MNG Kargo Müşteri hizmetlerine mi ulaşmak istiyorsunuz? Kargonuz nerede? Kargonuz gelmedi mi? En hızlı bir şekilde MNG Kargo müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya dokunarak arayın.

MNG Kargo müşteri hizmetleri

0 850 222 06 06

444 06 06

MNG Kargo Müşteri Hizmetleri

MNG Kargo müşteri hizmetleri ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikâyetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız.

Beklemeden Müşteri temsilcisine bağlanmak için sırasıyla 15 Tuşlayınız.

 • 1. Yurtiçi gönderimleriniz için
  • 1.1. İndirimi yapmak için
  • 1.2. Kargo gönderimleriniz hakkında bilgi almak
  • 1.3. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için
  • 1.4. Şube adresleri ve telefonları için
  • 1.5. Müşteri temsilcisine bağlanmak için
 • 2. Fedex Express gönderimleriniz için
  • 2.1. Müşteri Hizmetlerine bağlanmak için
  • 2.2. Satış için
 • 9. For English

2003 yılında kurulan MNG Kargo 800’den fazla şubesi, 7 tanesi Teknolojik Aktarma Merkezi olmak üzere toplam 25 aktarma merkezi, 14 bölge müdürlüğü, 6500’ü kendi bünyesinde, 3500’ü ise acentelerinde olmak üzere 10000’e yakın çalışanı, 3000 kara taşıma aracı ile hizmet vermektedir. MNG Kargo, Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna ve dünyada 220 farklı ülkede, günde 700 bin adrese dünya standartlarında hizmet ulaştıran Türkiye’nin lider kargo şirketlerindendir.

MNG Kargo olarak markanın amacı “en kaliteli ürün, en kaliteli hizmet” anlayışı ile müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Markanın ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü sorularınız ve ihtiyaçlarınız için, telefon veya İletişim Formu üzerinden yaptığınız geri bildirimleriniz MNG Kargo tarafından hassasiyetle incelenerek soru, talep ve şikayetleriniz ile ilgili çözümler üretilmektedir. Satın aldığınız MNG Kargo hizmet veya ürünlerle ilgili soru ve taleplerinizi, yukarıda verilen linkteki iletişim formunu doldurarak veya çağrı merkezi telefonundan müşteri hizmetlerine temsilcisine ulaşarak iletebilirsiniz.


Ali · 1 Ekim 2014 12:12 tarihinde

Böyle bir kargo şirketinin hala faaliyet gösterdiğine inanamıyorum. 01/08/2014 Erzurum Oltu MNG şubesinden 500 TL’ye Muğla Milas’a gönderdiğim eşyalarımın birçoğunun üzerine peynir suyu dökülmüş ve iki dolabım bir çok yerinden paramparça olmuştu. Şikayetimi yazdım hala ses seda yok. Buna rağmen önyargılı olmayayım dedim tekrar kargo gelmesi gerekiyordu 350 TL’lik kargomun bazası ortadan ikiye ayrılmıştı. İnanılmaz bir şey. 4 Eylül de şikayet metnini doldurdum hala herhangi bir işlem yok. Çelişkili bir çok yanıt aldım en sonunda da yanlış ambalajlamadan dolayı faturayı bana kestiler. Tüm iyi niyetimle beklememe rağmen ama buradan eşya gönderenlere sesleniyorum lütfen bu kargo güvenmeyin.

tarık · 25 Temmuz 2014 13:20 tarihinde

hem kargoyu getirmiyorlar hemde çalışanları saygısızlık yapıyor ne kadar işe yaramaz insan varsa bunların orda bazı kargoları evi bulamadık bahanesi ile şubeden alınmasını
istiyorlar mng kargo asla tercih etme ve tavsiyede etmem

serkan · 14 Temmuz 2014 11:44 tarihinde

istanbuldan 10 tl değerinde bir kargo aldım.saolsun mng bana 10 tl olan tartıya girse 2 gram yapmayan kargoyu keşana 17 tl ye getirdi yazıklar olsun birdaha mng kargo mu kesinlikle hayır siz siz olun arkadaşlar bu kargoyla çalışmayın.

