Hakkında

Telefondabekleme.com herkesin bildiği ve ihtiyaç duyduğu bir gereksinimden yola çıkılarak yaratılmış bir sitedir. Hepimiz bir sebepten dolayı birçok firma, kurum vb. yerlerin müşteri hizmetlerini veya çağrı merkezini telefonla ararız. Bazılarında karşınıza bir müşteri temsilcisi çıkar, ama çoğu zaman sesli mesaj sistemi vardır ve sizi menüler vasıtasıyla ilgili bölümlere yönlendirir.

Özellikle büyük ve köklü kurumlarda (bankalar, telekomünikasyon, alışveriş) sesli yanıt sistemlerinde çok karışık menüler bulunmaktadır. Şunu yapmak için 1’e basınız, bunu yapmak için 2’ye basınız şeklinde yönlendirmeler yapılmaktadır. Çağrı merkezini arayan kişi bu menüleri dinlemek ve kendi sorununa en uygun seçeneği seçmek zorundadır. Fakat sadece bunla bitmez sonra karşısına başka seçenekler çıkar.

tuşlayın

telefonda delirmek sinir olmakBu şekilde arayan kişi istediği bölüme bağlanana kadar çok vakit kaybeder, sadece vakit kaybetmekle kalmaz uzun süre telefonda beklediği için gelecek telefon faturası da kabarır. Bazı durumlarda menüler o kadar karışıktır ki kişi hiçbir zaman bir canlı temsilciye ulaşamaz ve sinirlenir telefonu kapatır.

Sitenin gerekliliği ve ihtiyacı burada ortaya çıkmaktadır. Kullanıcı, sitemizde yaklaşık 1000 kurumun çağrı merkezi sesli yanıt sistemindeki tüm seçenekleri görebilmektedir. Dolayısıyla müşteri hizmetlerini aramadan önce menüleri inceler, sorunu için hangi bölüme bağlanması gerektiğini bulup ilgili tuşları tuşlayarak, telefonda beklemeden, zaman kaybetmeden en kısa zamanda bağlanır.

sesli yanıt menüleri

telefon tuşlamaKısaca Telefondabekleme.com sayesinde;
Bir kurumun müşteri hizmetlerini arayacak kişi siteye girer. Sitede arayacağı kurumun sayfasını bulur. Sesli yanıt sistemi tuş menüsüne bakarak hangi tuşlara basacağına karar verir ve telefonda beklemeden istediği yere bağlanır.

Sesli yanıt sistemi menüleri, her numara tek tek aranarak sesli yanıt sistemi dinlenerek oluşturulmuştur. Bundan dolayı menülerin oluşturulması uzun bir süre almıştır. Sitenin yapımında geçen zamandan dolayı sesli yanıt menülerinde değişiklikler olabilmektedir. Sistemi sürekli olarak kontrol edilerek ve sizlerden gelen uyarılar ile hatalar düzeltilip menüler güncellenmektedir.

Sistemde kayıtlı kurum ve kuruluşlar ile hiç bir bağlantımız yoktur. Telefondabekleme.com herkese hitap eden, bilgilendirme amaçlı, telefon görüşmelerinizde sizlere zaman kazandıran bir sitedir. Telefondabekleme.com, sesli yanıt sistemi menülerinin %100 doğruluğunu garanti etmemektedir.Menüleri kullanırken sorumluluk kullanıcıya aittir.

Sistemimizdeki kurum ve kuruluşları sürekli güncellemekte olduğumuz halde, tüm numaralar sitemizden bulunamayabilir. Bulamadığınız numaraları bize bildirirseniz veritabanımıza ekleyip size sunabiliriz. Bu konuda her zaman desteğinizi beklemekteyiz.