Filli Boya Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

 

4441222

Kurum ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikâyetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız.

  • . Müşteri temsilcisine bağlanmak için
  • . Destek işlemleri için
  • . Filli Puan işlemleri için
  • . ColorExpressRenklendirme Sistemi için
  • . Teknik destek işlemleri için
  • . Diğer soru ve sorunlarınız için
  • . Capatect dalmaçyalı ısı yalıtım sistemi ile ilgili bilgi almak için
  • . Toptancı, bayi sevkiyat işlemleri ile ilgili soru ve sorunlarınız için

Yorumlar  

#7 0 Asim Çevik 25-09-2014 16:28
ŞİKAYETİM PUAN SİSTEMİ PUANLARI KOVANIN DIŞINA YAPIŞTIRMAK YERİNE İÇİNE KOYULMASINI İSTİYORUM ÇÜNKÜ HERKES PUAN PEŞİNDE BAYİLER PUANLARI SÖKÜYOR BEN USTA OLARAK ŞİKAYETİ Mİ BİLDİRİYORUM BEN BOYAMI AÇINCA PUANIMI ALMAK İSTİYORUM USTALAR ARASINDA KIRICILIK OLMASIN LÜTFEN RİCA EDİYORUM BU İSTEĞİMİ EN YETKİLİ KİŞİYE İLETİN PUAN SİSTEMİ YANLIŞ
#6 -3 mehmet okcan 08-11-2013 11:57
sayın yetkili arkadaşlarım inanın bu magduriyetim yüzünden filli boya kullanmaktan vaz geçtim ben konyada 1994 den beri uygulama ustasıyım ilk çıktıgından beri ısrarla filli boya kullanıyordum ama şimdi bayi ve toptancı arkadaşların yüzünden filliyi bıraktım gerekçem müşteriye filli al diyorum gelen boyalar hepsi puan barkotları ya çekilmiş oluyor yada sökülmüş oluyor bunu defalarca yaşadım o yüzden filliden vaz geçtim ustanın hakkı olan punlara kadar dusen bır bayısı varsa ben bu işten vaz gecerimbu resmen hırsızlıktır.
#5 +1 Hüseyin Bakır 03-11-2013 14:03
yaklaşık 15 gün önce puan kartı başvurusunda bulundum 1 hafta içinde gelmesi gerekiyordu. Ama hala elime geçmedi. Ne zaman göndereceksiniz?
#4 +1 ali aksoy 05-05-2013 16:09
sayın filli boya yetkililri 4 ay olmasına ramen benim altın kartım gelmedi.nedenini bana yazarsanız sevinirim. saygılarımla.
#3 +1 ramazan ersoy 05-09-2012 11:11
sayın fıllı boya yonetıcılerı boyle buyuk ve tanınmış fırma olmanızdan gurur duyuyorum ve yapmış oldugunuz falıyetler ıcınde sız degerlı yonetıcılere saggı duyuyorum nedenıne gelınce ben kartımı ıstıyelı bır sene oldu bırde dış cepe sertıfıkası verecektınız oda 3 uncu aydan berı onuda alamadım boyle buyuk bır fırma kartı ve yapılan işlerı gondermesı bır sene suruyorsa vay o fırmanın ve sızlerın calışmasına
#2 +2 fikret aslan 29-04-2012 21:45
ben filliboya ustasıyım bana bundan 4gün önce capatect silikonlukaplama tane dokulu 16 kova geldi bunların puanlarını girmek istedim 5ad girdim aaa ile başlıyor geri kalanlar aab diye yazıyor girdiğimde böyle bir numara yok diyor anlayamadım 9ad şu an elimde bekliyorum
#1 0 Halil ibrahim canan 24-04-2012 20:50
Ben Balıkesir Erdek'te boya yapmaktayım. boyacıyım. Boyacı kartı istedim. 1 senedir kaç sefer benden adres aldılar. nüfus kağıdı fotokopisi aldılar boyacı kartım gelmedi. Filli boyadan memnunum. bir sıkıntı yoktur. Fırçalar biraz daha uzun tüylü olsa daha iyi olur. En kısa zamanda haber bekliyorum. Başarınızın devamını diliyorum.

Yorum ekle

Kurum veya kuruluş ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikayetlerinizi bu sayfa üzerinden ilgili kuruma iletmeniz mümkün değildir. İlgili Kurum veya kuruluşa yukarıdaki numaradan veya bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Bu sitenin kurumlarla hiç bir bağlantısı yoktur. Yazdığınız YORUMLAR! kuruma iletilmez.
Yorumlarınızda yazmış olduğunuz bilgilerden ( TC kimlik no, telefon numarası, kart numarası, müşteri numarası) dolayı olabilecek her türlü olumsuz bir durumda sorumluluk yorumu yazan kişiye aittir. Özel bilgilerinizi yazmayınız.
Yorum yaparken saygı çerçevesi içersinde yorumlarınızı yapınız. Aksi takdirde yorumlarınız yayınlanmayabilir veya değiştirilebilir.
En geç 24 saat içinde yorumlarınız yayınlanır. Yorum yayın hakkı telefondabekleme.com da saklıdır. Yorumu gönder tuşuna tıkladıktan sonra yorum yazma kurallarını kabul ettiğinizi taahhüt etmiş oluyorsunuz.
Yorum kuralları

Güvenlik kodu Yenile

Siteyi Nasıl Kullanacağım ?

Numarayı aradığınızda, yukarıda karşınıza çıkacak şeçenekler menü halinde verilmiştir. Bağlanmak istediğiniz bölümü bulduktan sonra sol tarafında yazan tuşları kullanarak bölüme ulaşabilirsiniz. Tuşlama yaparken ilgili menüde olduğunuzdan emin olduktan sonra tuşa basın. Bazı durumlarda reklam ve kampanya bilgilerinden dolayı menü için beklemek zorunda kalabilirsiniz.

Önemli Uyarı !

Kurum veya Kuruluşların sesli yanıt sistemi menülerinde, zaman zaman kampanyalardan veya sistemden kaynaklanan güncellemeler ve değişiklikler olabilir. Eğer Sesli yanıt menüsünde bir yanlışlık varsa lütfen bize bildiriniz. Telefondabekleme.com, sesli yanıt sistemi menülerinin %100 doğruluğunu garanti etmemektedir.
© 2010 - 2015 Telefondabekleme.com | Tüm hakları saklıdır. | İzinsiz kullanılmaz. | bilgi@telefondabekleme.com