Anadolu Hayat Müşteri hizmetlerine mi ulaşmak istiyorsunuz? Poliçe bilgileriniz mi lazım? Prim ödemeniz ile ilgili sorununuz mu var? En hızlı bir şekilde Anadolu Hayat müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya dokunarak arayın.

0 850 724 55 00

Anadolu Hayat Müşteri Hizmetleri

Anadolu Hayat müşteri hizmetleri ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikâyetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız.

Tümünü Göster | Tümünü Kapa

 • 1. Hayat sigortası ve bireysel emeklilik işlemleriniz için
 • 2. Kişisel bilgileriniz ile ilgili değişiklik işlemleriniz için
 • 3. Hayat sigortası ve bireysel emeklilik sözleşmesi yaptırmak için
 • 4. Ürünlerimiz ile ilgili bilgi almak için
  • 4.1. Bireysel emeklilik için
  • 4.2. Hayat sigortası için
  • 4.7. Menüyü tekrar dinlemek için
  • 4.8. Bir önceki menüye dönmek için
  • 4.9. Başlangıç menüsüne dönmek için
  • 4.0. İşlem yapmadan çıkmak için
 • 5. Şifrenizi hatırlamıyorsanız veya değiştirmek istiyorsanız
 • 6. Diğer işlemleriniz için
 • 7. Menüyü tekrar dinlemek için
 • 0. İşlem yapmadan çıkmak için

1990 yılında “Türkiye’nin ilk hayat sigortası şirketi” olarak faaliyete başlamıştır. Halka açık ilk emeklilik şirketi olarak, hayat sigortaları ve bireysel emeklilik sistemi toplamında Türkiye’nin en büyük fon yaratan şirketlerinden biridir.

İstanbul’da bulunan genel müdürlüğü, İstanbul, Ankara, Adana, Bursa, İzmir, Kocaeli, Antalya ve Trabzon’da bulunan bölge satış müdürlükleri, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki şubesi, direkt satış ekibi ve sayısı 250’ye yaklaşan acentesiyle, gelecek beklentilerinize ve bugünkü koşullarınıza en uygun bireysel emeklilik ve sigorta ürünlerini değerli müşterileri ile buluşturmaya devam etmektedir.


YUSUF ÇAKMAK · 3 Nisan 2017 10:41 tarihinde

BİREYSRL EMEKLİLİK BİRİKİMİ ALMAK VE İŞLEMLERİ BAŞLATMAK İÇİN RİSK PROFİL ÖZETİ GÖNDERİLMESİNİ RİCA EDEİM.

yasemin ibili · 15 Aralık 2015 15:29 tarihinde

bakın konular hemen hemen aynı. 2014 yılına ait genelde. bunlar tamamen telefonda laf kalabalığı yapıp insanları yanlış bilgilendirerek onay verdirmeye çalışmak veya verdirmek.
böyle sigortacılık sistemi olmaz. gerçek iyi ve büyük bir kuruluş adına üzüce bir durum.
bu tür sigortacılık adı altındaki firmalar, sigorta kuruluşlarına da güvensizlik oluşturuyor ve insanların sigortacılara karşı antipatik olmasına sebep oluyor.
bu tür işlemlerin ve telefonla online işlem yapılabilirlik gibi bir hak varsa hemen tüketici hakem heyetinin bu tür işlemlere dur demesi gerekir. konu önemli ve acildir. insanların cebinden parayı almak, çalmak ve dolandırmak bu kadar kolay olmamalı.

0. 850 533 03 10 nolu telefon hangi şirkete ait bilmiyorum. aradım konuşamıyorum.

yasemin ibili · 15 Aralık 2015 15:12 tarihinde

hayat sağlık, sigortam ve başka sigortam farkı bir yerde yok. biraz önce arandım ve 2014 yılı asistanlık hizmetleri aldığımı birinci dönem ücretini tahsil etmeleri devam etmek istiyorsam onayını vermemi istediler. böyle bir işlem telefonla yapmadım. herhangibir sağlık veya asistanlık hizmeti almadım. 300 tl. hemen nakit işlem yapacaklarını veya kredi kartımtan benim onayımla çekileceği belirtildi. böyle bir işlem almadığımı belirttim. tüketici haklarına müracat edebilirsiniz dedi. sesli kaydınız mevcut dedi. böyle bir şey kesinlikle yok. biliyorum.

