Kargoweb Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Kargoweb ile ilgili sorularınız mı var? gönderiniz nerede merak mı ediyorsunuz? gönderi için fiyat almak mı istiyorsunuz? En hızlı bir şekilde Kargoweb müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya tıklayın.

kargoweb müşteri hizmetleri

0 850 800 14 82

Kargoweb Müşteri Hizmetleri

Kargoweb ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikayetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız.

  • 0. Kargoweb Müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanmak için
  • 3. Yurtdışına kargo göndermek, gönderinize fiyat almak yada bilgi almak için

Kargoweb daha önce lojistik ve taşımacılık sektöründe deneyimi olan ve artık daha inovatif olarak sektöre yeni bir sistem kazandırmak isteyen bir firmadır. Firmalar ve tekil kişiler adına diğer taşıyıcı firmalarla anlaşmalar yapıp, grup satın alma gücünden faydalanarak en uygun fiyatı vermektedir. Bunun yanında gönderilerin takibini kolaylaştırmaktadır.

Türkiye orjinli bir dünya markası yaratmak ve parsiyel taşımacılık sektörünü yeniden tanımlayıp kullanıcılar için daha işlevsel ve avantajlı hale getirebilmek için kurduğumuz iş modelinde Kargoweb müteahhit pozisyonunu üstlenerek gönderilerin en uygun fiyatlı ve en uygun firmayla gitmesini sağlamaktadır. Diğer kargo firmaları için

Kargoweb müşteri hizmetleri, müşterilerini her türlü sorunlarına cevap verebilmek için çağrı merkezi hizmeti vermektedir. Genellikle hafta içi hergün muhatap bulabildiniz çağrı merkezinde, her gün binlerce kişinin arama yaptığı çağrı merkezinde, her ne kadar müşteri temsilcisine hemen bağlanamasanız da sorunlarınızla yakından ilgilenilmektedir. Bunun yanında ayrıca Kargoweb web sitesinde bir iletişim formu bulunmaktadır. Yukarıda bağlantı adresi verilen bu form ile her türlü sorun ve şikayetlerinizi Kargoweb firmasına iletebilirsiniz.

  • 25 Eylül 2012