Mondi Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Mondi ile ilgili sorunlarınız mı var? Aldığınız ürün hala gelmedi mi? Ürünlerinizde sorun mu var? En hızlı bir şekilde Mondi müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya tıklayın.

Mondi müşteri hizmetleri

444 33 11

Mondi Müşteri Hizmetleri

Mondi ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikayetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız.

  • 1 Bayi telefonlarını öğrenmek için
  • 2 Bölge servis temsilciliklerinin telefon numaralarını öğrenmek için
  • 3 Kampanyalarımız hakkında bilgi almak için
  • 4 Sağlıklı uyku danışma servisine bağlanmak için
  • 5 Teslimat ve bayi hakkında bilgi almak için
  • 6 Ürün, satış sonrası hizmetler ve bölge servisleri ile ilgili sorunlarınız için

1993 yılından beri mobilya sektöründe üst düzey hizmet veren Mondi, tecrübesiyle sektörde önemli bir yere sahiptir. Son yıllarda istikrarlı olarak her yıl büyüme kaydeden Mondi, oturma gruplarından yemek odalarına, yatak bazadan ev tekstili ürünlerine, yatak odasından bebek odasına ve halıya bir evin tüm mobilya ihtiyaçlarını uluslararası kalite standartlarında üretmektedir. Ürettiği ürünleri 300’ü aşkın satış noktasında tüketicileriyle buluşturan Mondi, en çok tercih edilen ve sevilen mobilya markaları arasında yer almaktadır.

“Evini Mondile, hayatı yenile” sloganıyla yoluna devam eden Mondi, ev dekorasyonu için kaliteli, trendlere hakim, yenilikçi, şık ve ekonomik çözümler sunmaktadır. Mondi, yüksek teknoloji ürünü, insan sağlığına dost, fonksiyonel, estetik, zarif ve dekoratif ürünlerle sadece günümüz trendlerine değil geleceğin mobilya modasına da yön vermektedir.

Diğer mobilya markaları için

Mutlak müşteri memnuniyetini temel prensiplerinden biri olarak kabul eden Mondi, sürekli kendini yenileyen firma profili, rekabetçi kampanyaları, satış öncesi ve sonrası sağlanan müşteri memnuniyetiyle tüketicilerin gönlünde yer etmiş bir marka olarak dikkat çekmektedir.

Ürün ve hizmet kalitesini sürekli geliştiren Mondi’nin başarı grafiği günden güne artmaktadır. Yurt içi pazarda istikrarlı büyüme gerçekleştiren Mondi mobilya, yurtdışı pazarında da varlığını her yıl daha fazla hissettirerek başta ABD, Almanya, İtalya, İngiltere olmak üzere 60’a yakın ülkeye ihracat gerçekleştirmekte ve yurt dışı pazar payını gün geçtikçe artırmaktadır.

Açılan yeni mağazaları, hizmet kalitesindeki artışı, sürekli yenilenen ürün gamı ve çeşitliliğiyle Mondi, mobilya pazarında yeniliklerin öncüsü olmayı hedeflemektedir. Mevcut üretim tesislerinde modernizasyon ve makine parkı açısından yenileme, genişletme, yeni model ve ürün çeşitliği için ARGE çalışmalarıyla yenilikçi marka profilini ortaya koymaktadır. Mondi yeni yatırımlarını art arda hayata geçirerek mobilya sektöründeki yerini sağlamlaştırmaktadır.

  • 8 Aralık 2011
  • 21