Bimeks ürünleri ile ilgili yardıma ihtiyacınız mı var? Elektronik cihazınız mı bozuldu? En hızlı bir şekilde Bimeks müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya dokunarak arayın.

Bimeks Müşteri Hizmetleri

0 216 481 21 89

Bimeks Müşteri Hizmetleri

Bimeks ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikâyetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız.

  • 4 Müşteri hizmetleri temsilcisi ile görüşmek için

1990 yılında Mehmet Murat Akgiray ve Ahmet Vedat Akgiray kardeşler tarafından kuruldu. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte şirket; bilişim teknolojisi, tüketici elektroniği, beyaz eşya ve küçük ev aletleri gibi ürünlerine başladı. 2011 yılının halka açılarak Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlayan ilk teknoloji perakende şirketi oldu. Toplam cirosu 2011 yılında 396 milyon TL olan Bimeks, Eylül 2013’te büyük bir satın almaya giderek Electro World’ün Türkiye kolunun %100’ünü satın aldı. Ardından Türkiye’de faaliyet gösteren teknoloji perakende zinciri Fransız Darty’nin ise Türkiye’deki mağazalarından 28’ini satın aldı. 2016 yılı itibarı ile Türkiye’nin 60 ilinde 135 mağazası vardır.

Bimeks olarak markanın amacı “en kaliteli ürün, en kaliteli hizmet” anlayışı ile müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Ürün ve hizmetler ile ilgili her türlü sorularınız ve ihtiyaçlarınız için bir telefon kadar yakınınızdayız, telefon veya İletişim Formu üzerinden yaptığınız geri bildirimleriniz Bimeks tarafından hassasiyetle incelenerek soru, talep ve şikayetleriniz ile ilgili çözümler üretilmektedir. Bimeks’den satın aldığınız hizmet veya ürünlerle ilgili soru ve taleplerinizi, yukarıda verilen linkteki iletişim formunu doldurarak veya çağrı merkezi telefonundan müşteri hizmetlerine temsilcisine ulaşarak iletebilirsiniz.


ESRA YARAŞIR · 8 Eylül 2017 13:08 tarihinde

YASAL YOLLARA BAŞVURDUM VE KARAR OLUMLU ÇIKTI ÜCRET İADESİNDE BULUNMUŞTUM VE KAZANDIM FAKAT DİYARBAKIRDAKİ BİMEKS KAPANDIĞI İÇİN KİMSEYE ULAŞAMIYORUM NE TELEFONUMU GERİ ALABİLİYORUM NEDE KAZANMAMA RAĞMEN PARAMI SİZİN YÜZÜNÜZDEN MAĞDUR DURUMDAYIM SİZDEN ÜRÜN ALDIĞIMA PİŞMAN KALDIM. BENİ DOLANDIRDINIZ RESMEN.

Özgül · 1 Ağustos 2017 14:02 tarihinde

Bursa nilufer magzasi urunumu eksik gonderdi ve tlf acmiyor

Özgül · 1 Ağustos 2017 14:01 tarihinde

Size ulasamiyorum!!

Tuncay inkaya · 22 Mayıs 2017 16:34 tarihinde

22.05.2016 tarihinde bimeks Antalya/Lara dan aldığım Lenovo a6010 black marka cep telefonunun mikrofonu arıza yaptı.Normal kulağıniza dayayıp konuştuğumuzda ses karşı taraf gitmiyor.alttan mikrofona bağırarak konuşunca karşı taraf anlayabilmektedir.
Bu+ 3 yıl hizmet paketide almıştım.Arizanin giderilmesi için metro City deki mağazaniza cihazı versem tamir ederlermi?
Yanıtınızı bekliyorum

turhan tuncer · 25 Mart 2017 13:17 tarihinde

Antalya bimex erastadan aldığım telefonun ekranı kırıldı servise gönderdim.ayrıca 5 yıl ek garanti yaptırdım ücret çıktı fakat ürünümü geri gönderin diyorom 15 gün oldu ne çağrı merkezi(36 dakika çağrı merkezini bekletiyor) nede mağaza hala ürünün nerede olduğu hakkında bilgi veremiyorlar .bu çağda 10 gün kargo süresimi olur hem servisten hemde çağrı merkezinden hiç bir cevap alamıyoroum lanet olsun böyle mağaza ve servis ağına hiç bir yetkili konu hakkında bilgi veremiyor……..