ali teberoglu · 27 Haziran 2014 09:27 tarihinde

Ankaradan kastamonuya ufak bi kargo qelecek Türkiye yi dolastirdiniz arabayla qitsem 3 saat arkadasim yapamiyosaniz birakin bune terbiyesizlik subeyi ariyorum herkes bi haber musteri hizmetlerine ulasmak imkansiz illa davami acalim salak salak reklam yapmakla yurumez bu isler

muhsin · 20 Haziran 2014 12:00 tarihinde

istanbul kartal mng kargodan 13 erzuruma dört parça olarak yatak ve baza gönderdik gorgo üç parça teslim birisi ortada yok kartal mng kargo sorumluları telefon verip bizi başlarından savuyorlar hiç ilgilenmiyorlar şu an eşya kayıp kendi imkanlarımızla bulmaya çalışıyorlar mng kargo şirketi telefon etmeye bile tenezür etmiyor okuyan kim varsasakın sakın paranızla rezil olmayın nede mng kargoyla çalışmayım müşteri hizmeti denilen hiç bir şey yok ilgilenmiyorlar biz göndedik siz araştırın gibi

mustafa Buya · 3 Mart 2014 16:09 tarihinde

01.03.2014 tarihinde saat 10.30 da mersin – mezitli şubesine kargomun geldigi mesaj bildirildi . Cmt günü telefon açtım devamlı meşgul çaldı . 03.03.2012 tarihinde diger hattı aradıgımda tlf nun bozuk oldugunu söyleyerek gırgır geçti.şu anda saat 18.05 hala kargom gelmedi.ben istanbula 3 kere gider gelirdim Bu nebiçim hizmet.Hiç olmasa gelecek diye eve baglamasınlar.

servihan gözde kapıcı · 15 Kasım 2013 17:16 tarihinde

Merhaba.Benim ayın 13 ünde kargom denizliden yola çıktı.Bugün elimde olacaktı.Siparişi satın alırken en geç cuma akşamı elinzde olacak dediler.Sabah mng kargodan cebime mesaj geldi.Kargonuz Mersin Mezitli şubemizdedir.Gün içinde size teslim edilecek diye.Akşama kadar evde bekledim.Akşam aradım.Bayan yarın göndereceklerini çünkü yeterli dağıtım elemanlarının olmadığını söyledi.Bugün bu kargoyu almak zorunda olduğumu anlatım.Yarın yola çıkacağımı bu kargoyu beklediğimi.
Tamam dedi akşam da olmuş olsa gönderecez.Ancak kargom gelmedi.Ve dalga geçti müşterisiyle.Şikayetçiyim mng mezitli şubesinden.

Betül · 26 Ekim 2013 16:52 tarihinde

Ben hayatımda işini bu kadar onemsemeyen bir firma daha görmedim! 11.10.2013 tarihinden beri ki bugun 26.10.2013 kargomun ulaşmasını bekliyorum. Bu nasıl bir hizmet anlayışıdır!! Dün Haramidere şubesini aradığımda gelin burdan alın dediler, tamam lanet olsun tamam ben gelip alayım dedim ama yarın alabilirim dedim tamam akşam 7ye kadar alabilirsiniz dediler bugün gittim ki kapalı meğer cts günleri öğlen kapaniyormus bu nedir bu kadar olmaz gerçekten yazıklar olsun! Zaten elimde olsa yurtiçi kargo kullanırım altı üstü bir modem iletecekler uğraşıyorum resmen. Çağrı merkezini ariyorum telefonlara bakan yok, genel müdürlük keza aynı şekilde.. Bu şirketi kullanmayın böyle bir şey yok yani olamaz!

