4440844

Kurum ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikayetlerinizi iletmek için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. tıklayınız.

  • 1. Siparişiniz için
  • 2. Yeni abone olmak için
  • 3. Öneri, şikayet ve talepleriniz için

Yorumlar  

#4 -1 seher ige 26-07-2016 09:38
kırklaeli alpullu beldesinde bakkal işletmeciliği yapıyorum nestle arabalarınız artık bizlere uğramıyor...geliyorlar görüyorum transit bizim dükkanın önunden gecip gidiyorlar..
Alıntı
#3 0 Gürkan Tezcan 14-11-2014 15:46
Nestle su edirne şubesinden memnun olmadığımı bildirmek isterim.Teslimat esnasında bir çok problem çıkarıyorlar yok efendim sitenin giriş kapısı açılmıyormuş bu kadar uzak olursa taşımak problem oluyor vb şuan erikli su kullanıyorum ve çok memnunum.Umarım nestle su çalışanları da kendilerine erikli su çalışanlarını örnek alır.
Alıntı
#2 +3 seyfettin ılgan 26-06-2013 13:12
İyi günler. Ankara Çukurambar'da oturuyorum. 25 haziran tarihinde saat 1900 gibi 4757661 numaralı telefon ile hizmet veren nestle su bayisini aradım ve su sipariş ettim. "Suyunuzu gönderiyoruz" yanıtını vermelerine rağmen su teslimatı yapılmadı. Bugün (26 Haziran 2013) aradım ve suyun neden getirilmedigini sordum. Bana "eve geldiklerini ve evde bulamadıklarını " söylediler. Evde olmama rağmen böyle bir geçiştirme bir yanıt verilmesine çok sinirlendim. Damacanayı iade edip depozitomu almak istiyorum. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.
Alıntı
#1 -2 mehmet verisoglu 14-03-2012 19:27
bandırma su satış bayiinizden memmun degilim 3 gündür sudan haber yok
istediğim halde eve su gelmedi
saygılarımla
Alıntı

Yorum ekle

Güvenlik kodu Yenile

Siteyi Nasıl Kullanacağım ?

İlgili firmanın müşteri hizmetleri veya çağrı merkezi numarasını aradığınızda, yukarıda, karşınıza çıkacak şeçenekler menü halinde verilmiştir. Bağlanmak istediğiniz bölümü bulduktan sonra sol tarafında yazan tuşları kullanarak istediğiniz bölüme ulaşabilirsiniz. Bazı firmaların, beklemeden müşteri temsilcisine bağlanmak için gereken tuş sırası da ayrıca verilmiştir. Tuşlama yaparken ilgili menüde olduğunuzdan emin olduktan sonra tuşa basın. Bazı durumlarda reklam ve kampanya bilgilerinden dolayı menü için beklemek zorunda kalabilirsiniz.

Önemli Uyarı !

Kurum veya Kuruluşların Müşteri Hizmetleri - Çağrı Merkezi sesli yanıt sistemi menülerinde, zaman zaman kampanyalardan veya sistemden kaynaklanan güncellemeler ve değişiklikler olabilir. Yukarıda verilen tuş menüsü dinlediğinizden farklı olabilir. Eğer Sesli yanıt menüsünde bir yanlışlık varsa veya güncellenmesini istiyorsanız lütfen bize bildiriniz. Telefondabekleme.com, sesli yanıt sistemi menülerinin %100 doğruluğunu garanti etmemektedir.

SON YORUMLAR

© 2010 - 2017 Telefondabekleme.com | Tüm hakları saklıdır. | İzinsiz kullanılmaz. | bilgi@telefondabekleme.com