memnuniyeti hiçte memnun değilim. haberiniz olsun… kadıncağız müsteri tensilcisine aktaracam diyor ama aktaracak temsilci bulamadı daha vay anam vay umarım bu yazılanları müşteri temsilcilerinin başındaki temsilci OKUUUUUURRRRRRR

recep şen · 26 Şubat 2013 19:16 tarihinde

11 dk. oldu temsilci gelecek oralardaysa gönderin de hatta baksın

recep şen · 26 Şubat 2013 19:15 tarihinde

9 dakika oldu kimse yokkkkkk

recep şen · 26 Şubat 2013 19:14 tarihinde

tam 7 dakikadır müşteri temsilcisini bekliyorum. bakalım ne zaman keyfi gelecek

farauk ersü · 16 Şubat 2013 13:53 tarihinde

KIMSE YOK MU
NERDESINIZ BENIMLE KIMSE GORUŞMUYOR MU
SIZIN BANKADAN KREDI CEKTIGIM IÇIN PİŞMANIM

farauk ersü · 16 Şubat 2013 13:52 tarihinde

ben 45 milyar kredi aldım konut kredisi aldım ve 1.5 ay önce yapılandırma oldugu
için dilekçe verdim ve butun arkadaslarım yapılandırmadan dolayı bunların 4,5 mılyar karı oldu ve benım 720 mılyon karım oldu.bunun acıklamasını bana yaparmısınız benden sadece 100 tl para alınarak.645 tl ödeme yerıne 637 tl ödeme yapıyorum ben 6 tl acımıyım arkadaslardan bunun aynı mepla uzerınden kredı cektıklerı halde onlarda ıse 50,60 tl dusme goruldu.aylık odeme tutarında

EMRE · 2 Şubat 2013 06:28 tarihinde

INGDEN CEKTİGİM KREDİMİ DEVAMLI ÖDEMEKTEYDİM VE Bİ KAC AY SONRA İŞTEN CIKARTILDIM BUNU BANKA DİLE GETİRDİM.KAYITLARI MEVCUTTUUR TELEFONDA VE BUNUNLA İLGİLİ HİÇ Bİ İŞLEM YAPILMADI FAİZ ÜSTÜNE FAİZ SİKAYET 2 AYDIR İŞSİZ NASIL ÖDEMEMİ BEKLİYOSUNUZ DİLEDE GETİRDİM YAZIKLAR OLSUN ZATEN CEKEREKEN YETERİNCE ALIYOSUNUZ ŞİKAYETCİYİM

osman kaya · 16 Ocak 2013 19:29 tarihinde

‘Emekli maaşını bankamızdan alana kart aidatı yok’ dediler ekstreme 49 lira aidat parası yazdılar.Düzeltmek için görüştüğüm görevli bayan ‘öyle bir uygulamamız yok’ dedi..Verdiği sözü inkar edene cevabımı buraya yazamam. ne yaparım? en kısa zamanda başka bankaya gider,kartımı da iptal ettiririm.

Ergün · 16 Ocak 2013 11:24 tarihinde

01 ARALIK 2012 TARİHİNDE 750 TL. LİK ALIŞVERİŞDEN KAZANDIĞIM 50 TL.LIK BONUSUMUN KREDİ KARTIMA YÜKLENMESİNİ 27 ARALIK 2012 TARİHİNDE ING BANK MÜŞTERİ HİZMETLERİNDEN e-posta GÖNDEREREK TALEP ETMİŞ BULUNMAKTAYIM. FAKAT ARADAN GEÇEN SÜRE ZARFINDA BONUSUN YÜKLENMEDİĞİ GİBİ BANKA TARAFINDAN TARAFIMA CEVAP BİLE VERİLMEDİĞİNİ ÜZÜLEREK GÖRMEKTEYİM.

şirin · 11 Ocak 2013 14:03 tarihinde

ben böyle rezil bir banka görmedim.Müşteri hizmetlerinden bahsetmek bile istemiyorum.Herhalde bankanın temizlik görevlilleri ilgilense daha çok yardımcı olular.Bir kart eline ulaşana kadar birde şifre alana kadar insanı çileden çıkarıyorlar.Yazıklar olsun böyle bankaya ve yöneticilerine…..

