Çilek Mobilya Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Çilek Mobilya ile ilgili sorunlarınız mı var? iade değişim yapmak mı istiyorsun? aldığın ürünler hala gelmedi mi? En hızlı bir şekilde Çilek Mobilya müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya tıklayın.

çilek mobilya müşteri hizmetleri

444 27 91

Çilek Mobilya Müşteri Hizmetleri

Çilek Mobilya ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikayetlerinizi iletmek içinBURAYA tıklayınız.

  • Çilek Mobilya Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezinde sesli yanıt sistemi yoktur. Çilek mobilya Müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanıyor.

Çilek mobilya, 1995 yılında %100 aile şirketi olarak Türkiye’de kurulmuştur. Genellikle bebek, çocuk ve genç odaları ile aksesuarlar tasarlıyor, üretiyor ve tüm dünyada satış ağını oluşturmaktadır. 5 kıta, 71 ülkede 500’ü aşkın mevcut satış noktası ile hizmet vermektedir. Kendi alanında tek ve rakipsiz bir Türkiye markası olmak için çalışmalarına devam etmektedir. En fonksiyonel, en güvenli, en ekonomik olanı sunmak ve her yerde her zaman standart olmak için elinden geleni yapmaktadır. Diğer mobilya firmaları ile yarış halindedir.

Çilek Mobilya olarak markanın amacı “en kaliteli ürün, en kaliteli hizmet” anlayışı ile müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Markanın ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü sorularınız ve ihtiyaçlarınız için, telefon veya İletişim Formu üzerinden yaptığınız geri bildirimleriniz Çilek Mobilya tarafından hassasiyetle incelenerek soru, talep ve şikayetleriniz ile ilgili çözümler üretilmektedir. Satın aldığınız Çilek Mobilya hizmet veya ürünlerle ilgili soru ve taleplerinizi, yukarıda verilen linkteki iletişim formunu doldurarak veya çağrı merkezi telefonundan müşteri hizmetlerine temsilcisine ulaşarak iletebilirsiniz.

  • 18 Aralık 2012
  • 10