Alfemo Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Alfemo Müşteri hizmetlerine mi ulaşmak istiyorsunuz? Dolap kapakları mı bozuldu? Mobilya takımınız hala teslim edilmedi mi? Alfemo servisi mi arıyorsunuz? En hızlı bir şekilde Alfemo müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya dokunarak arayın.

Alfemo Müşteri Hizmetleri

0 850 222 10 30

Alfemo Müşteri Hizmetleri

Alfemo müşteri hizmetleri ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikâyetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız.

 • 1 Alfemo markası için
  • 11 Satış için
  • 12 Teknik servis için
 • 2 Armada markası için
  • 21 Satış için
  • 22 Teknik servis için

Alfemo, 1997 senesinden beri özgün tasarımları ile üretim yapmakta olan bir mobilya mağazasıdır. Kurulduğu andan itibaren kısa bir süre içerisinde büyük bir müşteri kitlesine sahip olan mağaza hem kaliteli hem farklı hem de şık mobilya tasarımları ile en çok tercih edilen mobilya markalarından birisi olmuştur. Alfemo markasının 200 bin metrekarelik bir üretimi fabrikası bulunmaktadır. Ayrıca TÜV Kalite Sertifikası ve GS Sertifikası bulunan marka dünya standartları içerisinde ürün üretimi gerçekleştirmektedir. Bu şık mobilya markası yılda toplam 182 bin adet kanepe, 150 bin adet yatak-yemek ve genç odası, 40 bin oturma grubu, 200 bin adet yatak ve 150 bin adet baza üretimi yapmaktadır. Alfemo mobilya markasının Türkiye içerisinde yaklaşık 150 adet mağazası bulunmaktadır. Ayrıca dünyanın 5 farklı kıtasında 60’dan fazla ülkede de zincirleri olan marka gün geçtikçe daha da büyümektedir. Alfemo’dan alışveriş yapmak için mağazalarına da gitmenize gerek yok. Markanın resmi internet sitesi üzerinden de mobilya alışverişlerinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Yatak odası, yemek odası, yaşam üniteleri, oturma grupları, köşe takımları, mutfak mobilyaları, aksesuarlar, bebek odaları, çocuk & genç odaları üretimi yapmaktadır.

Alfemo olarak markanın amacı “en kaliteli ürün, en kaliteli hizmet” anlayışı ile müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Markanın ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü sorularınız ve ihtiyaçlarınız için, telefon veya İletişim Formu üzerinden yaptığınız geri bildirimleriniz Alfemo tarafından hassasiyetle incelenerek soru, talep ve şikayetleriniz ile ilgili çözümler üretilmektedir. Satın aldığınız Alfemo hizmet veya ürünlerle ilgili soru ve taleplerinizi, yukarıda verilen linkteki iletişim formunu doldurarak veya çağrı merkezi telefonundan müşteri hizmetlerine temsilcisine ulaşarak iletebilirsiniz.

 • 15 Kasım 2011