dry · 7 Ocak 2013 08:49 tarihinde

şikayet hattı kurun

dry · 7 Ocak 2013 08:46 tarihinde

onca tuşlama yapılmış çağrı merkeziniz kurulmuş vs personel takiplerinizi yapamamışsınız yapamadığınız gibi iletilmesi için bir olanakta sağlamamışsınız.ankara kızlay metrosunda hizmet veren şubeleriniz personelleri gerçekten vatandaşı çileden çıkartmak için ellerinden geleni yapıyorlar.05.01.2013 tarihinde doğalgaz almak için gittim sağolsun bir personelinize sadece bir soru sordum diye ki sorum şu oldu neden diğer gişeler çift çalışıyor siz teksiniz çok sıra var dedim diye bana demediğini bırakmadı doğalgaz kartımı aldı istese kartın bozuk yükleme olmuyo diyip gönderirmiş beni hafta sonu çalışan tek banka bu bankaymış 80tl gaz almak istemem rağmen 100 tl gazı yükledi ve iptal ederim geri alamazsın dedi bu nasıl bir iş anlayışı bu şahısları kontrol eden yok mu ? orda sırada bekleyen herkes buna şahit kamera kayıtlarıda var eğer sesli ise dinlemenizi rica ediyorum.ayrıca bir şikayet hattı kurmanızı tavsiye ediyorum sizin takip edemediğiniz personellerinizi vatandaş aracılığı ile kontrol etmiş olursunuz.

erdal · 4 Ocak 2013 10:53 tarihinde

türkiye cumhuriyeti sizin gibi bir bankayla acaba tarihte daha önce karşılaştımı çok merak ediyorum hesap aç dersin açmazlar
açarlar kart vermezler,kart sorarsın istemedin derler,şubeye gidersin müşteri hizmetleri der,müşteri temsilcisine kabir suaallerinden sonra ulaşırsın tam derdini çözecek şubeye yönlendiriri. ne bu be
hakketen aslan gibi bir bankanız var))))))))))9

rustem savas · 4 Aralık 2012 06:32 tarihinde

müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum bu nasıl bankacılık anlamadım gitti .10 sefer aradın hiç bir tuşla cevap alamadım.yani kartımı kayıp etsem yandık ha bunlar telefona bakana kadar adam bizi bitirir

Selçuk CAMCI · 30 Kasım 2012 16:12 tarihinde

ben internet üzerinden kredi başvurusunda bulundum ve bana mesaj geldi antalya çallı şubemize gelin diye ve gittigim zaman burda çalışan arkadaş tc numaramı aldı ve kredi çıkmaz dedi ukalaca bi ustupla ne kadar maaş alıyorsun diyo sordu bu bayan ne iş yapar orda müşteri memmuniyeti değilde müşteri kaçırmaktan başka bir işi yok nasıl bir bankadır anlamak zor

yüksel · 24 Ekim 2012 04:36 tarihinde

8000 tl kredi kullanmak istiyorum, bu alacağım bankanıza ait kredi kartının borcunu kapatmak için kullanacağım.

ali atar · 16 Ekim 2012 14:18 tarihinde

bursa ili çekirge şubesinden çekmiş olduğum ihtiyaç kredi,sözleşme kuralı,ve ödeme planına uygun düzenli olarak ödemekteyim,ancak benim bilgim olmadan sözleşme kuralları, hariç adıma ekstra işlem yapımaktadır,ve ücret fatura edilmektedir.ödeme yaptım ancak şikayetciyim,ödediğim fatura hakkında

beyhan alıcıoğlu · 15 Ekim 2012 13:21 tarihinde

kredi kartı muracaatım vardı beni bilgilendirirseniz sevinirim müşteri hizmetlerinden hangisini tuşlamam gerekli

naime şare · 18 Eylül 2012 13:43 tarihinde

benim özel zevklerim arasında bankalardan kredi almak gibi bir alışkanlığım yok dün [17.09 2012] sabah bankanızın manavgat şubesinden 1000 tl kredi başvurusunda bulundum ve bu paraya çok acil ihtiyacım vardı ama size TEŞEKKÜR ederim bu saate kadar yani [18 09 2012 saat 1630] henüz sizden zahmet edipte olumlu veya olumsuz arayan yok siz bana kredi vermek zorunda değilsiniz ama benden gerekli evrakları aldıktan sonra beni olumlu veya olumsuz bilgilendirmek zorundasınız veya ben sizi ciddi bir banka olarak gördüğüm için yanılıyormuyum acaba bu saaten sonra bana o krediyi versenizde vermesenizde hiç önemli değil ama en azından ben İNG bank denilen bir bankayla mecburiyet dışında çalışılmayacağını öğrenmiş oldum biliyorum bu mailide ciddiye almayacaksın zaten bir kişi veya kurum ciddi olup olmadığını yaptığı işten ve müşterisine verdiği değerden belli olur bana kredi vermediğiniz için değil beni olumlu veya olumsuz aramadığınız için bu yazdım

telefondabekleme · 29 Ağustos 2012 15:33 tarihinde

Uyarınız için teşekkürler. En kısa zamanda güncellenecektir.