ahmet naim sarı · 28 Kasım 2014 22:45 tarihinde

Ankara nata vega mağazanıza gittim.LG Ea 980V televizyon a talip oldum. Out let fiyatı 5699TL yazılmıştı. Paketli fiyatı5990 TL. + 240 TL tutarında hediye çeki var. Teşhir süresini öğrenmek için sisteme baktığımızda teşhirde olanın fiyatının da 5990TL’ye çıkarıldığını gördük ve hediye çeki de yok. ben hep yerli firmalardan alış verişi prensip edinmiş biriyim. şu an evimde kullandığım TV de LG ve Bimeks forum ankara mağazasından aldım. Ama out let ürününün paketli olanından pahalıya satılabileceği fikrine hayran kaldım. Kutlarım,

mehmet salim dursun · 15 Kasım 2014 07:22 tarihinde

yozgat bimeks magzasindan almis oldugum reeder10A tableti selekt bilgisayar a ucretli servise gonderdim odemesini 12 iki gun oldu bana hala odemeyle ilgili ariyorlar muhasebeye bildirmek icin bu nasil bi servis

Ceyda · 18 Ağustos 2014 15:46 tarihinde

Pendik marina bimeks’e garanti kapsamında verdiğim elektrikli ocağım 2 ay geçmesine rağmen geri dönmedi. Ayrıca hiç bir bilgilendirme yapılmadı. Şirketin ocağı olduğu için amirime ve diğer çalışanlara karşı çok mahçup oldum . Yerine yeni bir ocak verilmesini istiyorum . Akdi takdirde 1 yıl daha beklicekmişim gibi geliyor.

Berna ER · 20 Eylül 2013 09:11 tarihinde

HP G6 PAVİLİON
modeli: QA450EA
Seri NO: CNF1215BNX
29.10.2011 tarihinde Eskişehir Espark Bimeks mağazasınan Kadir ER adına fatura ile alınmıştır. Bilgisarımın şarj aleti calışmadığı için fatura bilgilerine ihtiyacım vardır. şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

ERDAL AKOVA · 12 Ağustos 2013 12:21 tarihinde

2012 YILINDA ANKARA ACITY MAĞZANIZDAN NOKIA C2 TELEFON ALDIM TELEFONUM ÇALINDIĞINDAN DOLAYI FATURASNA İHTİYACIM VAR İLGİLİ FATURAMIN MAİL ADRESİME GÖNDERN-MENİZİ RİCA EDERİM.
ERDAL AKOVA
akovaerdalqhotmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer yazılar

Büyük Marketler

Vatan Bilgisayar Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Vatan Bilgisayar ile ilgili sorularınız mı var? Bilgisayarınızı servise vermek mi istiyorsun ? En hızlı bir şekilde Vatan Bilgisayar Müşteri Hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya dokunarak arayın. 0 850 222 56 56 Vatan Bilgisayar Daha fazlasını oku…

Büyük Marketler

Teknosa Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Teknosa ile ilgili sorularınız mı var? cep telefonunuz mu arızalandı ? En hızlı bir şekilde Teknosa müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya dokunarak arayın. 0 850 222 55 99 Teknosa Müşteri Hizmetleri Beklemeden Teknosa Daha fazlasını oku…

Büyük Marketler

Praktiker Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Praktiker ile ilgili sorularınız mı var? Ürün iadesi yapmak mı istiyorsun? En hızlı bir şekilde Praktiker müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya dokunarak arayın. 0 212 272 44 22 Praktiker Müşteri Hizmetleri Praktiker ile Daha fazlasını oku…