Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Hepsiburada Müşteri hizmetlerine mi ulaşmak istiyorsunuz? Ürünüm hasarı geldi? İade değişim nasıl yapacağım? En hızlı bir şekilde Hepsiburada müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya dokunarak arayın.

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

0 850 252 40 00

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

Hepsiburada müşteri hizmetleri ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikâyetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız.

  • Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Sesli yanıt sistemi yoktur. Müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanıyor.

1998 yılında ilk tohumları atılan platform, 2001 yılında Hepsiburada markasıyla Doğan Online’ın bir parçası olarak hayatına devam etmeye başladı. Bugün Hepsiburada, geldiği konum itibarıyla Türkiye ve bölgesinin en büyük e-ticaret şirketi olmakla beraber, Türkiye’de internet ve teknoloji alanındaki şirketler arasında lider olarak kabul ediliyor.

Hepsiburada olarak markanın amacı “en kaliteli ürün, en kaliteli hizmet” anlayışı ile müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Markanın ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü sorularınız ve ihtiyaçlarınız için, telefon veya İletişim Formu üzerinden yaptığınız geri bildirimleriniz Hepsiburada tarafından hassasiyetle incelenerek soru, talep ve şikayetleriniz ile ilgili çözümler üretilmektedir. Satın aldığınız Hepsiburada hizmet veya ürünlerle ilgili soru ve taleplerinizi, yukarıda verilen linkteki iletişim formunu doldurarak veya çağrı merkezi telefonundan müşteri hizmetlerine temsilcisine ulaşarak iletebilirsiniz.

  • 31 Ekim 2011
  • 15