0 216 6517380

Kurum ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikâyetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız.

 • Sesli yanıt sistemi yoktur. Müşteri temsilcisine bağlanıyor.

Yorumlar  

#4 0 ozan 20-07-2016 19:40
Büyük bir firma olabilirsiniz, sattığınız şeyler kaliteli de olabilir ama Ankara Ankamall mağazasındaki şahıs gibi manavdan bozma adamları işe almamanız lazım. Satın aldığımız eşyaların poşetlerini yırtıp çuvala doldurur gibi teslim etmeye kalkan bir çalışan.
Alıntı
#3 -1 Nurten 20-04-2015 10:16
11.04.2015 te mothercare Forum İstanbul Mağazasından yükseltici ürün aldık. Sürekli mother care dan alışveriş yaparım hiç bir sorunla karsılasmadık doğal olarak fişi saklama gereği duymadım ancak gördük ki yükseltici en ufak bir frenle öne doğru kayıyor ve hiç rahat değil mağazaya iade için gittik bizi hatırladı satan arkadaş ancak fişsiz hiç bir şekilde değişim yapamayacaklarını söylediler ve satıs sonrası servis in telefon numarasını verdiler. Numarayı aradığımda demsa grup tan S. Ö. nın tavırları ilgisizliği karsısında çıldırmış durumdayım. Demsa grup yetkilileri nasıl olmuşta müşteri hizmetlerine böyle insanları telefonun basına oturtmuş anlam veremedim uslubu tavrı son derece yanlıştı. Bu işin peşini bırakmayacağım çünkü bana bahsetmiş olduğu tüketici haklarından sanırım kendisinin haberi yok

"54 Seri No.lu Katma Değer Vergisi Genel Tebliği’nin B/1 bölümünde, tüketiciler tarafından satın alınan malların çeşitli nedenlerle iade edildiği durumlarda satıcılar tarafından iade edilen mal nedeniyle gider pusulası düzenleneceği ve tüketiciden iade edilen mala ait belgenin geri alınacağı açıklanmıştır.

Ancak, Bakanlığımıza yansıyan olayların yeniden değerlendirilmesi sonucunda, yukarıda bahsedilen işlemlerde fiili imkânsızlıklar nedeniyle satın alınan mallara ait belgelerin satıcılara geri verilemediği anlaşılmıştır.

Bu durumda da satıcılar, tüketicilerin iade ettikleri mallar için yine gider pusulası düzenleyecekler ve pusulada alış belgesinin ibraz edilemediğini açıkça belirteceklerdir.

Diğer taraftan, iade edilen malın yerine aynı veya başka bir malın verilmesi halinde ise, bu defa verilen yeni mal için fatura ve benzeri belge düzenlenecek ve söz konusu belgenin tüketici tarafından kullanılmasını önlemek amacıyla “Bu belge gider belgesi olarak ücretlilere vergi iadesinde veya özel gider indiriminde kullanılamaz” şerhine yer verilecektir.”

Bu ibareden de net bir şekilde anlaşılacağı üzere gider pusulası ile işlemimi tamamlayabilir mutlu müşteri olarak beni gönderebilirdi. Ancak şuan Demsa gruptan Mothercare ailesinden nefret ediyorum bir daha kesinlikle bu mağazalardan alışveriş yapmayacağımı belirtmek isterim.
Alıntı
#2 -2 vedat acar 25-02-2015 20:11
Satış politikanız ve müşteriyi keriz yerine koyan zihniyetiniz açıkça belli. Bir daha modhercare yazan ürünü satın almayacağım ve o kelimeyi yazan bir mağazaya girmeyeceğim. Şu ana kadar çok sayıda kişide bana yapılanları dinledikten sonra bu marka ile ilişkilerinin olmayacağını belirttiler. Ve elimden geldiği kadar herkese anlatacağım internette, facede şikayet sitelerinde bunları dile getiriyorum. emekliyim boş vaktim çok ulaşabildiğim kadar çok insana ulaşacağım. bana 200 liramı iade etmediniz. kaybınız şu anda bunun kat be katı
Alıntı
#1 0 tugba goksü 27-12-2012 12:15
İyi gunler mothercare ailesi..ben uzun yillardr iki cocugumunda tum kyafetlerini
sizdn aldm cok memnunum.bu yaziyi yazmamın nedeni palladium şubenizdeki sabri isimli personelinizn cok
iyi yetiştrilms bi personel oldgunu wurgulamak icin yaziyorum..guleryuzlu bilgili konusmasi hareketleri cok
hosuma gıtti.lutfen onu bu yazdiklarmdan dolayı tebrik edin..boylesine iyi personeller yetistirdgnz icin tesekkur ederim
markanizn başarilarinin devamini dilerim...Tugba Goksü
Alıntı

Yorum ekle

Güvenlik kodu Yenile

Siteyi Nasıl Kullanacağım ?

İlgili firmanın müşteri hizmetleri veya çağrı merkezi numarasını aradığınızda, yukarıda, karşınıza çıkacak şeçenekler menü halinde verilmiştir. Bağlanmak istediğiniz bölümü bulduktan sonra sol tarafında yazan tuşları kullanarak istediğiniz bölüme ulaşabilirsiniz. Bazı firmaların, beklemeden müşteri temsilcisine bağlanmak için gereken tuş sırası da ayrıca verilmiştir. Tuşlama yaparken ilgili menüde olduğunuzdan emin olduktan sonra tuşa basın. Bazı durumlarda reklam ve kampanya bilgilerinden dolayı menü için beklemek zorunda kalabilirsiniz.

Önemli Uyarı !

Kurum veya Kuruluşların Müşteri Hizmetleri - Çağrı Merkezi sesli yanıt sistemi menülerinde, zaman zaman kampanyalardan veya sistemden kaynaklanan güncellemeler ve değişiklikler olabilir. Yukarıda verilen tuş menüsü dinlediğinizden farklı olabilir. Eğer Sesli yanıt menüsünde bir yanlışlık varsa veya güncellenmesini istiyorsanız lütfen bize bildiriniz. Telefondabekleme.com, sesli yanıt sistemi menülerinin %100 doğruluğunu garanti etmemektedir.

SON YORUMLAR

 • Son bir ayda 3 defa kargom bana ulaşmadan iade edildi. ADRES HATASI ...

  Devamını oku...

   
 • istanbul okmeydanı bayisinde koltuk takımı aldık teşhir ürünü getirmişler ...

  Devamını oku...

   
 • Internetden uyeligimi aktive edemiyorum. Bunun sebebinin uyelik islemleri ...

  Devamını oku...

   
 • daha 4 ay oldu alalı.takılacağı zaman 2 haftadan fazla bekledik.şimdi arızalı ...

  Devamını oku...

   
 • Iki hafta önce özsüt cesme Şb arkadaşım la gittim 2 adet sütlü tatlı ...

  Devamını oku...

© 2010 - 2017 Telefondabekleme.com | Tüm hakları saklıdır. | İzinsiz kullanılmaz. | bilgi@telefondabekleme.com