#mehmet · 29 Ağustos 2012 11:22 tarihinde

bilgiler güncel değil lütfen güncelleyin mesela 5.0 tuşu geçerli değil

cako eskenazi · 26 Temmuz 2012 16:23 tarihinde

telefonuma gelen” 26 Temmuza kadar%1.19 faizli kredi fırsatından faydalanmak için kupon kodunuz 107486 sizi bekliyoruz.” mesajınızla Alsancak Şb.ne müracaatta bulundum.Yasemin ELBİR ismindeki Portföy yöneticisi Yasemin Hanım Yaşımın kredi almaya müsait olmadığını belirtip beni krediden yararlandırmadı.’’Krediyi sana vermiyorum.Beni istediğin yere şikayet edebilirsin.’’ Dedi. Yaşlı olduğum için vermeyi kabul ettiğiniz krediyi geri çeviremezsiniz. ASILSIZ MESAJI atan Yekiliden veŞubede Hakketmediğim davranışlarından dolayı Yasemin ELBİR Hanımdan şikayetçiyim.

ece yılmaz · 23 Temmuz 2012 19:37 tarihinde

09.07.2012 tarihinde maaş kartı çıkartmak için Eskişehir organize şubenize başvurdum.Bana kartımın 1 hafta içinde kargo ile adresime teslim edileceği söylendi.Bugün 23.07.2012 ve hala hesabım aktif değil.Manisa şubesindeki personel sıkıntısından dolayı bu problemi yaşıyormuşum.Benim sorunum değil bunlar.Kartımı acilen istiyorum.Sorunun çözümü için gerekirse Tüketici Hakları Komisyonuna başvuracağım.Bilginize..

tamer sezgin · 20 Temmuz 2012 18:23 tarihinde

bankanızda olan hasabımdan 21 tl para kesilmıştır bende bunum üzerine müşteri temsilcınızı ardım bu konu hakkında bilgi almak ıcın fakat bana müşteri hizmetlerindeki görevli size bu konu hakkında yardımcı olamamdedi isparta şübesine gitim oda beni müşteri hizmetlerine gönderdi ben bu konuda kimden yardim alacagim

Ömer Faruk Güner · 29 Haziran 2012 12:13 tarihinde

2 gündür telefonla müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalışıyorum ama kimse cevap vermiyor. Telefon bankacılığı sistemi çok çok kötü .

Recep YILDIZ · 12 Haziran 2012 08:07 tarihinde

18,04,2012 tarihinde 5000tl.60ay vadeli 79,28tl ödemeli keredi kullandım.dosyamasrafı adı altında 199tl para kesildi, tv.kampanyalarınada bu masrafın 9tl.indiğinin reklamını yapıyosunuz,acaba bizleri (keriz yerinemi ) koydunuz,

NURİYE YUKSEL · 31 Mayıs 2012 11:31 tarihinde

sızın alanya subusı musterınızım hesabımdan 04/05/2012 tarıhınde 51,98 işletim özeti kesilmiş

AHMET BAŞOCAK · 26 Mayıs 2012 11:44 tarihinde

4440600 size ulaşamıyorm ing bank müşterisiyim müşteri temsilcisiyle görüşmek istiyorum

ümit arıkan · 25 Mayıs 2012 09:05 tarihinde

kredi kartı almadığım halde bana ekstre geliyor ne olduğunu anlayamıyorum ekstrede 1,500 bonus geliyor kardeşim kredi kartım yoksa bana neden ekstre geliyor lütfen bu durumu bana izah edin en yüksek merciye sizi şikayet etmek zorunda kalacağım saygılar

AYSEL BİNİCİ · 24 Mayıs 2012 08:11 tarihinde

BEN AYSEL BİNİCİ TEC ŞUDUR 27971488354 BEN NEDEN KERDİ VE KERDİ KART ANAMİYORUM BEN ÇALIŞİYORUM 5 YILDIR KADIN VE DOĞUM HASTANESİNDE ÇALIŞİYORUM 5000 MİLİYAR KERDİ ALMAK İSTİYORUM BANA VERMİYOR NEDEN DIR ANLİYAMİYORUM BENİM MEL ADERESİME GÜNDERİN ANLAYIM NEDENDİR SELAMLAR ÇEVAP BEKLİYORUM MEL ADERESİME GÜNDERİN ANLAYIM

şadıman · 23 Mayıs 2012 08:24 tarihinde

SAYIN ING BANK MÜŞTERİ HİZMETLERİ YETKİLİLERİ.HALEN HAZIRDA BANKANIZA ÖDEDİĞİM KREDİM VAR BAZEN BENDEN KAYNAKLANAN AKSAKLIKLAR OLABİLİYOR FAKAT HİÇBİR ZAMAN BANKANIZDAN YANA ZORA DÜŞÜRÜLMEDİM SİZ YETKİLİLERE SONSUZ TEŞEKKÜRLER.

