Vakko ile ilgili sorularınız mı var? Gömleğinizin düğmeleri mi söküldü? İade talebiniz mi var? En hızlı bir şekilde Vakko müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya dokunarak arayın.

vakko müşteri hizmetleri

0 216 454 09 00

Vakko Müşteri Hizmetleri

Vakko ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikâyetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız.

  • 1. Vakko online shop için
  • 2. Vakkorama online shop için

Vakko’nun temeli, 1934’te Vitali Hakko tarafından Şen Şapka adıyla kullanılan, küçük bir şapkacı dükkanına dayanmaktadır. Şen Şapka Vakko’ya dönüştükten sonra Türk ipeği, pamuğu ve yünüyle eşarplar üretmeye başlar. Vakko’nun günümüzde de üretmeye devam ettiği ilk Türk emprimeleri için İstanbul, Kurtuluş’ta küçük bir ipek baskı atölyesi kurulur. Vakko, şapkalar, eşarplar ve emprime kumaşların yeterli olmadığını fark ederek hazır giyime yönelir.

1962’de ilk Vakko moda mağazası, İstanbul’un Avrupa yakasında Beyoğlu’nda açılır ve Türkiye’nin giyim dünyası yepyeni bir olgu ile tanıştırır. Vakko Beyoğlu, o güne kadar açılan, en büyük mağazalar arasında yer almaktadır. Burada müşteriler ilk kez pazarlıksız satış, düzenli indirimli satış, satılan malın değiştirilmesi, geri alınması gibi çağdaş uygulamalar ile tanışır.

Vakko’nun 13 ana mağazası, 3’ü yurt dışında olmak üzere 35 Butik Vakko mağazası ve Türkiye’ye yayılmış 76 Vakko Corner, 10 Vakko Outlet, 2 Vakko Wedding House, 2 Vakko Chocolate Butik, 2 Vakko Home, 3 Vakko Eşarp Corner, 10 Vakkorama, 2 V2K designers, 5 Vakkorama H20 mağazası bulunmaktadır.

Vakko olarak markanın amacı “en kaliteli ürün, en kaliteli hizmet” anlayışı ile müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Telefon veya İletişim Formu üzerinden yaptığınız geri bildirimleriniz firma tarafından hassasiyetle incelenerek soru, talep ve şikayetleriniz ile ilgili çözümler üretilmektedir. Vakko’den aldığınız ürünü 30 gün içinde bize iade veya değişim talebinde bulunabilirsiniz. Satın aldığınız ürünlerle ilgili soru ve taleplerinizi yukarıda adresi verilen iletişim formunu doldurabilir veya çağrı merkezi telefonundan müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Vakko müşteri hizmetleri, şikayetleri mümkün olan en hızlı şekilde sonuçlandırılmaya çalışılmaktadır. Vakko Çağrı Merkezi tarafından hemen çözümlenmesi mümkün olan şikayetler anında çözülerek bilgilendirme sağlanır. Hemen çözümü mümkün olmayan konularda, şikayet kaydı alınarak ilgili birime atanır. Daha sonra gereken incelemeler yapıldıktan sonra en kısa sürede dönüş sağlanarak sonuc paylaşılır.


5 yorum

ALİ CAN · 22 Ekim 2018 14:32 tarihinde

yardım
sayın Genel Müdürüm ben Kilis Selahattin İyigün İlkokulu Müdür Yardımcısı Ali CAN, KİLİSte eğitim yapmaktayız.okulumuz kenar mahallede olduğu için velilerin maddi durumlarıda fazla iyi değildir. .Fakat hikaye roman defolu kıyafet,kırtasiye malzemesine vs acilen ihtiyacımız bulunmaktadır.Ne bağışlarsanız öğrencilerim adına teşekkür ederim.

Ali · 31 Temmuz 2015 14:23 tarihinde

Sayın Vakko Yöneticileri, İki Yıl önce mağazanızdan iki tane Tişört satın aldım, bu iki Tişört’te aynı yerden yırtılma oldu, bir tanesini geçen yıl iade ettim diğerini 10 gün önce. Bu iki Ürünün değişimini Sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdiğiniz için, Size Teşekkür Ediyorum.

