0 850 2095050

Beklemeden Müşteri temsilcisine bağlanmak için sırasıyla 2 tuşlayınız. Müşteri temsilcisine bağlanıyor.

Kurum ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikâyetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız.

  • 1Mağazalarımızın adres ve telefon numaraları bilgileri için
  • 2Müşteri temsilcisine bağlanmak için
  • 1Beğendiğiniz ürünleri telefonla sipariş verebilmek için

Celal Topkan · 26 Kasım 2016 17:31 tarihinde

Sayın Koçtaş yetkilisi,
Bu gün Koçtaş Ankara Çankaya Çayyolu GORDİON mağazanızda bir dolap aldım. Mağaza elamanlarından Gökhan İşler’in müşteri olarak bize gösterdiği ilgiden ben ve eşim çok memnun kaldık.

Gösterdiği yakın ilgi nedeniyle kendisine çok teşekkür ettik.

Memnuniyetimizi sizin de paylaşmak istedik. İşlerinizde ve çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Zuhal-Celal Topkan
Alacaatlı Mah. 5017. Sok. Villa Beyaz Konutları No:4 Çankaya-Ankara

Zuhal&Celal Topkan

HANDE MELDA KORKMAZ · 30 Mart 2015 10:38 tarihinde

Sakarya Serdivan da bulunan koçtaş mağazanızdan iş yerimize mutfak ve evye bakmak için gittik ürünlerimizi beğendik.Satışla sonlandırmak için bize yardımcı olacak görevli bir personel rica ettik.Bir süre bekletilmemizden sonra bize yönlendirilen personelin saygısız davranışlarına maruz kaldık.Müşteri hizmetlerine gerekli yazılı şikayet başvurumuzuda yaptık.27/03/2015 saat 12:48 de.

osman makineci · 12 Ekim 2014 18:47 tarihinde

12.10.2014 tarihinde 8parça maket pıçağı aldım.Reonda fıyat 3.00tl,kasada 4.99tl.Eve geldiğimde fark ettim.Budurumda müşteri memnuniyeti nasıl olur.KOÇTAŞ GİBİ BÜYÜK BİR FİRMA BUNU YAPARMI: DEMEK Kİ ALINAN MALZEMEYİ FİYATLARINI KONTROL ETMEK LAZIM:

MUSTAFA SAM · 31 Temmuz 2014 21:57 tarihinde

ürünleri indirmek için kullanılan aparatlar hidrolikli araç ve gereçler varken merdiven kullanılmaktadır buda zaman kaybı bu yüzden ürünü almadan çıktım . ikimci bir husus uzayan hortumlardan almıştım üçüncü ayda patladı degişimi yapılmadı cek verdiler

ferhan · 21 Mayıs 2014 16:55 tarihinde

yenibosna koctastan alışveriş yaptım ve her zaman kullanmış olduğum turuncu taksi durağından taksiye bindim sefakoy istikametine gidecektim.e5 yan yoldan goturecegine koçtasın arka kısmından zaman gazetesi onunden beni dolaştırarak goturdu hem gec gittim hemde 4 tl fazla ucret verdim.durak yetkililerini uyarmanızı rica ederim.

ferah soytorun · 15 Nisan 2014 20:32 tarihinde

Gaziemir optimum subenizde mobilya ve dekorasyon bölümünde calisan talip beye ilgisinden dolayı tesekkurler, isini özveri ile yapan kibar bir beyefendi,sayenizde mobilya sahibi olduk.

Mualla SARAÇ · 16 Ocak 2014 07:29 tarihinde

14.12.2014 tarihinde Koçtaş İzmit şubesinden Elit marka Compact Duş sitemi aldım, ödemesini yaptım ve ürünün 15 iş günü içerisinde teslim edileceği söylendi.Ürünün teslim süresi dolduğu halde ürünüm gelmedi ve biz bu konu için defalarca Koçtaşla görüştük bize firmanın elinde bu üründen bulunmadığını uzun bir süre daha temin edilemeyeceğini söylediler. Bu aşamada İzmit Koçtaş Şubesi Müdür Yardımcısı MELDA KAÇAN isimli personelin gayreti ve çabasıyla ürün başka bir şubeden temin edilerek bize teslim edildi ve MELDA Hanım sayesinde mağduriyetimiz giderildi. Bu nedenle MELDA Hanıma göstermiş olduğu ilgi ve emeğinden dolayı çok teşekkür ediyorum ve başarılar diliyorum.

