Praktiker ile ilgili sorularınız mı var? Ürün iadesi yapmak mı istiyorsun? En hızlı bir şekilde Praktiker müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya dokunarak arayın.

Praktiker Müşteri Hizmetleri

0 212 272 44 22

Praktiker Müşteri Hizmetleri

Praktiker ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikâyetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız.

  • Praktiker müşteri hizmetleri çağrı merkezinde sesli yanıt sistemi yoktur. Müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanıyor.

Praktiker, ev, bahçe ve ofislerin yenilenmesi, tamiratı ve dekorasyonu için müşterilerin ihtiyacı olan pratik çözümleri, benzersiz bir alışveriş ortamında en uygun fiyatlara sunarak müşteri memnuniyetini sağlama misyonuyla faaliyet göstermektedir. Praktiker’in vizyonu ise Türkiye’de ev yenileme ve dekorasyon alanında tercih edilen bir marka olma özelliğini sürdürmek ve pazar lideri olmaktır. Praktiker ürünleri ile ilgili tüm sorularınız için müşteri hizmetlerini aşağıdaki numaradan arayabilirsiniz.

Praktiker olarak markanın amacı “en kaliteli ürün, en kaliteli hizmet” anlayışı ile müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Telefon veya İletişim Formu üzerinden yaptığınız geri bildirimleriniz firma tarafından hassasiyetle incelenerek soru, talep ve şikayetleriniz ile ilgili çözümler üretilmektedir. Praktiker’den aldığınız ürünü 30 gün içinde bize iade veya değişim talebinde bulunabilirsiniz. Satın aldığınız ürünlerle ilgili soru ve taleplerinizi yukarıda adresi verilen iletişim formunu doldurabilir veya çağrı merkezi telefonundan müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Praktiker müşteri hizmetleri, şikayetleri mümkün olan en hızlı şekilde sonuçlandırılmaya çalışılmaktadır. Praktiker Çağrı Merkezi tarafından hemen çözümlenmesi mümkün olan şikayetler anında çözülerek bilgilendirme sağlanır. Hemen çözümü mümkün olmayan konularda, şikayet kaydı alınarak ilgili birime atanır. Daha sonra gereken incelemeler yapıldıktan sonra en kısa sürede dönüş sağlanarak sonuc paylaşılır.


Bahar Oğuz · 17 Ekim 2012 16:39 tarihinde

Ankara Etlik Şubenizden evimin tadilatı için 13 eylül 2012 tarihinde malzeme aldım işçilik ustalık vs. anlaştık ve en fazla bir hafta içinde teslim edileceğini söylediler ve süreç başladı.Bir ayı geçmesine rağmen daha işleri bitiremediler. her aradığımda yarın diye diye buğüne kaldık.Kısaca yaşadıklarımı anlatmak gerekirse “ne büyük bir hata yapmışımda sizinle böyle bir işe girişmişim, bin pişmanım.ne ustanız usta, ne başındakiler bundan anlıyor,ben ömrümde böyle laçkalıkla karşılaşmadım.bence siz sadece satın gerisi sizi aşıyor.canımdan bezdirdiniz beni…”evimi kış gelmeden tadilatını bitirip satmak istedim.en son(12 gün önce) işi yarın bitireceğiz diye evin anahtarını aldılar hala bitecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Büyük Marketler

Vatan Bilgisayar Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Vatan Bilgisayar ile ilgili sorularınız mı var? Bilgisayarınızı servise vermek mi istiyorsun ? En hızlı bir şekilde Vatan Bilgisayar Müşteri Hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya dokunarak arayın. 0 850 222 56 56 Vatan Bilgisayar Daha fazlasını oku…

Büyük Marketler

Teknosa Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Teknosa ile ilgili sorularınız mı var? cep telefonunuz mu arızalandı ? En hızlı bir şekilde Teknosa müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya dokunarak arayın. 0 850 222 55 99 Teknosa Müşteri Hizmetleri Beklemeden Teknosa Daha fazlasını oku…

Büyük Marketler

Kipa Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Kipa ile ilgili sorularınız mı var? Aldığınız üründe sorun mu var? En hızlı bir şekilde Kipa müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya dokunarak arayın. 444 54 72 Kipa Müşteri Hizmetleri Kipa ile ilgili soru, Daha fazlasını oku…