Bimeks Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

 

0 850 2225022

4442211

Kurum ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikâyetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız.

  • . Müşteri temsilcisi ile görüşmek için

Yorumlar  

#5 0 ahmet naim sarı 29-11-2014 00:45
Ankara nata vega mağazanıza gittim.LG Ea 980V televizyon a talip oldum. Out let fiyatı 5699TL yazılmıştı. Paketli fiyatı5990 TL. + 240 TL tutarında hediye çeki var. Teşhir süresini öğrenmek için sisteme baktığımızda teşhirde olanın fiyatının da 5990TL'ye çıkarıldığını gördük ve hediye çeki de yok. ben hep yerli firmalardan alış verişi prensip edinmiş biriyim. şu an evimde kullandığım TV de LG ve Bimeks forum ankara mağazasından aldım. Ama out let ürününün paketli olanından pahalıya satılabileceği fikrine hayran kaldım. Kutlarım,
#4 0 mehmet salim dursun 15-11-2014 09:22
yozgat bimeks magzasindan almis oldugum reeder10A tableti selekt bilgisayar a ucretli servise gonderdim odemesini 12 iki gun oldu bana hala odemeyle ilgili ariyorlar muhasebeye bildirmek icin bu nasil bi servis
#3 +1 Ceyda 18-08-2014 18:46
Pendik marina bimeks'e garanti kapsamında verdiğim elektrikli ocağım 2 ay geçmesine rağmen geri dönmedi. Ayrıca hiç bir bilgilendirme yapılmadı. Şirketin ocağı olduğu için amirime ve diğer çalışanlara karşı çok mahçup oldum . Yerine yeni bir ocak verilmesini istiyorum . Akdi takdirde 1 yıl daha beklicekmişim gibi geliyor.
#2 -1 Berna ER 20-09-2013 12:11
HP G6 PAVİLİON
modeli: QA450EA
Seri NO: CNF1215BNX
29.10.2011 tarihinde Eskişehir Espark Bimeks mağazasınan Kadir ER adına fatura ile alınmıştır. Bilgisarımın şarj aleti calışmadığı için fatura bilgilerine ihtiyacım vardır. şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.
#1 +1 ERDAL AKOVA 12-08-2013 15:21
2012 YILINDA ANKARA ACITY MAĞZANIZDAN NOKIA C2 TELEFON ALDIM TELEFONUM ÇALINDIĞINDAN DOLAYI FATURASNA İHTİYACIM VAR İLGİLİ FATURAMIN MAİL ADRESİME GÖNDERN-MENİZİ RİCA EDERİM.
ERDAL AKOVA
akovaerdalqhotmail.com

Yorum ekle

Kurum veya kuruluş ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikayetlerinizi bu sayfa üzerinden ilgili kuruma iletmeniz mümkün değildir. İlgili Kurum veya kuruluşa yukarıdaki numaradan veya bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Bu sitenin kurumlarla hiç bir bağlantısı yoktur. Yazdığınız YORUMLAR! kuruma iletilmez.
Yorumlarınızda yazmış olduğunuz bilgilerden ( TC kimlik no, telefon numarası, kart numarası, müşteri numarası) dolayı olabilecek her türlü olumsuz bir durumda sorumluluk yorumu yazan kişiye aittir. Özel bilgilerinizi yazmayınız.
Yorum yaparken saygı çerçevesi içersinde yorumlarınızı yapınız. Aksi takdirde yorumlarınız yayınlanmayabilir veya değiştirilebilir.
En geç 24 saat içinde yorumlarınız yayınlanır. Yorum yayın hakkı telefondabekleme.com da saklıdır. Yorumu gönder tuşuna tıkladıktan sonra yorum yazma kurallarını kabul ettiğinizi taahhüt etmiş oluyorsunuz.
Yorum kuralları

Güvenlik kodu Yenile

Siteyi Nasıl Kullanacağım ?

Numarayı aradığınızda, yukarıda karşınıza çıkacak şeçenekler menü halinde verilmiştir. Bağlanmak istediğiniz bölümü bulduktan sonra sol tarafında yazan tuşları kullanarak bölüme ulaşabilirsiniz. Tuşlama yaparken ilgili menüde olduğunuzdan emin olduktan sonra tuşa basın. Bazı durumlarda reklam ve kampanya bilgilerinden dolayı menü için beklemek zorunda kalabilirsiniz.

Önemli Uyarı !

Kurum veya Kuruluşların sesli yanıt sistemi menülerinde, zaman zaman kampanyalardan veya sistemden kaynaklanan güncellemeler ve değişiklikler olabilir. Eğer Sesli yanıt menüsünde bir yanlışlık varsa lütfen bize bildiriniz. Telefondabekleme.com, sesli yanıt sistemi menülerinin %100 doğruluğunu garanti etmemektedir.
© 2010 - 2015 Telefondabekleme.com | Tüm hakları saklıdır. | İzinsiz kullanılmaz. | bilgi@telefondabekleme.com