ödemesini de kesinlikle alamazsınız. gerekiyorsa siz tüketici haklarına beni dava edin dedim. şebekeler ve dolandırıcılar. her yerde artık nasıl gözümüzü açmamız gerek bilemiyoruz. yetkililer lütfen şikayetleri takip etsinler.

MUSTAFA DOĞANAY · 18 Nisan 2014 19:46 tarihinde

2 ay kadar önce bir temsilciniz iş yerimize gelerek sigorta bilgilendirmesi yaptı. Ben Anadoluhayatın bir İşbankası kuruluşu olduğundan güveniyordum temsilciniz bana biriysel sigortam olup olmadığını sorduğunda 9 yıllık Ing emeklilikten üye olduğumu söyledim ve kendisinin Ing emekliliğin aleyhinde konuştu ve orada birikmişimi Anadoluhayata taşımamı cazip bir şekilde anlattı, ben kendisine 10 yılı doldurduktan sonra emekli olup kalan paramı çekeceğimi söyledim. Yani bir yıl daha kalacağım dedim. Oda aynı şekilde hiç kayıbım olmadan Anadolu hayata geçeceğimi söyledi daha fazla bir kar payı ile 1 yıl sonra paramı daha karlı olarak alacağımı söyledi. Beni ikna etti, arakadaşlarımda orada idi, ben kendisine taşıma yapması konusunda işlemlerimi başlatmasını inanarak talep ettim. Buraya kadar herşey normal ancak temsilciniz bana yeni bir işlem kayıdı yapmış ve 200 tl kesilmesini bildirmem halinde 400 tl olarak habersiz yazmış ve iki ay boyunca 800 tl. param kesildi, ayrıca İng emekliliktende 200 tl kesildi yani aylık ikisine 600 tl çekildi kredi kartımda limitim bitince haberim oldu. Kendisi bana ayrı bir hesap açacağından bahsetmedi sadece taşıma yapacağını bildirmişti, ayrıca ben eski üye olduğumdan istideğim an ayrıldığımda hiç kesintisiz paramı anında alacağını bildirdi, hatta bunu tasdiklemek için telefondan müdürü olduğunu bildirdiği birisini arayarak cep telefonunun megafonundan bana dinletti, iyi niyetimden ikna oldum. Ancak 18.04.2014 günü 19.40 da müşteri temsilcinizi 4445550 numaralı hattı aradığımda bana paramın 800 tl iki aylık kesildiğini ve bunu 56 yaşıma kadar çekemeyeceğimi çektiğimde sadece elime 24 tl geçeceğini söyledi. Yani anlayacağınız tamamen iyi niyetimizden dolayı ve size güvenimizden istifade edilerek dolandırıldığımı anladım. Ben sizler kadar zengin değilim dört çocuğumu okutuyorum, zor şartlarda para kazanıyorum, ayrıca 400 tl sonradan yazılmıştır

ferik gök · 4 Mart 2014 19:03 tarihinde

ben iş bankasından kredi çektim işsizlik sigortası yaptırdım ve işden çıkış verdiler 12.07.2013 tarihinde ve bu zamana kadan ben ödedim şuanda işsisiz ve iki taksitim kaldı ve sigorta aklıma gelmemişti işbankası şubeme gitdim ve nu numarayı verdiler 02123070590 ve aradım benimle ilgilenmiyorlar

zekeriya · 28 Temmuz 2013 09:57 tarihinde

direk müşteri temsilcisi ile irtibatta geçmek istyorum.
anadolu hayat emeklilik müşteri telefonu:0212 3177070 ondan sonra neye basayım ki müşteri temsilcisine ulaşayım onu yazın

zekeriya · 28 Temmuz 2013 09:54 tarihinde

ya operatöre nasıl baglanırım net yazın
lafı evirip cevirmeyin
ben telefonu açtıgımda müşteri temsilcisi ile sorunumu çözmek istyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer yazılar

Sigorta Ve Emeklilik

Anadolu Sigorta Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Anadolu Sigorta ile ilgili sorularınız mı var? Ambulansa mı ihtiyacın var? Prim borcunuzu öğrenmek mi istiyorsunuz? En hızlı bir şekilde Anadolu Sigorta müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya tıklayın. 0 850 724 0 850 Daha fazlasını oku…

Sigorta Ve Emeklilik

Allianz Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Allianz ile ilgili sorularınız mı var? Aracınıza sigorta yaptırmak mı istiyorsunuz? Sigorta ödemenizi alamadınız mı? En hızlı bir şekilde Allianz müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya tıklayın. 0 850 399 9999 Allianz Müşteri Hizmetleri Daha fazlasını oku…