İstanbul Metro Müşteri hizmetlerine mi ulaşmak istiyorsunuz? Kayıp eşya nasıl bildirilir? Bilet ücretleri kaç? Sefer saatleri? En hızlı bir şekilde İstanbul Metro müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya dokunarak arayın.

İstanbul Metro Müşteri Hizmetleri

0 850 252 88 00

İstanbul Metro Müşteri Hizmetleri

İstanbul Metro müşteri hizmetleri ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikâyetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız.

İstanbul Metro sefer saatleri için BURAYA tıklayınız.

  • İstanbul Metro Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Sesli yanıt sistemi yoktur. Müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanıyor.

Metro İstanbul, 1988 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından kent içi raylı sistemlerin işletmeciliğini yapmak üzere kurulmuştur. Faaliyetlerini İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin iştirak şirketi olarak sürdüren şirket, İstanbul’daki mevcut metro, tramvay, füniküler ve teleferik hatlarını işletmektedir.

İstanbul Metro olarak markanın amacı “en kaliteli ürün, en kaliteli hizmet” anlayışı ile müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Markanın ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü sorularınız ve ihtiyaçlarınız için, telefon veya İletişim Formu üzerinden yaptığınız geri bildirimleriniz İstanbul Metro tarafından hassasiyetle incelenerek soru, talep ve şikayetleriniz ile ilgili çözümler üretilmektedir. Satın aldığınız İstanbul Metro hizmet veya ürünlerle ilgili soru ve taleplerinizi, yukarıda verilen linkteki iletişim formunu doldurarak veya çağrı merkezi telefonundan müşteri hizmetlerine temsilcisine ulaşarak iletebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer yazılar

Kamu Hizmet Kurumları

Enerya Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Enerya Müşteri hizmetlerine mi ulaşmak istiyorsunuz? Doğalgaz bağlantısı nasıl yapılır? Nasıl abone olurum? Binamın önünde gaz var mı? En hızlı bir şekilde Enerya müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya dokunarak arayın. 444 8 429 Daha fazlasını oku…

Kamu Hizmet Kurumları

İzdeniz Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası

İzdeniz Müşteri hizmetlerine mi ulaşmak istiyorsunuz? Feribot seferleri tarifesi? En hızlı bir şekilde İzdeniz müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya dokunarak arayın. 0 850 360 0 350 İzdeniz Müşteri Hizmetleri İzdeniz müşteri hizmetleri ile Daha fazlasını oku…

Kamu Hizmet Kurumları

Aski Aydın Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Aski Aydın Müşteri hizmetlerine mi ulaşmak istiyorsunuz? Suyunuz mu kesildi? Vergi borcunu nasıl öğrenirim? En hızlı bir şekilde Aski Aydın hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya dokunarak arayın. 444 70 09 Aski Aydın Müşteri Hizmetleri Daha fazlasını oku…