Av.Ömer N.Ertaş · 17 Mayıs 2012 13:33 tarihinde

ING BANK MÜŞTERİSİ DEĞİLİM.İŞ YERİ KİRASINI AKSARAY ŞB.Sİ BANKAMATİKTEN 2 DEFA YAPTIM.
1.GİDİŞİMDE YAŞADIĞIM SORUN NEDENİYLE SAYIN ZEYNEP BEYAZAY İSİMLİ HN.DAN OLAĞANÜSTÜ İLGİ-YARDIM ALDIM.GÜLERYÜZLE KARŞILANDIM.
ÇOK MEMNUN OLDUM.2.GİDİŞİMDE ARADAN UZUN ZAMAN GEÇMİŞ OLMASINA KARŞIN GÜÇLÜ BİR HAFIZA İLE HATIRLANDIM.YİNE AYNI İLGİ VE HİZMETLERİ ALDIM.SAYIN HANIMEFENDİYİ VE BANKANIZI KUTLUYOr,TEŞEKKÜR EDİYORUM.
SAYGI İLE,

Av.Ömer N ERTAŞ

Bilal Oğurlu · 12 Nisan 2012 03:12 tarihinde

Sayın yetkililer bundan 1 ay önce bankanıza hesap açtırmıştım.Firmamız portakal basımın çalışanlarının maaşlarını bankanız üzerinden çalışanlarına ödedğinden ben de hesap açtırmıştım.ancak maaşımı alabilmem için Atm kartımın elime ulaşması gerekiyor.ama kartm hala elime ulaşmadı.

Ahmet EMRE · 28 Mart 2012 15:48 tarihinde

Bana gelen mesaj ile ilgili bankanız tarafından aranılmasını

ALİ HAKAN DİNÇ · 27 Mart 2012 07:31 tarihinde

SAYIN YETKİLİLER 4440600 NOLU MÜŞTERİ HATTINA ULAŞMAK NEDENSE MEZARDAKİ YAKINLARIMA ULAŞMAK KADAR ZOR.SORUN ŞUDUR; YAKLAŞIK 10 SENEDİR(EGEBANK-OYAKBANK-İNGBANK) KULLANDIĞIM KREDİ KARTINIZA YILLIK ÜYELİK AİDATI OLARAK 40.TL BİR ÜCRET ÇIKARILMIŞTIR,BANKALARINIZLA İLGİLİ GEÇMİŞİM İNCELENDİĞİNDE BÖYLE BİR ÜCRETİN ŞAHSIMA YANSITILMASININ NEKADAR HATALI OLDUĞU GÖRÜLECEKTİR, LÜTFEN ACİLEN ÜYELİK AİDATININ İPTALİNİ VEDE TARAFIMA BİLGİ VERİMESİNİ ARZ EDERİM.AKSİ BİR DURUMDA BANKANIZLA OLAN TÜM İLİŞKİLERİM BİRDAHA DÜZELMEMEK ÜZERE BOZULACAKTIR,TABİKİ İVEDİ OLARAK KREDİ KARTI İPTAL OLACAKTIR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer yazılar

Bankalar

Burgan Bank Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Burgan Bank müşteri hizmetlerine mi ulaşmak istiyorsunuz? Kredi kartı ekstrenizi mi soracaksınız? Hesabınızda bir bilmediğiniz bir işlen mi var? Banka kartınız mı gelmedi? En hızlı bir şekilde Burgan Bank müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki Daha fazlasını oku…

Bankalar

Odeabank Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Odeabank müşteri hizmetlerine mi ulaşmak istiyorsunuz? Kredi kartı ekstrenizi mi soracaksınız? Hesabınızda bir bilmediğiniz bir işlen mi var? Banka kartınız mı gelmedi? En hızlı bir şekilde Odeabank müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya dokunarak Daha fazlasını oku…

Bankalar

Garanti POS Destek Hattı Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Garanti POS ile ilgili sorularınız mı var? kredi kartı ekstreniz mi gelmedi? hesaplarınızda sorun mu var? Pos cihazınız mı çalışmıyor? En hızlı bir şekilde Garanti POS destek hattı temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya tıklayın. 444 Daha fazlasını oku…