şevki · 27 Ocak 2015 02:42 tarihinde

parfüm sizde 185tl sizden başka heryerde 105-117 tl arası bu neden

Bülent KUZUCU · 29 Aralık 2014 09:59 tarihinde

yıl içinde 3 kez sweatshirt aldım 2 si kısa kollu 1’i uzun kollu. tshirtler’in düğme kısımlarında sökülmeler oluştu sonrasında da delikler. sweatshirtlerin de kollarında delikli sökülmeler oldu. 2 tanesini farklı tarihlerde incelemeye gönderdim. ben ürün değişikliği beklerken her iki cevapta da kullanım yıkama hatası olduğu söylendi. yahu pazardan aldığımız 10 tl lik ürüne hiç bir şey olmuyor sizinki illa % 100 pamuk diye mi oluyor. diğer markaların 100 / 100 pamuguna neden bir şey olmuyor. ben her seferinde kuru temizlemeye mi vericem tshirtlerimi? kaç yıldır sizden ürün alıyorum bu son alışımdı bir daha asla sizden alışveriş yapmayacagım ve kimseye de önermeyeceğim sizi

serap eyican · 9 Kasım 2013 09:45 tarihinde

sayın yetkili,

öncelikle belirtmek isterim ki bu elektronik posta, şikayet amaçlı olmaktan ziyade kusursuz hizmeti ilke edinmiş ve bu yolda kalitesinden ödün vermeyen isminizi korumaya çalışan sizler için müşteri feed-back’inin önemli olduğu düşüncesi için yazılmaktadır.

26.10.2013 tarihinde evimin kapısına yapıştırılmış bir notla karşılaştım. ”zip postalama servisi”ne ait olan bu notta vakko tarafından bir gönderim olduğu belirtilmişti. firmayı aradım ve kendilerine çalıştığımdan dolayı evden bana ulaşma olanaklarının olmadığını ve bir dahaki gelişlerinde evimin altında bulunan pet shopa bırakabilecekleri bilgisini verdim. 5 gün kadar sonra tekrar aradım ve aynı bilgiyi tekrarladım çünkü hala gönderi hala elime ulaşmamıştı. bana kasımın 3 ve 4. günlerine denk gelen pazartesi veya salı elime ulaşacağı bilgisi verildi ama bugün 9 kasım ve ne yazık ki gelen giden hiçbir şey yok, ne gönderiniz ne de posta servisinden geldiklerini gösteren bir not!

sizler kendi dışınızdaki servisleri ücretini ödeyerek devreye alıyorsunuz ve en iyisi olması için de hassaslık gösteriyorsunuz ama bu servislerin müşteriye nasıl yansıdığını belki çok bilemiyorsunuz. bu nedenle bilgilenmeniz amacıyla size zaman ayırmamın uygun olduğu kanısına vardım:)))

bir de söylemeden geçemeyeceğim kapıya 15 gün önce yapıştırdıkları haber kağıdının zamkını hala temizlemek için uğraşıyoruz!!!!

iyi çalışmalar dilerim
serap eyican

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer yazılar

Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

Hummel Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Hummel ile ilgili sorularınız mı var? Ayakkabınızın dikişleri mi attı? Ayakkabınız su mu alıyor? En hızlı şekilde Hummel müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya tıklayın. 0 850 333 63 90 Hummel Müşteri Hizmetleri Hummel Daha fazlasını oku…

Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

Samsonite Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Samsonite ile ilgili sorularınız mı var? Valiziniz mi bozuldu? Çantanızda sorun mu var? En hızlı bir şekilde Samsonite müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya tıklayın. 0 212 692 23 00 Samsonite Müşteri Hizmetleri Samsonite Daha fazlasını oku…

Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

Cacharel Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Cacharel Müşteri hizmetleri telefonuna mı ulaşmak istiyorsunuz? Ayakkabınız su mu aldı? En hızlı bir şekilde müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya dokunarak arayın. 444 60 44 Cacharel Müşteri Hizmetleri Cacharel Müşteri Hizmetleri Müşteri hizmetleri Daha fazlasını oku…