Dilim Börek Sipariş Hattı Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

 

4444356

Kurum ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikayetlerinizi BURADAN tıklayarak gönderebilirsiniz.

  • . Sipariş vermek için
  • . Önerileriniz için

Yorumlar  

#4 0 Emine ömeroğlu 27-09-2015 12:50
Dilim börekten 27.10.2015tarihinde komşumun cenazesi olması nedeniyle bi tepsi su Böreği sipariş etmek istedik fakat istediğimiz saatte getiremeyeceklerini söylediler bu nasıl bi servistir anlamadım bundan sonra dilim Böreği asla kullanmama kararı verdim dostlarıma durumu anlattım bundan sonra müşteri zor bulursunuz
#3 -1 çetin kaya 06-07-2014 18:28
tekirdağa börek servisiniz varmı hayırlı ramazanlar
#2 0 edanur 19-06-2013 11:50
İnternet'ten sipariş verilmemesi çok saçma bir an önce internet'ten sipariş almaya başlaayın.
#1 0 sngl 20-08-2012 19:26
merhaba bayram için bir kaç ev su böreği sipariş verdik fakat hiçbirimizin böreği güzel değildi hem acımsı hem de sert ve bayat.....sizi tercih etmekle hata yaptık sanırım.

Yorum ekle

Kurum veya kuruluş ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikayetlerinizi bu sayfa üzerinden ilgili kuruma iletmeniz mümkün değildir. İlgili Kurum veya kuruluşa yukarıdaki numaradan veya bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Bu sitenin kurumlarla hiç bir bağlantısı yoktur. Yazdığınız YORUMLAR! kuruma iletilmez.
Yorumlarınızda yazmış olduğunuz bilgilerden ( TC kimlik no, telefon numarası, kart numarası, müşteri numarası) dolayı olabilecek her türlü olumsuz bir durumda sorumluluk yorumu yazan kişiye aittir. Özel bilgilerinizi yazmayınız.
Yorum yaparken saygı çerçevesi içersinde yorumlarınızı yapınız. Aksi takdirde yorumlarınız yayınlanmayabilir veya değiştirilebilir.
En geç 24 saat içinde yorumlarınız yayınlanır. Yorum yayın hakkı telefondabekleme.com da saklıdır. Yorumu gönder tuşuna tıkladıktan sonra yorum yazma kurallarını kabul ettiğinizi taahhüt etmiş oluyorsunuz.
Yorum kuralları

Güvenlik kodu Yenile

Siteyi Nasıl Kullanacağım ?

Numarayı aradığınızda, yukarıda karşınıza çıkacak şeçenekler menü halinde verilmiştir. Bağlanmak istediğiniz bölümü bulduktan sonra sol tarafında yazan tuşları kullanarak bölüme ulaşabilirsiniz. Tuşlama yaparken ilgili menüde olduğunuzdan emin olduktan sonra tuşa basın. Bazı durumlarda reklam ve kampanya bilgilerinden dolayı menü için beklemek zorunda kalabilirsiniz.

Önemli Uyarı !

Kurum veya Kuruluşların sesli yanıt sistemi menülerinde, zaman zaman kampanyalardan veya sistemden kaynaklanan güncellemeler ve değişiklikler olabilir. Eğer Sesli yanıt menüsünde bir yanlışlık varsa lütfen bize bildiriniz. Telefondabekleme.com, sesli yanıt sistemi menülerinin %100 doğruluğunu garanti etmemektedir.
© 2010 - 2015 Telefondabekleme.com | Tüm hakları saklıdır. | İzinsiz kullanılmaz. | bilgi@telefondabekleme.com