Amerika’da Reed Hastings ve Marc Randolph tarafından 1997 yılında kurulmuş olan Netflix, film ve dizi yapımcılığı ve dağıtımı alanlarında faaliyet göstermektedir. İnternet ortamında gerçek zamanlı veri akışı ve DVD dağıtımı alanlarında popülaritesini arttıran Netflix, son yıllarda dünyanın her yerinde faaliyet gösteren online bir film ve dizi medya platformu konumunda bulunuyor. Bu yazımızda Netflix çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer Netflix iletişim bilgilerine değineceğiz.

Kendi bünyesinde yapımcılığını yaptığı birbirinden kaliteli filmleri, dizileri ve aynı zamanda da belgeselleri ile uluslararası pazarda en büyük işlem hacmine sahip şirket haline geldi. Güncel veriler kapsamında dünya genelinde 190’dan fazla ülkede aktif olarak yayın yapan Netflix’in ABD’de 50 milyonu aşkın, dünya genelinde ise yaklaşık 100 milyon civarında abonesi bulunmaktadır. 2016 yılından bu yana Netflix Türkiye’de de resmi olarak yayın yapmaktadır.

Netflix aboneliğinizi aylık olarak belirli kademelerle satın alabilirsiniz. Netflix’i iOS ve Android tabanlı mobil cihazlarınızdan, akıllı televizyonlardan ve bilgisayarınızdan kullanabilirsiniz. Dünyanın en kaliteli yapımları, en çok konuşulan dizileri, vizyonda olan harika filmler ve çok daha fazlası Netflix’te.

Türkçe dil desteği ile 10.00 ile 22.00 saatleri arasında Netflix 444 lü müşteri hizmetleri numarası 0850 390 74 44 ile faaliyet göstermektedir.

Netflix Müşteri Hizmetleri

0 850 390 7 444

Netflix Müşteri Hizmetleri

Netflix müşteri hizmetleri ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikâyetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız.

  • Netflix Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Sesli yanıt sistemi yoktur. Müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanıyor.

Netflix, üyelerinin çok çeşitli ödüllü dizileri, filmleri, belgeselleri ve daha fazlasını internete bağlı binlerce cihaz üzerinden izlemesini sağlayan bir yayın hizmetidir. Netflix’in tüm içeriğini reklamsız ve sınırsız olarak izleyebilirsiniz. Her zaman keşfedecek yeni bir şey vardır ve her ay yeni dizi, film ve programlar eklenir.

Netflix olarak markanın amacı “en kaliteli ürün, en kaliteli hizmet” anlayışı ile müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Markanın ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü sorularınız ve ihtiyaçlarınız için, telefon veya İletişim Formu üzerinden yaptığınız geri bildirimleriniz Netflix tarafından hassasiyetle incelenerek soru, talep ve şikayetleriniz ile ilgili çözümler üretilmektedir. Satın aldığınız Netflix hizmet veya ürünlerle ilgili soru ve taleplerinizi, yukarıda verilen linkteki iletişim formunu doldurarak veya çağrı merkezi telefonundan müşteri hizmetlerine temsilcisine ulaşarak iletebilirsiniz.

Benzer yazılar

Medya, Basın-Yayın Kurumları

RTÜK Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

RTÜK Çağrı Merkezi mi ulaşmak istiyorsunuz? Kredi kartı ekstrenizi mi soracaksınız? Hesabınızda bir bilmediğiniz bir işlen mi var? Banka kartınız mı gelmedi? En hızlı bir şekilde RTÜK Çağrı Merkezi iletişim temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya Daha fazlasını oku…

Medya, Basın-Yayın Kurumları

Tivibu Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Tivibu Müşteri hizmetlerine mi ulaşmak istiyorsunuz? Seç izle ile film izleyemiyor musunuz? Bağlantı sorunu mu yaşıyorsunuz? Tivibu paketiniz mi bitti? Tivibu teknik servisi mi arıyorsunuz? En hızlı bir şekilde Tivibu müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için Daha fazlasını oku…

Medya, Basın-Yayın Kurumları

Digitürk Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Digitürk ile ilgili sorunlarınız mı var? üyelik yapmak mı istiyorsunuz? Kampanyaları merak mı ediyorsunuz? En hızlı bir şekilde Digitürk müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya tıklayın. 0 212 473 73 73 Digitürk Müşteri Hizmetleri Daha fazlasını oku…