SEVİM üNAL · 24 Kasım 2013 17:45 tarihinde

Koçtaş Brendiuk mağazasından aldığım stor zebra perdeler de renk uyuşmazlığı problemi yaşadım, bu sorunun çözümün de aldığım yardımdan çok memnun kaldım, özellikle reyon görevlisi Rıdvan Anaç bey in göstermiş olduğu çaba ve olumlu yaklaşım takdire şayan bir durumdur, problem çözme pratikliği ve empati yeteneği gelişmiş bir çalışanınız olması beni mutlu etmiştir, ayrıca kendisine bu fırsatı tanıyan ve destek veren MD Musa bey in tavrı müşteri odaklı olmuştur. Brendium Koçtaş çalışanlarına teşekkür ederim. Bu durumu burdan bilgilerinize sunmam yeterli olur umarım, bir üst birime yazmam gerekirse yazarım, özellikle reyon görevlisi Rıdvan bey in başarılı çalışmasını bildirmek istedm. Teşekkür ederim,

ece yıldırım · 12 Eylül 2013 21:59 tarihinde

BALIKESİR EDREMİT DEKORASYON BÖLÜMÜNDE ÇALIŞMAKTA OLAN SÜMEYRA HANIMA,BANA KARŞI GÖSTERMİŞ OLDUĞU GÜLER YÜZ,HASSASİYET,VE HERŞEYDEN ÖNCE BANA YARDIMLARI İÇİN ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM..

Aliosman DELİMEHMET · 3 Aralık 2012 15:37 tarihinde

Trabzon şubesinde müşteri hizmetleri biriminde çalışmakta olan Nurdan İSKENDER Hanım’a güler yüzü, iletişim becerisi ve sorun çözme pratikliğinden dolayı teşekkür ediyor ve kendisinin daha üst pozisyonlarda görev yapma yeterliliğine sahip olduğu yönündeki düşüncemi paylaşmak istiyorum.

s.ceylan türköz · 6 Kasım 2012 22:15 tarihinde

sayın koçtaş ta güvenlik görevlisi deniz çetin bey efendiye ilgisinden dolayı teşekkürlerimi sunarım balcova mazanızda kalpkırizi gecirdim beni ambulas carırak yardımcı oldugu için çok ama çok teşekkür ederim sayın koçtaş yönetiminide böyle elamanlar çalıştırdıgı için tebrik ederim

hamdi koca · 15 Mayıs 2012 21:24 tarihinde

büyük köklü bi firmanın nası böyle bir hata yapabilir mantıgım almıyor.
geri dönün ve magduriyetimin giderilmesini istiyorum

hamdi koca · 15 Mayıs 2012 21:22 tarihinde

aldıgım gardrop tamamiyle yanlış numaralandırılmış 4 saat ugraştık yeniden delip monte ettim her yeri delik deşik oldu hakkımı arıycam çok pişmanım imalat hatası var bilgisayar masasına cesaret edemedim kurmuycam yetkili gelip baksın ve hatanızı telafi edin lütfenn cevap bekliyorum sabah müşteri hizmetlerine tekrar şikayet edicem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Büyük Marketler

Efor Market Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0 212 606 2727 Kurum ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikâyetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız. Sesli yanıt sistemi yoktur. Müşteri temsilcisine bağlanıyor.

Büyük Marketler

Media Markt Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Media Markt ile ilgili sorunlarınız mı var? Aldığınız ürünlerde sorun mu var? servis ile ilgili sorun mu var? En hızlı bir şekilde Media Markt müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya tıklayın. 0 850 222 Daha fazlasını oku…

Büyük Marketler

Kipa Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

4445472 Kurum ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikayetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız. Sesli yanıt sistemi yoktur. Müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanıyor.