0 212 4820404

Kurum ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikâyetlerinizi iletmek için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. tıklayınız.

  • 1. Vakko müşteri hizmetleri için
  • 2. Vakko Kart için
  • 3. Vakko özel dikim için

Yorumlar  

#4 0 Ali 31-07-2015 17:23
Sayın Vakko Yöneticileri, İki Yıl önce mağazanızdan iki tane Tişört satın aldım, bu iki Tişört'te aynı yerden yırtılma oldu, bir tanesini geçen yıl iade ettim diğerini 10 gün önce. Bu iki Ürünün değişimini Sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdiğiniz için, Size Teşekkür Ediyorum.
Alıntı
#3 0 şevki 27-01-2015 04:42
parfüm sizde 185tl sizden başka heryerde 105-117 tl arası bu neden
Alıntı
#2 +1 Bülent KUZUCU 29-12-2014 11:59
yıl içinde 3 kez sweatshirt aldım 2 si kısa kollu 1'i uzun kollu. tshirtler'in düğme kısımlarında sökülmeler oluştu sonrasında da delikler. sweatshirtlerin de kollarında delikli sökülmeler oldu. 2 tanesini farklı tarihlerde incelemeye gönderdim. ben ürün değişikliği beklerken her iki cevapta da kullanım yıkama hatası olduğu söylendi. yahu pazardan aldığımız 10 tl lik ürüne hiç bir şey olmuyor sizinki illa % 100 pamuk diye mi oluyor. diğer markaların 100 / 100 pamuguna neden bir şey olmuyor. ben her seferinde kuru temizlemeye mi vericem tshirtlerimi? kaç yıldır sizden ürün alıyorum bu son alışımdı bir daha asla sizden alışveriş yapmayacagım ve kimseye de önermeyeceğim sizi
Alıntı
#1 0 serap eyican 09-11-2013 11:45
sayın yetkili,

öncelikle belirtmek isterim ki bu elektronik posta, şikayet amaçlı olmaktan ziyade kusursuz hizmeti ilke edinmiş ve bu yolda kalitesinden ödün vermeyen isminizi korumaya çalışan sizler için müşteri feed-back'inin önemli olduğu düşüncesi için yazılmaktadır.

26.10.2013 tarihinde evimin kapısına yapıştırılmış bir notla karşılaştım. ''zip postalama servisi''ne ait olan bu notta vakko tarafından bir gönderim olduğu belirtilmişti. firmayı aradım ve kendilerine çalıştığımdan dolayı evden bana ulaşma olanaklarının olmadığını ve bir dahaki gelişlerinde evimin altında bulunan pet shopa bırakabilecekleri bilgisini verdim. 5 gün kadar sonra tekrar aradım ve aynı bilgiyi tekrarladım çünkü hala gönderi hala elime ulaşmamıştı. bana kasımın 3 ve 4. günlerine denk gelen pazartesi veya salı elime ulaşacağı bilgisi verildi ama bugün 9 kasım ve ne yazık ki gelen giden hiçbir şey yok, ne gönderiniz ne de posta servisinden geldiklerini gösteren bir not!

sizler kendi dışınızdaki servisleri ücretini ödeyerek devreye alıyorsunuz ve en iyisi olması için de hassaslık gösteriyorsunuz ama bu servislerin müşteriye nasıl yansıdığını belki çok bilemiyorsunuz. bu nedenle bilgilenmeniz amacıyla size zaman ayırmamın uygun olduğu kanısına vardım:)))

bir de söylemeden geçemeyeceğim kapıya 15 gün önce yapıştırdıkları haber kağıdının zamkını hala temizlemek için uğraşıyoruz!!!!

iyi çalışmalar dilerim
serap eyican
Alıntı

Yorum ekle

Güvenlik kodu Yenile

Siteyi Nasıl Kullanacağım ?

İlgili firmanın müşteri hizmetleri veya çağrı merkezi numarasını aradığınızda, yukarıda, karşınıza çıkacak şeçenekler menü halinde verilmiştir. Bağlanmak istediğiniz bölümü bulduktan sonra sol tarafında yazan tuşları kullanarak istediğiniz bölüme ulaşabilirsiniz. Bazı firmaların, beklemeden müşteri temsilcisine bağlanmak için gereken tuş sırası da ayrıca verilmiştir. Tuşlama yaparken ilgili menüde olduğunuzdan emin olduktan sonra tuşa basın. Bazı durumlarda reklam ve kampanya bilgilerinden dolayı menü için beklemek zorunda kalabilirsiniz.

Önemli Uyarı !

Kurum veya Kuruluşların Müşteri Hizmetleri - Çağrı Merkezi sesli yanıt sistemi menülerinde, zaman zaman kampanyalardan veya sistemden kaynaklanan güncellemeler ve değişiklikler olabilir. Yukarıda verilen tuş menüsü dinlediğinizden farklı olabilir. Eğer Sesli yanıt menüsünde bir yanlışlık varsa veya güncellenmesini istiyorsanız lütfen bize bildiriniz. Telefondabekleme.com, sesli yanıt sistemi menülerinin %100 doğruluğunu garanti etmemektedir.

SON YORUMLAR

© 2010 - 2017 Telefondabekleme.com | Tüm hakları saklıdır. | İzinsiz kullanılmaz. | bilgi@telefondabekleme.com