Anadolu Hayat Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

 

4445500

Kurum ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikâyetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız.

Tümünü Göster | Tümünü Kapa

 • . Hayat sigortası ve bireysel emeklilik işlemleriniz için
 • . Kişisel bilgileriniz ile ilgili değişiklik işlemleriniz için
 • . Hayat sigortası ve bireysel emeklilik sözleşmesi yaptırmak için
 • . Ürünlerimiz ile ilgili bilgi almak için
  • .. Bireysel emeklilik için
  • .. Hayat sigortası için
  • .. Menüyü tekrar dinlemek için
  • .. Bir önceki menüye dönmek için
  • .. Başlangıç menüsüne dönmek için
  • .. İşlem yapmadan çıkmak için
 • . Şifrenizi hatırlamıyorsanız veya değiştirmek istiyorsanız
 • . Diğer işlemleriniz için
 • . Menüyü tekrar dinlemek için
 • . İşlem yapmadan çıkmak için

Yorumlar  

#4 +1 MUSTAFA DOĞANAY 18-04-2014 22:46
2 ay kadar önce bir temsilciniz iş yerimize gelerek sigorta bilgilendirmesi yaptı. Ben Anadoluhayatın bir İşbankası kuruluşu olduğundan güveniyordum temsilciniz bana biriysel sigortam olup olmadığını sorduğunda 9 yıllık Ing emeklilikten üye olduğumu söyledim ve kendisinin Ing emekliliğin aleyhinde konuştu ve orada birikmişimi Anadoluhayata taşımamı cazip bir şekilde anlattı, ben kendisine 10 yılı doldurduktan sonra emekli olup kalan paramı çekeceğimi söyledim. Yani bir yıl daha kalacağım dedim. Oda aynı şekilde hiç kayıbım olmadan Anadolu hayata geçeceğimi söyledi daha fazla bir kar payı ile 1 yıl sonra paramı daha karlı olarak alacağımı söyledi. Beni ikna etti, arakadaşlarımda orada idi, ben kendisine taşıma yapması konusunda işlemlerimi başlatmasını inanarak talep ettim. Buraya kadar herşey normal ancak temsilciniz bana yeni bir işlem kayıdı yapmış ve 200 tl kesilmesini bildirmem halinde 400 tl olarak habersiz yazmış ve iki ay boyunca 800 tl. param kesildi, ayrıca İng emekliliktende 200 tl kesildi yani aylık ikisine 600 tl çekildi kredi kartımda limitim bitince haberim oldu. Kendisi bana ayrı bir hesap açacağından bahsetmedi sadece taşıma yapacağını bildirmişti, ayrıca ben eski üye olduğumdan istideğim an ayrıldığımda hiç kesintisiz paramı anında alacağını bildirdi, hatta bunu tasdiklemek için telefondan müdürü olduğunu bildirdiği birisini arayarak cep telefonunun megafonundan bana dinletti, iyi niyetimden ikna oldum. Ancak 18.04.2014 günü 19.40 da müşteri temsilcinizi 4445550 numaralı hattı aradığımda bana paramın 800 tl iki aylık kesildiğini ve bunu 56 yaşıma kadar çekemeyeceğimi çektiğimde sadece elime 24 tl geçeceğini söyledi. Yani anlayacağınız tamamen iyi niyetimizden dolayı ve size güvenimizden istifade edilerek dolandırıldığımı anladım. Ben sizler kadar zengin değilim dört çocuğumu okutuyorum, zor şartlarda para kazanıyorum, ayrıca 400 tl sonradan yazılmıştır
#3 +1 ferik gök 04-03-2014 21:03
ben iş bankasından kredi çektim işsizlik sigortası yaptırdım ve işden çıkış verdiler 12.07.2013 tarihinde ve bu zamana kadan ben ödedim şuanda işsisiz ve iki taksitim kaldı ve sigorta aklıma gelmemişti işbankası şubeme gitdim ve nu numarayı verdiler 02123070590 ve aradım benimle ilgilenmiyorlar
#2 0 zekeriya 28-07-2013 12:57
direk müşteri temsilcisi ile irtibatta geçmek istyorum.
anadolu hayat emeklilik müşteri telefonu:0212 3177070 ondan sonra neye basayım ki müşteri temsilcisine ulaşayım onu yazın
#1 +1 zekeriya 28-07-2013 12:54
ya operatöre nasıl baglanırım net yazın
lafı evirip cevirmeyin
ben telefonu açtıgımda müşteri temsilcisi ile sorunumu çözmek istyorum

Yorum ekle

Kurum veya kuruluş ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikayetlerinizi bu sayfa üzerinden ilgili kuruma iletmeniz mümkün değildir. İlgili Kurum veya kuruluşa yukarıdaki numaradan veya bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Bu sitenin kurumlarla hiç bir bağlantısı yoktur. Yazdığınız YORUMLAR! kuruma iletilmez.
Yorumlarınızda yazmış olduğunuz bilgilerden ( TC kimlik no, telefon numarası, kart numarası, müşteri numarası) dolayı olabilecek her türlü olumsuz bir durumda sorumluluk yorumu yazan kişiye aittir. Özel bilgilerinizi yazmayınız.
Yorum yaparken saygı çerçevesi içersinde yorumlarınızı yapınız. Aksi takdirde yorumlarınız yayınlanmayabilir veya değiştirilebilir.
En geç 24 saat içinde yorumlarınız yayınlanır. Yorum yayın hakkı telefondabekleme.com da saklıdır. Yorumu gönder tuşuna tıkladıktan sonra yorum yazma kurallarını kabul ettiğinizi taahhüt etmiş oluyorsunuz.
Yorum kuralları

Güvenlik kodu Yenile

Siteyi Nasıl Kullanacağım ?

Numarayı aradığınızda, yukarıda karşınıza çıkacak şeçenekler menü halinde verilmiştir. Bağlanmak istediğiniz bölümü bulduktan sonra sol tarafında yazan tuşları kullanarak bölüme ulaşabilirsiniz. Tuşlama yaparken ilgili menüde olduğunuzdan emin olduktan sonra tuşa basın. Bazı durumlarda reklam ve kampanya bilgilerinden dolayı menü için beklemek zorunda kalabilirsiniz.

Önemli Uyarı !

Kurum veya Kuruluşların sesli yanıt sistemi menülerinde, zaman zaman kampanyalardan veya sistemden kaynaklanan güncellemeler ve değişiklikler olabilir. Eğer Sesli yanıt menüsünde bir yanlışlık varsa lütfen bize bildiriniz. Telefondabekleme.com, sesli yanıt sistemi menülerinin %100 doğruluğunu garanti etmemektedir.
© 2010 - 2015 Telefondabekleme.com | Tüm hakları saklıdır. | İzinsiz kullanılmaz. | bilgi@telefondabekleme.com