Bürosan Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim telefon Numarası

Bürosan ile ilgili sorularınız mı var? Oturma odanızın mobilyaları mı eskidi? Büro takımınızda defo mu var? En hızlı bir şekilde Bürosan müşteri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya tıklayın.

Bürosan Müşteri Hizmetleri

444 55 88

Bürosan Müşteri Hizmetleri

Bürosan müşteri hizmetleri ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikâyetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız.

  • Bürosan Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Sesli yanıt sistemi yoktur. Müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanıyor.

Bir dünya markası olma hedefiyle 38 yıl önce kurulan Bürosan, bu hedef doğrultusunda gerçekleştirdiği cesur yatırımlar ve mevcut standartların üzerindeki, ürün ve hizmet kalitesi anlayışıyla küresel pazarda hak ettiği yeri almıştır.

Bürosan Dünyada yaşanan bir çok küresel çalkantıya ve ekonomik daralmaya rağmen yurtiçinde ve yurtdışında önemli ve cesur adımlar atmış, birçok büyük projenin mimarı olmuştur. Bu sayede Bürosan, ülke ekonomisinin önemli dinamiklerinden biri olmuş ve birçok firmaya örnek teşkil etmiştir. Yarattığı azımsanmayacak istihdam ile takdir toplamıştır.

Bürosan müşteri hizmetleri, müşterilerinin sorularına cevap verebilmek için hizmet vermektedir. Çağrı merkezi aracılığıyla Bürosan ürünleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir, sipariş durumunu öğrenebilir, iade-değişim hakkında bilgi alabilirsiniz. Bunun yanında, her türlü sorun ve şikayetlerinizi iletebileceğiniz, Bürosan web sitesinde, yukarıda bağlantı adresi verilen bir iletişim formu bulunmaktadır.

  • 1 Şubat 2012