Nilüfer Turizm Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

 

4440099

0 224 2754550

Kurum ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikayetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız.

Nilüfer turizm online bilet almak için BURAYA tıklayınız.

  • Sesli yanıt sistemi yoktur. Müşteri Temsilcisine bağlanıyor.

Yorumlar  

#7 -4 hasan turan 03-10-2014 18:41
nilüfer turizm çağrı merkezi rezervasyon yapmaları istiyorum yolcuları rezervasyon yapmaları istemiyorum müzik çok dinletiyorlar çağrı merkezi çalış narları istemiyorum uğrağı istiyorum çağrı merkezi çalışmasını istemiyorum
#6 -4 adem uyanik 28-07-2014 16:50
Devamli izmir bursa bursa izmir yolculugu yapmaktayim ve her zaman nilufer turizmi tercih etmekteyim suan izmir bursa seferI saat 15.00 da hareket eden araciniza bindim aracin klimasinin bakimsizligindan bu sicak hava da bayildik boyle rezillik olmaz bu yolculuktan hic memnun kalmadim kaptan disarinin sicak oldugu icin boyle oldugunu soyleyerek komik bir cevap verdi acaba bir daha ki seferlerde de boyle karsilasilacaksa niluferi silelim o zaman
#5 -5 muhteber yavuz 22-06-2014 23:48
22/06/2014 akşamı saat 21 00 arabasına lüleburgaz dan bilet aldı ist. gidecekti virana bir araba geldi , arabanını içide dışıda berbattı sanki bozulacağı belliydi ve korkulan oldu ist. 72 km. kala araba tık diye durdu ve bozuldu. tel. ist. ve lüleburgaz şübeleri aranmasına rahmen cevap alamadık bu rezalet birşey araba saat 22 00 de bozuldu saat 23 30 hala gelen giden yok . bu rezalete lütfen son verin İMDAAATTTT diye bağırasım var. bir de eniyi firma diye öğünüyorla. REZİLLİK YAA BİR DAHA ASLAAAAAAAA. herkesede duyuracağım.
#4 -5 can 30-10-2013 17:24
nilüfer turizm=rezillik . sıradan otobüs şirketleri bile en az 5 dk beklerken 2 dk geç kalınca beklenilmiyor. ve para geri iade bile edilmiyor. geçen 1 saat otobüs beklemiştik ama onlar 2 dk bile beklemiyor gerçekten rezalet!
#3 -5 serhat 14-09-2013 11:22
Nilüfer turizmin 02242754550 numaralı bursa bilgi işlem merkezini 2 gundur arıyor surekli kayıttan müzik dinliyorum. 2 dk sonra ilgili kişiye baglanacaksiniz deniliyor ama 15dk bekledim kimseye ulaşamadım. Nilüfer turizme yakışmıyor
#2 -6 fatma karabörklü 17-05-2013 20:47
12.05 2013 tarihinde ankaradan 23,59 arabanızla ilk defa yolculuk yaptım.4.5 saat her şeynormal seyretti .ama izmire 100 km kala şöför muafini hepimizin duyabileceği bir şekilde yüksek sesle uyardı. varan tesislerini almışsınız ama varanın müşterilerine gösterdiği ilgiyi ve saygıyı alamamışsınız izmire indiğimizde ne servis vardı ortada tam bir saat yorgun servis bekledik .gelen servis dolunca ikincisini beklemek zorunda kaldık ,ve ne bir ilgilenen nede valizleri yerleştirirken bir yardım gördüm.kendi başımiza kendimiz yükledik inerkende yine bir yardım görmedim tek başınıza valizlerinizle güreşiyorsunuz 20 yıldan fazla varanla yolculuk yapan bir yolcu olarak bunu çok yadırgadım ,daha tesise girdiğiniz zaman yolcunun değerli olduğunu hissettiyordu hiç valiz taşımadım demekki tesis satın olarak değil insan odaklı çalışmak önemli bu zsizinle ilk yolculuğumdu ama pişman oldum burnumdan geldi isim yapmışsınız ama daha elemanlarınızı eğitememişsiniz .
#1 -6 tayfun savlıoğlu 05-09-2012 19:25
ÜYENİZİM ÇOKDA MEMNUNDUM TAVSİYEDE EDİYODUM FAKAT BU GÜN 10.11.12 NODA ANNEM 80 YAŞINDA HASTA EŞİM VE OGLUMU EMANET EDEREK BORNOVADAN BİNDİRDİN SÖFÖRÜN YOLCULARA SORMADAN KENDİ KAFASINA GÖRE SUSURLUKTA DURMADAN MOLASINI VERMEDEN DEVAM ETMİŞ HASTA OLAN ANNEMİN 3 SAATE YEMEK VE İLACI VAR NASIL BÖYLE BİR KARARI VERİYOR ANACIGA BİŞİ OLSA BUNUN HESBINI KİM VERECEK ÇOK ACELE TARAFIMA BİLĞİ VERİLMESİNİ RİCA EDERİM LÜTFEN GEÇIŞTIRMEYIN İNSAN HAYATI ÖNEMLİ YOOLARIN DURUMU BELLİ AYRICA 11 EYLUL 12.00 ARABASIYLA İSTANBUL İZMİR 7.8.9 NOYLA DÖNECEKLER BENİM ENDİŞELERİM VAR HASIR ALTI ETMEYIN KİMSEYİDE KORUMAYIN....

