Vatan Bilgisayar Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Vatan Bilgisayar ile ilgili sorularınız mı var? Bilgisayarınızı servise vermek mi istiyorsun ? En hızlı bir şekilde Vatan Bilgisayar Müşteri Hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya dokunarak arayın.

Vatan Bilgisayar Müşteri Hizmetleri

0 850 222 56 56

Vatan Bilgisayar Müşteri Hizmetleri

Vatan Bilgisayar ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikâyetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız.

  • 1 Website üzerinden yapılan satışlarla ilgili bilgi almak için
  • 2 Ürünlerimiz hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için
  • 3 İade değişimle ilgili sorular, servis süreçleri ve servise bırakılan ürünler hakkında bilgi almak için
  • 4 Fibabanka kredisi hakkında bilgi almak için
  • 5 Keyifli garanti hakkında bilgi almak için

1983 yılında İstanbul, Elmadağ’da Türkiye’nin ilk bilgisayar mağazası olarak kuruldu. İlerleyen yıllarda ise teknolojinin gelişmesine paralel olarak sattığı ürün çeşidini arttıran şirket, İstanbul, Kadıköy ve İstanbul, İncirli şubesini açtı. 2002 yılında beşinci şubesini Cevizlibağ semtinde açtı. İl dışı olarak ilk mağazasını ise 2006 yılında İzmir’de açtı. Gold Bilgisayar gibi rakip firmalara oranla, açtığı mağazalarını Hiperstore anlayışıyla yüksek hacimlerde açma anlayışını benimsedi. Bu doğrultuda 2006 Aralık ayında açıldığı dönemde 18.650 metrekarelik alanı ile dünyanın en büyük teknoloji marketi olan Ankara Söğütözü şubesini açtı. 2012 yılı itibarı ile bu mağaza Avrupa’nın en büyük teknoloji marketi unvanına sahiptir. Kurucu Hasan Vatan’dır. 2018 itibariyle 54 ilde 132 mağaza 185.000 m2 kapalı alan, 101.000 m2 satış alanı ile hizmet vermektedir.

Vatan Bilgisayar olarak markanın amacı “en kaliteli ürün, en kaliteli hizmet” anlayışı ile müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Telefon veya İletişim Formu üzerinden yaptığınız geri bildirimleriniz firma tarafından hassasiyetle incelenerek soru, talep ve şikayetleriniz ile ilgili çözümler üretilmektedir. Vatan Bilgisayar’den aldığınız ürünü 30 gün içinde bize iade veya değişim talebinde bulunabilirsiniz. Satın aldığınız ürünlerle ilgili soru ve taleplerinizi yukarıda adresi verilen iletişim formunu doldurabilir veya çağrı merkezi telefonundan müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Vatan Bilgisayar müşteri hizmetleri, şikayetleri mümkün olan en hızlı şekilde sonuçlandırılmaya çalışılmaktadır. Vatan Bilgisayar Çağrı Merkezi tarafından hemen çözümlenmesi mümkün olan şikayetler anında çözülerek bilgilendirme sağlanır. Hemen çözümü mümkün olmayan konularda, şikayet kaydı alınarak ilgili birime atanır. Daha sonra gereken incelemeler yapıldıktan sonra en kısa sürede dönüş sağlanarak sonuc paylaşılır.

  • 15 Aralık 2013
  • 34