4445500

Kurum ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikâyetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız.

Tümünü Göster | Tümünü Kapa

 • 1. Hayat sigortası ve bireysel emeklilik işlemleriniz için
 • 2. Kişisel bilgileriniz ile ilgili değişiklik işlemleriniz için
 • 3. Hayat sigortası ve bireysel emeklilik sözleşmesi yaptırmak için
 • 4. Ürünlerimiz ile ilgili bilgi almak için
  • 4.1. Bireysel emeklilik için
  • 4.2. Hayat sigortası için
  • 4.7. Menüyü tekrar dinlemek için
  • 4.8. Bir önceki menüye dönmek için
  • 4.9. Başlangıç menüsüne dönmek için
  • 4.0. İşlem yapmadan çıkmak için
 • 5. Şifrenizi hatırlamıyorsanız veya değiştirmek istiyorsanız
 • 6. Diğer işlemleriniz için
 • 7. Menüyü tekrar dinlemek için
 • 0. İşlem yapmadan çıkmak için

Yorumlar  

#7 0 YUSUF ÇAKMAK 03-04-2017 13:41
BİREYSRL EMEKLİLİK BİRİKİMİ ALMAK VE İŞLEMLERİ BAŞLATMAK İÇİN RİSK PROFİL ÖZETİ GÖNDERİLMESİNİ RİCA EDEİM.
Alıntı
#6 0 yasemin ibili 15-12-2015 17:29
bakın konular hemen hemen aynı. 2014 yılına ait genelde. bunlar tamamen telefonda laf kalabalığı yapıp insanları yanlış bilgilendirerek onay verdirmeye çalışmak veya verdirmek.
böyle sigortacılık sistemi olmaz. gerçek iyi ve büyük bir kuruluş adına üzüce bir durum.
bu tür sigortacılık adı altındaki firmalar, sigorta kuruluşlarına da güvensizlik oluşturuyor ve insanların sigortacılara karşı antipatik olmasına sebep oluyor.
bu tür işlemlerin ve telefonla online işlem yapılabilirlik gibi bir hak varsa hemen tüketici hakem heyetinin bu tür işlemlere dur demesi gerekir. konu önemli ve acildir. insanların cebinden parayı almak, çalmak ve dolandırmak bu kadar kolay olmamalı.

0. 850 533 03 10 nolu telefon hangi şirkete ait bilmiyorum. aradım konuşamıyorum.
Alıntı
#5 0 yasemin ibili 15-12-2015 17:12
hayat sağlık, sigortam ve başka sigortam farkı bir yerde yok. biraz önce arandım ve 2014 yılı asistanlık hizmetleri aldığımı birinci dönem ücretini tahsil etmeleri devam etmek istiyorsam onayını vermemi istediler. böyle bir işlem telefonla yapmadım. herhangibir sağlık veya asistanlık hizmeti almadım. 300 tl. hemen nakit işlem yapacaklarını veya kredi kartımtan benim onayımla çekileceği belirtildi. böyle bir işlem almadığımı belirttim. tüketici haklarına müracat edebilirsiniz dedi. sesli kaydınız mevcut dedi. böyle bir şey kesinlikle yok. biliyorum.