Fatma Ç · 5 Ekim 2013 23:57 tarihinde

Sakarya’dan Karasu’ya kargo taşıyan çarşı şubesinin kuryesi, adını vermek istemiyorum çünkü,genç insanların işleriyle ilgili sıkıntıya düşmelerini hiç istemem.Fakat meslek ahlakından yoksun,müşterileri aptal yerine koyan,yalan söyleyen saygısız elemanların işlerini bu kadar hafife almasına göz yumamam.Kargom 1 ekim tarihinden itibaren her gün Karasu’ya taşımasına ve her gün en az 3 kere telefonla kuryeyi aramama rağmen ,5 günden beri paket elime ulaşmadı.Üstelik kargo bilgilerinin eksik olduğu şeklinde bir yalanla ,yapılan davranış kılıfa uydurulmaya çalışılarak…Ben 2 ay önce bu şirketle aynı problemi bir kez daha yaşadım.MNG kargo asla benim tercihim olmadı ,ASLA. DA. OLAMAZ.Bu koşullarda kargo şirketi olarak , çalışanlarını dikkatli seçmediği sürece lojistik piyasasından acilen çekilmesini ya da müşteri memnuniyetini önemseyerek elemanlarını acilen hizmet içi eğitime almasını tavsiye ederim.

zühal · 28 Eylül 2013 17:49 tarihinde

ben böyle bi kargo görmedim .bu nasıl bi çalışma sistemi insanlar bunlara güvenip neleri emanet ediyo yazık ya yazık lanet olsun be sizin gibi çalışan zihniyetlere .ne müşteri hizmetleri doğru dürüst çalışıyo böyle bi kargo olamaz ya .

nalan · 7 Eylül 2013 13:59 tarihinde

allah kahretsin bu kargoyu… sabah 11:04 den itibaren 17 kez dikmen şubesini aradım… hiç bir şekilde telefona bakan yok… şube gün boyu çalışmadı. bunu mişteri temsilcisine ilettiğimde bana yapabilecekleri bişey olmadığını sadece şikayet kaydı oluşturabileceklerini söylediler. cumartesi olması ve saatin de 17 olması nedeniyle ancak pazartesi günü kargoyu alabileceğimi söylüyorlar. ben kargonun aciliyetinden bahsediyorum… yapabileceğimiz bişey yok diyorlar… ben böyle bir zihniyet görmedim…..

egehan · 20 Ağustos 2013 09:44 tarihinde

kardeş beni telefondan aradılar gelin mng nizi alın dediler ilk defa bana böle bişey gelio mng ne bilmiorum acil cevap yazın mng nedir bilmioorum

FARUK ÇETİN , · 11 Ağustos 2013 09:28 tarihinde

SİZ MNG CALISANLARI BENIM DİJİTURK KUTULARIM BENIM SISTEMDE 10 GUNDUR KARGODA VE HALEN BANA ULAŞMAMİŞ NASIL CALISIYORSUNU NASIL BIRDAHA KARGO VERIRIM MNG YE UATANIN BOYYLE CALIŞMA OLURMU YAZIKLAR OLSIUUN SIE VERILEN PARALAR HARAM OLSUN

talha tavus · 7 Ağustos 2013 12:25 tarihinde

gaziantepten 02.08.2013 te gönderilen paketimiz 07.08.2013 hala elimize geçmedi.06.08.2013 saat 11.00’da sakarya beşköprü şubesini aradığımızda paketin 06.08.2013 te gün içerisinde getirileceğini teslimatın yapılacağı söylendi.bugün yani 07.08.2013 tam 1 saattir mng kargo yetkililerine ulaşmaya çalışıyorum hiçbir yetkiliye ulaşamadım bu paket bize bayram için gerekli işyeri siparişleridir bu konuda kim hesap vericek bizim zararımızı kim karşılıyacak nasıl olurda mng kargodan hiç bir yetkiliye ulaşamıyoruz bu nasıl bir sistem anlamak mümkün değil.

