Kim Market ürünleri ile ilgili yardıma ihtiyacınız mı var? Market ürünleri ile şikayetiniz mi var ? En hızlı bir şekilde Kim Market müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya dokunarak arayın.

Kim Market Müşteri Hizmetleri

444 1 546

Kim Market Müşteri Hizmetleri

Beklemeden Müşteri Hizmetleri Temsilcisine bağlanmak için 0 Tuşlayınız.

Kim Market ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikâyetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız.

  • 0. Müşteri Temsilcimize bağlanmak için
  • 1. Mesaj bırakmak için

Kim Market’un temelleri 1997 yılında, Kim Grup yönetim kurulu başkanı Erol Ersan, yönetim kurulu üyeleri Ercan Ersan ve Ergin Ersan tarafından atıldı. Ersan Kardeşler Bitlis’de memur bir babanın evlatları olarak dünyaya gelmiş, ticareti genç yaşlarda öğrenmeye başlamışlar. 1986 yılında İstanbul’a gelen Ersan kardeşlerin ilk deneyimleri; Kim Grup onursal başkanı Hikmet Ersan’ın memur ikramiyesi ile açılan Şirinevler’de ki küçük bakkal dükkanı oldu. Güneşli’de konumlanan 800 m2’lik hipermarket, bugün ki Kim Marketlerinin zemini ve ilk şubesi olmuştur.

Kim Market olarak markanın amacı “en kaliteli ürün, en kaliteli hizmet” anlayışı ile müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Ürün ve hizmetler ile ilgili her türlü sorularınız ve ihtiyaçlarınız için bir telefon kadar yakınınızdayız, telefon veya İletişim Formu üzerinden yaptığınız geri bildirimleriniz Kim Market tarafından hassasiyetle incelenerek soru, talep ve şikayetleriniz ile ilgili çözümler üretilmektedir. Kim Market’den satın aldığınız hizmet veya ürünlerle ilgili soru ve taleplerinizi, yukarıda verilen linkteki iletişim formunu doldurarak veya çağrı merkezi telefonundan müşteri hizmetlerine temsilcisine ulaşarak iletebilirsiniz.


2 yorum

cemal güney · 17 Ekim 2020 15:49 tarihinde

Sn: yetkili
17.10.2020 tarihin de alışveriş yaptığım buyukçekmece kemerdere mevkiindeki mağazanızda aldığım bir urunde bulunan etikette 14.95 olan fiyat 10 99 a düşüyor deniyordu. ürünü aldım kasada indirimin olmadığını gördüm ve görevliye dedik ki neden boyle. hemen ordan kasa görevlisi birilerine seslendi kasap reyonunda bir hareketlilik. benim yanlış baktığıma kara verdiler . gittim kasap reyonuna baktım buyuk indirim kartı kaldırılmış yerine küçük bir etiket konmuştu. ordaki görevli beni yanlış görmekle ve yalancılıkla itham etti. bende kendilerine etiketi değiştirmişsiniz dedim hiddetlenerek ben yalanmı sölüyom. dedi. eee benmi yalan sölüyorum. buyuk etiketin kaldırıldığını ve yeni etket konduğunu söledim. bu konunun araştırılmasını KİM maarketleri olarak yetkililerin görevidir.

nurdane gezici · 12 Mayıs 2016 13:25 tarihinde

Okul kermesimiz için yardım talebinde bulunuyom sizden ricam mümkünse cevap acil gelebilirmi günümüz çok azaldı lütfen yardım talebimizi kabul edermisiniz şimdiden tşk ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer yazılar

Büyük Marketler

Vatan Bilgisayar Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Vatan Bilgisayar ile ilgili sorularınız mı var? Bilgisayarınızı servise vermek mi istiyorsun ? En hızlı bir şekilde Vatan Bilgisayar Müşteri Hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya dokunarak arayın. 0 850 222 56 56 Vatan Bilgisayar Daha fazlasını oku…

Büyük Marketler

Teknosa Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Teknosa ile ilgili sorularınız mı var? cep telefonunuz mu arızalandı ? En hızlı bir şekilde Teknosa müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya dokunarak arayın. 0 850 222 55 99 Teknosa Müşteri Hizmetleri Beklemeden Teknosa Daha fazlasını oku…

Büyük Marketler

Praktiker Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Praktiker ile ilgili sorularınız mı var? Ürün iadesi yapmak mı istiyorsun? En hızlı bir şekilde Praktiker müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya dokunarak arayın. 0 212 272 44 22 Praktiker Müşteri Hizmetleri Praktiker ile Daha fazlasını oku…