Mothercare Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

 

0 216 6517380

Kurum ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikâyetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız.

  • Sesli yanıt sistemi yoktur. Müşteri temsilcisine bağlanıyor.

Yorumlar  

#2 0 vedat acar 25-02-2015 20:11
Satış politikanız ve müşteriyi keriz yerine koyan zihniyetiniz açıkça belli. Bir daha modhercare yazan ürünü satın almayacağım ve o kelimeyi yazan bir mağazaya girmeyeceğim. Şu ana kadar çok sayıda kişide bana yapılanları dinledikten sonra bu marka ile ilişkilerinin olmayacağını belirttiler. Ve elimden geldiği kadar herkese anlatacağım internette, facede şikayet sitelerinde bunları dile getiriyorum. emekliyim boş vaktim çok ulaşabildiğim kadar çok insana ulaşacağım. bana 200 liramı iade etmediniz. kaybınız şu anda bunun kat be katı
#1 0 tugba goksü 27-12-2012 12:15
İyi gunler mothercare ailesi..ben uzun yillardr iki cocugumunda tum kyafetlerini
sizdn aldm cok memnunum.bu yaziyi yazmamın nedeni palladium şubenizdeki sabri isimli personelinizn cok
iyi yetiştrilms bi personel oldgunu wurgulamak icin yaziyorum..guleryuzlu bilgili konusmasi hareketleri cok
hosuma gıtti.lutfen onu bu yazdiklarmdan dolayı tebrik edin..boylesine iyi personeller yetistirdgnz icin tesekkur ederim
markanizn başarilarinin devamini dilerim...Tugba Goksü

Yorum ekle

Kurum veya kuruluş ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikayetlerinizi bu sayfa üzerinden ilgili kuruma iletmeniz mümkün değildir. İlgili Kurum veya kuruluşa yukarıdaki numaradan veya bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Bu sitenin kurumlarla hiç bir bağlantısı yoktur. Yazdığınız YORUMLAR! kuruma iletilmez.
Yorumlarınızda yazmış olduğunuz bilgilerden ( TC kimlik no, telefon numarası, kart numarası, müşteri numarası) dolayı olabilecek her türlü olumsuz bir durumda sorumluluk yorumu yazan kişiye aittir. Özel bilgilerinizi yazmayınız.
Yorum yaparken saygı çerçevesi içersinde yorumlarınızı yapınız. Aksi takdirde yorumlarınız yayınlanmayabilir veya değiştirilebilir.
En geç 24 saat içinde yorumlarınız yayınlanır. Yorum yayın hakkı telefondabekleme.com da saklıdır. Yorumu gönder tuşuna tıkladıktan sonra yorum yazma kurallarını kabul ettiğinizi taahhüt etmiş oluyorsunuz.
Yorum kuralları

Güvenlik kodu Yenile

Siteyi Nasıl Kullanacağım ?

Numarayı aradığınızda, yukarıda karşınıza çıkacak şeçenekler menü halinde verilmiştir. Bağlanmak istediğiniz bölümü bulduktan sonra sol tarafında yazan tuşları kullanarak bölüme ulaşabilirsiniz. Tuşlama yaparken ilgili menüde olduğunuzdan emin olduktan sonra tuşa basın. Bazı durumlarda reklam ve kampanya bilgilerinden dolayı menü için beklemek zorunda kalabilirsiniz.

Önemli Uyarı !

Kurum veya Kuruluşların sesli yanıt sistemi menülerinde, zaman zaman kampanyalardan veya sistemden kaynaklanan güncellemeler ve değişiklikler olabilir. Eğer Sesli yanıt menüsünde bir yanlışlık varsa lütfen bize bildiriniz. Telefondabekleme.com, sesli yanıt sistemi menülerinin %100 doğruluğunu garanti etmemektedir.
© 2010 - 2014 Telefondabekleme.com | Tüm hakları saklıdır. | İzinsiz kullanılmaz. | bilgi@telefondabekleme.com