Hüseyin Erdoğan · 15 Temmuz 2013 10:38 tarihinde

Kargomu almak için ayaklarınakadar çağrıyorlar üstüne birde eve teslim ücreti alınıyor. Açıklama istediğimde ise yüzüme bakma gereği bile duyulmuyor siz değerli mng yetkilileri ve çalışanları şu Ramazan ayında müşterilerinizin ahını alıyor ve büyük hayal kırıklığı yaratıyorsunuz çalışmalarınızı ve zihniyetinizi en kısa sürede işletirmiş yönüne gitmesini temenni ederim. Belki ilgilenirsinizdiye bilgilerimi yazıcam olurda ilgilenirseniz sonucunu bekliyor olacam saygılarımla. Hüseyin erdoğan gönderim takip No:368229004596 Kayseri hunat şubesi

Ebru Can · 10 Temmuz 2013 13:45 tarihinde

Kargo teslim görevliniz iki kez kapıya geldiğini ancak kimse bulunmadığı için iade dildiğini, Kayseri Erciyes Şubeniz MÜMKÜN OLDUĞUNCA KAPIYA NOT BIRAKILDIĞINI belirtmektedir. Kapıya kesinlikle not bırakılmamıştır. Kapıya mümkün olduğunda not bırakılması kabul edilemez bir durumdur. Kapıya her daim not bırakılması mecburidir. Zira kargo alıcısı kargosunun geldiğinden ancak bu şekilde haberdar olabilir. Berbat hizmet anlayışınız, bezgin ses tonlu, cevap versem mi vermesem mi tereddüdünde, ağzının içinde kelimeleri yuvarlayıp nasıl yapsam da daha anlaşılmaz olsam düşüncesindeki personellerinizden dolayı tebriklerimi iletmek isterim

nurettin ibbigi · 28 Haziran 2013 12:00 tarihinde

bugün saat 14.00 de gelen kargomu teslim almak için şubenize gittim malzemelerinmi bazıları hasarlı geldi ve geri göndermek istedim ve mng kargo çalışanlardan MERVE AŞIK isimli kişinin anlamsız tavırlarıyla karşılaştım bağırmalar gereksiz kelimeler bu kişinin tavrından dolayı şikayet çiyim özür dileme gereği bile duymadını belirtiyor firma yetkilileri tarafından uyarılmasının arz ederim

selçuk pekel · 10 Haziran 2013 10:53 tarihinde

merhabalar ben iş yeri sahibiyim kayseri talas ilçesinde mng kargoyla inanılmaz sorunlar var kargom zamanında teslim olmuyor yarısı teslim edıyorlar yarısını bırgun sonra gelıyor niye gec kaldınız diyorum arabanın lastıgı patlıyor çalısanın işi cıkıyor bu ne lavbali bi kargo şirketi anlamadım genel müdürle konuştum o bile biz bu işi yapamıyoruz haklısınız diyor yine magdur olan biziz ama kimin umrunda herkeze tavsiyem mngden kimse kargo yollamasın

sibel karancı · 31 Mayıs 2013 11:48 tarihinde

bandırma şubesine gelecek olan kargo gönene gitti madurum ve üstelik hakaret edildi personel tarafından şikayetçiyim esnaf olarak zararım çok büyük gerekli mercihlere başvuru yapacagım benim yazılarımı okuyan arkadaşlar kargonuzu değiştirin lütfen saygılarımla

gökhan · 31 Mayıs 2013 07:26 tarihinde

öncelikle iyi günler kardeşim benım numaram verılıp baska kısıler tarafından kargo gönderımı alımı yapılmaktadır bu hangı sıstem bana bunu anlatırmısın kilis istanbul arası bı suru kolı alım yapılıo ben göndermedıgım halde ya bu olaya bı el atın yadaa ben sızı mahkemeye verecegım kardesım kilis şubenız calıssanları terbıyesızlık yapıolar bakın artık polıse gıdıp sıkayet dılekcesınde bulunacagım bılgınız olsun ben boyle bır saaygısızlık terbıyesızlık görmedım….ılgılenmenızı rıca edıorum olaylar buyumeden benım adıma benım numarama nasıl gönderım yapılabılır var mı böle bı zıhnıyet

