Yataş Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Yataş ile ilgili sorularınız mı var? yatağınızda problem mi var? yatağınızın yayları mı bozuldu? İade etmek mi istiyorsun? En hızlı bir şekilde Yataş müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya tıklayın.

yataş müşteri hizmetleri

444 0 987

Yataş Müşteri Hizmetleri

Yataş ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikâyetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız.

  • 1. Teslimat durumu bilgileri için
  • 2. Şikayet ve önerileriniz için
  • 3. Bilgi almak için
  • 4. Servis talebi için

Yataş; yatak, baza, başlık, yastık, yorgan, renkli ev tekstili, belirli sayıda yataklı oturma grubu ve yatak odası dekorasyonu tamamlayıcı ürünlerde hizmet vermektedir. Ürün çeşit ve fiyatlandırma stratejisiyle Türkiye’de en geniş hedef kitleye sahip markalardan biri olan Yataş, geniş fiyat ve çeşit aralığına sahiptir. Türkiye’de alanında ilklerin öncüsü, jenerik marka Yataş; yatak ve yan ürünlerinde tüketicide akla gelen ilk marka olmaya devam etmektedir.

Tüketicilerin %78’i yatak satın alırken öncelikle konfor ve kalite arayışı içindedir.
Yenilikçi tasarım anlayışıyla yastık ve yorgan ürünlerinde kalitesinden de ödün vermeyen Yataş; sektöründe ilkleri ve yeni teknolojileri getirmeye devam etmektedir. Yataklarında Woolmark® ve Dacron® gibi dünyaca ünlü markaların malzemelerini kullanan, çeşitlerinde bonell yay sistemden pocket yaylara, Visco ürünlerinden Lateks’e kadar çok çeşitli teknolojideki ürünleri kullanmaktadır.

Renkli ev tekstilinde her zevke ve beklentiye hitap eden Yataş, tekstil grubu beyaz ve renkli ev tekstili olmak üzere ikiye ayrılmakatdır. Beyaz ev tekstili yastık, yorgan ve yastık-yatak koruyuculardan, renkli ev tekstili ise yatak odasının ihtiyacı olan nevresim takımı, yatak örtüsü gibi ürünlerden dekoratif kırlentlere kadar geniş bir ürün yelpazesini oluşturmaktadır.

Yataş müşteri hizmetleri, müşterilerini her türlü sorunlarına cevap verebilmek için çağrı merkezi hizmeti vermektedir. Genellikle hafta içi hergün muhatap bulabildiniz çağrı merkezinde, her gün binlerce kişinin arama yaptığı çağrı merkezinde, her ne kadar müşteri temsilcisine hemen bağlanamasanız da sorunlarınızla yakından ilgilenilmektedir. Bunun yanında ayrıca Yataş web sitesinde bir iletişim formu bulunmaktadır. Yukarıda bağlantı adresi verilen bu form ile her türlü sorun ve şikayetlerinizi Yataş firmasına iletebilirsiniz.

  • 16 Aralık 2011