Happy Center ile ilgili sorularınız mı var? Aldığınız üründe sorun mu çıktı ? En hızlı bir şekilde Happy Center müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya dokunarak arayın.

Happy center müşteri hizmetleri

444 37 37

Happy Center Müşteri Hizmetleri

Happy Center ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikâyetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız.

  • 1 Dilek ve şikayetleriniz için
  • 2 İş başvurularınız için
  • 3 Satın alma için
  • 4 Muhasebe için
  • 5 Lojistik için

Perakende sektöründe farklı bir boyut kazandıran, 1969’dan beri gıda sektöründe ve 1996 yılından bu yana perakende sektöründe kaliteli ve güvenli hizmet veren Altun Gıda yepyeni yüzü Happy Center ile hizmet vermek için çalışıyor. Varolan tüm şubelerini yenileyen, yeni şubeler açan Happy’nin sloganı “Alışveriş her yerden, mutlu alışverişler Happy’den yapılır.” Müşterilerinin yaptığı alışverişten memnun ayrılmalarına çok önem veren Happy çalışanları bunu sağlamak için elinden geleni yapıyor.

Yaklaşık 50 yıldır gıda işi, babamız Nadir Altun’un girişimiyle başlayan çok uzun bir serüvendir. 1996 yılında sektöre Altun Gıda olarak başlayan şirketimiz Happy Center la birlikte gülümseyen felsefesi ve yepyeni gülen yüzüyle 134 Şubemiz ile yerini almış oldu.

Happy Center olarak markanın amacı “en kaliteli ürün, en kaliteli hizmet” anlayışı ile müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Telefon veya İletişim Formu üzerinden yaptığınız geri bildirimleriniz firma tarafından hassasiyetle incelenerek soru, talep ve şikayetleriniz ile ilgili çözümler üretilmektedir. Happy Center’den aldığınız ürünü 30 gün içinde bize iade veya değişim talebinde bulunabilirsiniz. Satın aldığınız ürünlerle ilgili soru ve taleplerinizi yukarıda adresi verilen iletişim formunu doldurabilir veya çağrı merkezi telefonundan müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Happy Center müşteri hizmetleri, şikayetleri mümkün olan en hızlı şekilde sonuçlandırılmaya çalışılmaktadır. Happy Center Çağrı Merkezi tarafından hemen çözümlenmesi mümkün olan şikayetler anında çözülerek bilgilendirme sağlanır. Hemen çözümü mümkün olmayan konularda, şikayet kaydı alınarak ilgili birime atanır. Daha sonra gereken incelemeler yapıldıktan sonra en kısa sürede dönüş sağlanarak sonuc paylaşılır.


YASEMİN SELALMAZ · 31 Ocak 2013 13:10 tarihinde

BEN SEYRANTEPE 1 ŞUBESİNDE ÇALIŞAN ESKİ BİR PERSONELİM.GÖREVİM KASİYERLİKTİ FAKAT MAGAZA MÜDÜRÜ Ö. A. İLE ANLAŞAMADIGIM İÇİN ÇIKMAK ZORUNDA KALDIM. 2 BUÇUK SENEDİR HAPPYDE ÇALIŞMAKTAYIM YANLIZ BENİM BU KADAR SENE ÇALIŞMAMA RAGMEN ÇIKIŞIMIN ARDINDAN HERHANGİ BİR ÜCRET ÖDENMEDİ YANİ ÇIKIŞ PARAMI ALAMADIM. İNSAN KAYNAKLARIYLADA GÖRÜŞTÜ ÇIKTIKTAN SONRA AMA 4 AY OLDU HESABIMA PARA YATIRILMADI.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer yazılar

Büyük Marketler

Vatan Bilgisayar Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Vatan Bilgisayar ile ilgili sorularınız mı var? Bilgisayarınızı servise vermek mi istiyorsun ? En hızlı bir şekilde Vatan Bilgisayar Müşteri Hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya dokunarak arayın. 0 850 222 56 56 Vatan Bilgisayar Daha fazlasını oku…

Büyük Marketler

Teknosa Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Teknosa ile ilgili sorularınız mı var? cep telefonunuz mu arızalandı ? En hızlı bir şekilde Teknosa müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya dokunarak arayın. 0 850 222 55 99 Teknosa Müşteri Hizmetleri Beklemeden Teknosa Daha fazlasını oku…

Büyük Marketler

Praktiker Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Praktiker ile ilgili sorularınız mı var? Ürün iadesi yapmak mı istiyorsun? En hızlı bir şekilde Praktiker müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya dokunarak arayın. 0 212 272 44 22 Praktiker Müşteri Hizmetleri Praktiker ile Daha fazlasını oku…