Nurgül · 29 Mayıs 2013 12:24 tarihinde

Topkapı şubesindeki görevli iki bayan telefonda müşteri ile nasıl konuşması gerektiğini bilmiyorlar. Özel muamele beklemiyoruz. Sadece ”teşekkürler” demek çok mu zor? Ya da telefon hatlarda sorun olduğu için kapanınca ”kusura bakmayın” demek de mi çok zor? Üstelik birbirlerinden haberleri bile yok. Biri sabahtan gelirler diyor, diğeri akşam 8’de. Nasıl çalışıyorlarsa artık!!!

Nurgül · 29 Mayıs 2013 12:19 tarihinde

İstanbul-Topkapı şubenizdeki görevli iki bayan arkadaş, telefonda müşteri ile nasıl konuşması gerektiklerini bilmiyorlar. Üstelik birbirlerinden habersizler.

ali erol · 28 Mayıs 2013 13:24 tarihinde

arkadaşlar bu kargo şirketi çok sorumsuz kimse bişey göndermesin

Elif Tugba · 9 Mayıs 2013 11:56 tarihinde

Merhaba, Gaziantep akyol subenizde kargom bulunmakta ve aradigimda adres bulunamadi diye bilgi veriyorlar bir personel adresi nasil bulamiyor ve adresimde dogru olmasina ragmen bu bir mazeret degil asla bu nasil musteri hizmetidir ben o kadar cok alisveris yapiyorum bu kargo firmasi adres bulunamadi bilgisiyle karsima cikiyorlar yardimci olursaniz sevinirim..

Ali Altınsoy · 17 Nisan 2013 13:00 tarihinde

Aksaray Adliyesi Bilgi işlem müdürlüğündeki bir koli için dün MNG kargo Aksaray şubesine telefon açtım, o gün alamayacaklarını yarın (bugün) alacaklarını söylediler, bugün3-4 defa telefon açmama rağmen koli halen alınmamıştır.MNG kargodan hiç memnun değiliz.

winsa · 12 Nisan 2013 12:32 tarihinde

Sorunumuz İzmir Torbalı’daki şubeniz ve çalışanları ile ilgili. kargo teslimatı yapmak için görevlendirdiğiniz personeliniz firmamıza gelen ödemeli kargo için teyit almakla yükümlü olduğum için beklemeye tahammül edemediler.kargoyu aldıkları gibi gittiler.Hiç böyle bir durumla karşılaşmamıştık doğrusu.MNG kargoya hiç yakışmıyor.

R · 19 Mart 2013 08:28 tarihinde

mng kargo benim kargomu getirdiğinde sıfır ürünüm hasarlı çıktı bu tamamen kargonun hatası ama kimse ilgilenmedi mağduriyetim giderilmedi

hasan kul · 22 Kasım 2012 17:37 tarihinde

12.11.2012 tarihinde gönderlen kargo nasıl 10 günde elime ulaşmaz ayrıca takip no dan takip edilmez anlamış degilim anlayan varsa cevap versin ayıp ayıp….

bilal · 24 Ekim 2012 15:23 tarihinde

444 06 06 telefonunuz çalışmıyor bu ne ciddiyetsizlik!!!

tülay · 4 Ekim 2012 10:40 tarihinde

3 günde bir kargo gelemedi , geldiğind eise istanbulun diğer ucuna geldi bunasıl çalım aşeklidir??? hem kargo bedelini hemde istanbulun bir ucuna gitmek için 1 personel ve 1gün kayıp ?