Yorum ekle

Kurum veya kuruluş ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikayetlerinizi bu sayfa üzerinden ilgili kuruma iletmeniz mümkün değildir. İlgili Kurum veya kuruluşa yukarıdaki numaradan veya bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Bu sitenin kurumlarla hiç bir bağlantısı yoktur. Yazdığınız YORUMLAR! kuruma iletilmez.
Yorumlarınızda yazmış olduğunuz bilgilerden ( TC kimlik no, telefon numarası, kart numarası, müşteri numarası) dolayı olabilecek her türlü olumsuz bir durumda sorumluluk yorumu yazan kişiye aittir. Özel bilgilerinizi yazmayınız.
Yorum yaparken saygı çerçevesi içersinde yorumlarınızı yapınız. Aksi takdirde yorumlarınız yayınlanmayabilir veya değiştirilebilir.
En geç 24 saat içinde yorumlarınız yayınlanır. Yorum yayın hakkı telefondabekleme.com da saklıdır. Yorumu gönder tuşuna tıkladıktan sonra yorum yazma kurallarını kabul ettiğinizi taahhüt etmiş oluyorsunuz.
Yorum kuralları

Güvenlik kodu Yenile

Siteyi Nasıl Kullanacağım ?

Numarayı aradığınızda, yukarıda karşınıza çıkacak şeçenekler menü halinde verilmiştir. Bağlanmak istediğiniz bölümü bulduktan sonra sol tarafında yazan tuşları kullanarak bölüme ulaşabilirsiniz. Tuşlama yaparken ilgili menüde olduğunuzdan emin olduktan sonra tuşa basın. Bazı durumlarda reklam ve kampanya bilgilerinden dolayı menü için beklemek zorunda kalabilirsiniz.

Önemli Uyarı !

Kurum veya Kuruluşların sesli yanıt sistemi menülerinde, zaman zaman kampanyalardan veya sistemden kaynaklanan güncellemeler ve değişiklikler olabilir. Eğer Sesli yanıt menüsünde bir yanlışlık varsa lütfen bize bildiriniz. Telefondabekleme.com, sesli yanıt sistemi menülerinin %100 doğruluğunu garanti etmemektedir.
© 2010 - 2014 Telefondabekleme.com | Tüm hakları saklıdır. | İzinsiz kullanılmaz. | bilgi@telefondabekleme.com