Yeşil Kundura Müşteri Hizmetleri ulaşmak istiyorsunuz? Ayakkabınız su mu aldı? En hızlı bir şekilde Yeşil Kundura müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya dokunarak arayın.

yeşil kundura müşteri hizmetleri

0 282 686 30 40

Yeşil Kundura Müşteri Hizmetleri

0 212 414 08 88

Yeşil Kundura Online Satış Mağazası

Yeşil Kundura Müşteri Hizmetleri

Yeşil Kundura müşteri hizmetleri için BURAYA tıklayınız.

  • Yeşil Kundura Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Sesli yanıt sistemi yoktur. Müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanıyor.

Türkiye’nin ayakkabı ustası Yeşil Kundura’nın temelleri Yeşil Kardeşlerin açtığı ilk ayakkabı atölyesinde 1948 yılında atıldı. Dönemin şartlarına göre ayakkabının her aşaması için ayrı bir titizlik ve incelikle çalışan firma 1960 yılında fabrikasyon üretime başladı. Bu aşamadan sonra büyük çaplı üretimler gerçekleştiren Yeşil Kundura, Türk ayakkabı sektörü için her zaman öncü adımlar atan, üretimden dağıtımına kadar sektörün her alanında adından ilklerle söz ettirmeyi başaran bir marka oldu. Günlük kullanım için her zaman döneminin moda çizgisine sahip kadın, erkek, çocuk ayakkabı, bot ve çizme üretimini gerçekleştiren Yeşil Kundura sektörde birçok ilki hayata geçirdi.

80’lı yıllarda kurmaya başladığı mağaza zincirini devam ettiren Yeşil Kundura, 90’lı yılların başında dünya markaları ile çalışmaya başladı. Hush Puppies bu kategorideki ilk marka oldu. Marka yöneticileri ile yapılan Türkiye’ de üretim ve pazarlama anlaşmaları ile Yeşil, marka üretimi konusunda özel haklar elde etti. Daha sonra portföyüne Cat, Wolverine, Harley Davidson, ve Sebago gibi dünya markalarının lisansörlüğünü, üretimini ve exclusive satışını da ekleyen Yeşil Kundura bu konumuyla dünyaya Türk ayakkabı sektörünü tanıtan önemli bir misyona da sahip oldu.

Gelişen teknolojiyi ve dünyadaki üretim değişikliklerini anında uygulayabilme başarısını gösteren Yeşil Kundura, 68 yılık bir deneyimden doğan ustalıkla, hem Türkiye’ de hem de Amerika, Avrupa ve Asya kıtalarına yayılmış güçlü yapısıyla yoluna hızla devam ediyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer yazılar

Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

Hummel Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Hummel ile ilgili sorularınız mı var? Ayakkabınızın dikişleri mi attı? Ayakkabınız su mu alıyor? En hızlı şekilde Hummel müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya tıklayın. 0 850 333 63 90 Hummel Müşteri Hizmetleri Hummel Daha fazlasını oku…

Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

Samsonite Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Samsonite ile ilgili sorularınız mı var? Valiziniz mi bozuldu? Çantanızda sorun mu var? En hızlı bir şekilde Samsonite müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya tıklayın. 0 212 692 23 00 Samsonite Müşteri Hizmetleri Samsonite Daha fazlasını oku…

Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

Cacharel Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Cacharel Müşteri hizmetleri telefonuna mı ulaşmak istiyorsunuz? Ayakkabınız su mu aldı? En hızlı bir şekilde müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya dokunarak arayın. 444 60 44 Cacharel Müşteri Hizmetleri Cacharel Müşteri Hizmetleri Müşteri hizmetleri Daha fazlasını oku…