burhan edikli · 18 Ağustos 2012 08:18 tarihinde

kepez şubesi ile bir kargo gönderdim gönderdiğim bir adet cep telefonu kaç gram veya boyutu siz düşünün.bir fatura çıkarmışlar 6.61 taşıma üçreti
alım üçreti 2.13
teslim üçreti 2.13
sms üçreti 1.12
sigorta 1.20
kdv 2.37
toplam 15.56 sanki yeni telefon alıyorum dahası bana mesaj felan gelmedi kargonuz ulaştı gitti gitmedi diye en komiği bu ; arkadaşım bir kargo gönderdi içinde 2 adet parfüm,1 adet kazak,2 adet kalem cep telefonu aksesuarları ,kulaklık bir kaç ıvır zıvır daha gönderdi,yurtiçi kargo 8.90 tl teslim etti. aradaki fark lütfen tercihlerinizi doğru yapınız

Kenan Sara · 17 Temmuz 2012 16:04 tarihinde

07 Temmuz tarihinde Adanadan kargoya verilen 09 Temmuzda Ankaraya gelen paket Kardelen Şubesinden Batıkent Atlantis Konutlarındaki adresime teslim edilmedi. Müşteri Hizmetleri ve Kardelen Şubesi telefonlara cevap vermiyor.Beni ve göndereni üzdünüz Allah ta sizi daima üzsün. Tek tesellim gönderi zamana bağlı olmayan bir malzeme. Gönderilen ürünü zamanında ve sağlam olarak teslim edemedikten sora neyin reklamını yapıyorsunuz. Şu an 17 Temmuz saat 19:01 paket hala yok,Kardelen şubesi telefon ile aramadı, cevapta vermiyor,sizi hiç bağışlamayacağım. Hakkınızda hep olumsuz reklam yapacağım. Yazıklar olsun.

Gulse cesur · 9 Haziran 2012 17:18 tarihinde

Bursa’dan önceki gün gönderilen dün Ankara holding şubenize geldigi bildirilen kargomu servisin bizim bölgemize burgun sonra yani bugun teslim edeceği bildirildi . Saat su anda sekiz ve yarın pazar ,bu durumda kargom Pazartesi’ye kalacak ve bana gönderilen ürün coktan bozulmuş olacak .kargonun Bursa arabayatagi şubenizden verilirken burgun sonra iletilecek bilgisi veriliyor ve bunun üzerini firmanızla gönderiliyor .fakat altı saatlik yerden personeliniz sayesinde uç-dört gün sonra elime bozulmuş olarak geçecek

mehmet şimşek · 22 Mayıs 2012 07:01 tarihinde

adıma tanmız olmus 81 ds demısler bu fatar el ınsas hıç bır ındırım yapmadan gönderılmıs bumu sizin kargo anlayıs yeterkı malı elınız alın gerıs kolay bulent esen oglu kesmıs sanırım adama plaket verırsınız artıkbututum çokyanlıs

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer yazılar

Ulaşım

Havaş Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Havaş ile ilgili sorunlarınız mı var? Kayıp bagaj bildirimi yapmap mı istiyorsun? yer hizmetleri ile ilgili sorun mu var? En hızlı bir şekilde Havaş müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya tıklayın. 444 0 487 Daha fazlasını oku…

Ulaşım

TAV Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası

TAV ile ilgili sorularız mı var? yer hizmetlerinden memnun değil misiniz? En hızlı bir şekilde TAV müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya tıklayın. 444 9 828 TAV Müşteri Hizmetleri TAV ile ilgili soru, sorun, Daha fazlasını oku…

Ulaşım

Kargoweb Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Kargoweb ile ilgili sorularınız mı var? gönderiniz nerede merak mı ediyorsunuz? gönderi için fiyat almak mı istiyorsunuz? En hızlı bir şekilde Kargoweb müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya tıklayın. 0 850 800 14 82 Daha fazlasını oku…