ödemesini de kesinlikle alamazsınız. gerekiyorsa siz tüketici haklarına beni dava edin dedim. şebekeler ve dolandırıcılar. her yerde artık nasıl gözümüzü açmamız gerek bilemiyoruz. yetkililer lütfen şikayetleri takip etsinler.
Alıntı
#4 +1 MUSTAFA DOĞANAY 18-04-2014 22:46
2 ay kadar önce bir temsilciniz iş yerimize gelerek sigorta bilgilendirmesi yaptı. Ben Anadoluhayatın bir İşbankası kuruluşu olduğundan güveniyordum temsilciniz bana biriysel sigortam olup olmadığını sorduğunda 9 yıllık Ing emeklilikten üye olduğumu söyledim ve kendisinin Ing emekliliğin aleyhinde konuştu ve orada birikmişimi Anadoluhayata taşımamı cazip bir şekilde anlattı, ben kendisine 10 yılı doldurduktan sonra emekli olup kalan paramı çekeceğimi söyledim. Yani bir yıl daha kalacağım dedim. Oda aynı şekilde hiç kayıbım olmadan Anadolu hayata geçeceğimi söyledi daha fazla bir kar payı ile 1 yıl sonra paramı daha karlı olarak alacağımı söyledi. Beni ikna etti, arakadaşlarımda orada idi, ben kendisine taşıma yapması konusunda işlemlerimi başlatmasını inanarak talep ettim. Buraya kadar herşey normal ancak temsilciniz bana yeni bir işlem kayıdı yapmış ve 200 tl kesilmesini bildirmem halinde 400 tl olarak habersiz yazmış ve iki ay boyunca 800 tl. param kesildi, ayrıca İng emekliliktende 200 tl kesildi yani aylık ikisine 600 tl çekildi kredi kartımda limitim bitince haberim oldu. Kendisi bana ayrı bir hesap açacağından bahsetmedi sadece taşıma yapacağını bildirmişti, ayrıca ben eski üye olduğumdan istideğim an ayrıldığımda hiç kesintisiz paramı anında alacağını bildirdi, hatta bunu tasdiklemek için telefondan müdürü olduğunu bildirdiği birisini arayarak cep telefonunun megafonundan bana dinletti, iyi niyetimden ikna oldum. Ancak 18.04.2014 günü 19.40 da müşteri temsilcinizi 4445550 numaralı hattı aradığımda bana paramın 800 tl iki aylık kesildiğini ve bunu 56 yaşıma kadar çekemeyeceğimi çektiğimde sadece elime 24 tl geçeceğini söyledi. Yani anlayacağınız tamamen iyi niyetimizden dolayı ve size güvenimizden istifade edilerek dolandırıldığımı anladım. Ben sizler kadar zengin değilim dört çocuğumu okutuyorum, zor şartlarda para kazanıyorum, ayrıca 400 tl sonradan yazılmıştır
Alıntı
#3 +1 ferik gök 04-03-2014 21:03
ben iş bankasından kredi çektim işsizlik sigortası yaptırdım ve işden çıkış verdiler 12.07.2013 tarihinde ve bu zamana kadan ben ödedim şuanda işsisiz ve iki taksitim kaldı ve sigorta aklıma gelmemişti işbankası şubeme gitdim ve nu numarayı verdiler 02123070590 ve aradım benimle ilgilenmiyorlar
Alıntı
#2 +1 zekeriya 28-07-2013 12:57
direk müşteri temsilcisi ile irtibatta geçmek istyorum.
anadolu hayat emeklilik müşteri telefonu:0212 3177070 ondan sonra neye basayım ki müşteri temsilcisine ulaşayım onu yazın
Alıntı
#1 0 zekeriya 28-07-2013 12:54
ya operatöre nasıl baglanırım net yazın
lafı evirip cevirmeyin
ben telefonu açtıgımda müşteri temsilcisi ile sorunumu çözmek istyorum
Alıntı

Yorum ekle

Güvenlik kodu Yenile

Siteyi Nasıl Kullanacağım ?

İlgili firmanın müşteri hizmetleri veya çağrı merkezi numarasını aradığınızda, yukarıda, karşınıza çıkacak şeçenekler menü halinde verilmiştir. Bağlanmak istediğiniz bölümü bulduktan sonra sol tarafında yazan tuşları kullanarak istediğiniz bölüme ulaşabilirsiniz. Bazı firmaların, beklemeden müşteri temsilcisine bağlanmak için gereken tuş sırası da ayrıca verilmiştir. Tuşlama yaparken ilgili menüde olduğunuzdan emin olduktan sonra tuşa basın. Bazı durumlarda reklam ve kampanya bilgilerinden dolayı menü için beklemek zorunda kalabilirsiniz.

Önemli Uyarı !

Kurum veya Kuruluşların Müşteri Hizmetleri - Çağrı Merkezi sesli yanıt sistemi menülerinde, zaman zaman kampanyalardan veya sistemden kaynaklanan güncellemeler ve değişiklikler olabilir. Yukarıda verilen tuş menüsü dinlediğinizden farklı olabilir. Eğer Sesli yanıt menüsünde bir yanlışlık varsa veya güncellenmesini istiyorsanız lütfen bize bildiriniz. Telefondabekleme.com, sesli yanıt sistemi menülerinin %100 doğruluğunu garanti etmemektedir.

SON YORUMLAR

© 2010 - 2017 Telefondabekleme.com | Tüm hakları saklıdır. | İzinsiz kullanılmaz. | bilgi@telefondabekleme.com