Grupanya Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

 

0 216 9992575

Kurum ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikayetlerinizi iletmek için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. tıklayınız.

  • . Günün fırsatı hakkında bilgi almak için
  • . Kurumsal müşterimiz olmak için
  • . Diğer konular için

Yorumlar  

#8 0 murat 15-11-2014 14:54
bende kahvaltı fırsatı satın aldım cihangir mucha restaurantan rezervasyon için arıyorum telefona bakmıyolar bile bir daha asla almam 10 lira için rezil olduk
#7 0 suna 22-11-2013 18:14
Grupanyadan Eylül ayından beri yaptığım siparişim hala gelmediği gibi kartıma para iadesi de yapmıyorlar.ve müşteri hizmetleri çok ilgisiz.hep aynı yanıtı söylüyorlar.Sorununuz en kısa zamanda çözülecektir.hiç güvenmiyorum bu siteye hiç ve de herkese söylüyorum.
#6 +1 güner 23-09-2013 19:55
grupanya ciddi bir site değildir haziran ayında rezerve yaptırmıstık 29 eylül tarihi de sondu rezervemiz istediğimiz tarihler hep erteleniyor ve artık ulaşılmıyor bize geri dönüş de yapmıyolar yasal yollara başvuracagım...
#5 +6 nurten çallı 10-07-2013 20:05
grupanya ciddi bir site degildir insanların parsını alıp kayıpları oynuyorlar arkadaşlar alışveriş etmiyelim ve herkese yayalım ben yasal yollara başvuracagım
#4 +3 yılmaz saruhan 27-05-2013 14:28
complex kitaplık kartla ödeme yaptım ürün aylardır ortada yok bidaha böyle alıveriş yapmam
#3 +6 çınar özen 26-12-2012 22:38
Gelmeyen firsatim samsung gslaksi note 2 flip cover beyaz deri kilif. siz fakir baskulu sorgulamissiniz o elime gecti. telefon kilifi sipatidim gelmedi. ayin 18 inde sparis verdim.
#2 +1 mehtap bektaş 06-12-2012 22:56
Merhaba şişli avrupa güzellik ve estetik merkezinin yetkilisiyim.kampanylarınızda bizde yer almak istiyoruz.iyi çalışmalar
#1 +5 Duygu Çalışkan 30-07-2012 09:29
grupanya çağrı merkezi sürekli meşgul hiçbir şekilde yardım destek yok!!

Yorum ekle

Kurum veya kuruluş ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikayetlerinizi bu sayfa üzerinden ilgili kuruma iletmeniz mümkün değildir. İlgili Kurum veya kuruluşa yukarıdaki numaradan veya bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Bu sitenin kurumlarla hiç bir bağlantısı yoktur. Yazdığınız YORUMLAR! kuruma iletilmez.
Yorumlarınızda yazmış olduğunuz bilgilerden ( TC kimlik no, telefon numarası, kart numarası, müşteri numarası) dolayı olabilecek her türlü olumsuz bir durumda sorumluluk yorumu yazan kişiye aittir. Özel bilgilerinizi yazmayınız.
Yorum yaparken saygı çerçevesi içersinde yorumlarınızı yapınız. Aksi takdirde yorumlarınız yayınlanmayabilir veya değiştirilebilir.
En geç 24 saat içinde yorumlarınız yayınlanır. Yorum yayın hakkı telefondabekleme.com da saklıdır. Yorumu gönder tuşuna tıkladıktan sonra yorum yazma kurallarını kabul ettiğinizi taahhüt etmiş oluyorsunuz.
Yorum kuralları

Güvenlik kodu Yenile

Siteyi Nasıl Kullanacağım ?

Numarayı aradığınızda, yukarıda karşınıza çıkacak şeçenekler menü halinde verilmiştir. Bağlanmak istediğiniz bölümü bulduktan sonra sol tarafında yazan tuşları kullanarak bölüme ulaşabilirsiniz. Tuşlama yaparken ilgili menüde olduğunuzdan emin olduktan sonra tuşa basın. Bazı durumlarda reklam ve kampanya bilgilerinden dolayı menü için beklemek zorunda kalabilirsiniz.

Önemli Uyarı !

Kurum veya Kuruluşların sesli yanıt sistemi menülerinde, zaman zaman kampanyalardan veya sistemden kaynaklanan güncellemeler ve değişiklikler olabilir. Eğer Sesli yanıt menüsünde bir yanlışlık varsa lütfen bize bildiriniz. Telefondabekleme.com, sesli yanıt sistemi menülerinin %100 doğruluğunu garanti etmemektedir.
© 2010 - 2014 Telefondabekleme.com | Tüm hakları saklıdır. | İzinsiz kullanılmaz. | bilgi@telefondabekleme.com