Nestle Su Sipariş Hattı Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

 

4440844

Kurum ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikayetlerinizi iletmek için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. tıklayınız.

  • . Siparişiniz için
  • . Yeni abone olmak için
  • . Öneri, şikayet ve talepleriniz için

Yorumlar  

#3 0 Gürkan Tezcan 14-11-2014 15:46
Nestle su edirne şubesinden memnun olmadığımı bildirmek isterim.Teslimat esnasında bir çok problem çıkarıyorlar yok efendim sitenin giriş kapısı açılmıyormuş bu kadar uzak olursa taşımak problem oluyor vb şuan erikli su kullanıyorum ve çok memnunum.Umarım nestle su çalışanları da kendilerine erikli su çalışanlarını örnek alır.
#2 +3 seyfettin ılgan 26-06-2013 13:12
İyi günler. Ankara Çukurambar'da oturuyorum. 25 haziran tarihinde saat 1900 gibi 4757661 numaralı telefon ile hizmet veren nestle su bayisini aradım ve su sipariş ettim. "Suyunuzu gönderiyoruz" yanıtını vermelerine rağmen su teslimatı yapılmadı. Bugün (26 Haziran 2013) aradım ve suyun neden getirilmedigini sordum. Bana "eve geldiklerini ve evde bulamadıklarını " söylediler. Evde olmama rağmen böyle bir geçiştirme bir yanıt verilmesine çok sinirlendim. Damacanayı iade edip depozitomu almak istiyorum. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.
#1 -2 mehmet verisoglu 14-03-2012 19:27
bandırma su satış bayiinizden memmun degilim 3 gündür sudan haber yok
istediğim halde eve su gelmedi
saygılarımla

Yorum ekle

Kurum veya kuruluş ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikayetlerinizi bu sayfa üzerinden ilgili kuruma iletmeniz mümkün değildir. İlgili Kurum veya kuruluşa yukarıdaki numaradan veya bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Bu sitenin kurumlarla hiç bir bağlantısı yoktur. Yazdığınız YORUMLAR! kuruma iletilmez.
Yorumlarınızda yazmış olduğunuz bilgilerden ( TC kimlik no, telefon numarası, kart numarası, müşteri numarası) dolayı olabilecek her türlü olumsuz bir durumda sorumluluk yorumu yazan kişiye aittir. Özel bilgilerinizi yazmayınız.
Yorum yaparken saygı çerçevesi içersinde yorumlarınızı yapınız. Aksi takdirde yorumlarınız yayınlanmayabilir veya değiştirilebilir.
En geç 24 saat içinde yorumlarınız yayınlanır. Yorum yayın hakkı telefondabekleme.com da saklıdır. Yorumu gönder tuşuna tıkladıktan sonra yorum yazma kurallarını kabul ettiğinizi taahhüt etmiş oluyorsunuz.
Yorum kuralları

Güvenlik kodu Yenile

Siteyi Nasıl Kullanacağım ?

Numarayı aradığınızda, yukarıda karşınıza çıkacak şeçenekler menü halinde verilmiştir. Bağlanmak istediğiniz bölümü bulduktan sonra sol tarafında yazan tuşları kullanarak bölüme ulaşabilirsiniz. Tuşlama yaparken ilgili menüde olduğunuzdan emin olduktan sonra tuşa basın. Bazı durumlarda reklam ve kampanya bilgilerinden dolayı menü için beklemek zorunda kalabilirsiniz.

Önemli Uyarı !

Kurum veya Kuruluşların sesli yanıt sistemi menülerinde, zaman zaman kampanyalardan veya sistemden kaynaklanan güncellemeler ve değişiklikler olabilir. Eğer Sesli yanıt menüsünde bir yanlışlık varsa lütfen bize bildiriniz. Telefondabekleme.com, sesli yanıt sistemi menülerinin %100 doğruluğunu garanti etmemektedir.
© 2010 - 2015 Telefondabekleme.com | Tüm hakları saklıdır. | İzinsiz kullanılmaz. | bilgi@telefondabekleme.com