4444356

Kurum ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikayetlerinizi BURADAN tıklayarak gönderebilirsiniz.

  • 1. Sipariş vermek için
  • 2. Önerileriniz için

Yorumlar  

#4 0 Emine ömeroğlu 27-09-2015 12:50
Dilim börekten 27.10.2015tarihinde komşumun cenazesi olması nedeniyle bi tepsi su Böreği sipariş etmek istedik fakat istediğimiz saatte getiremeyeceklerini söylediler bu nasıl bi servistir anlamadım bundan sonra dilim Böreği asla kullanmama kararı verdim dostlarıma durumu anlattım bundan sonra müşteri zor bulursunuz
Alıntı
#3 -1 çetin kaya 06-07-2014 18:28
tekirdağa börek servisiniz varmı hayırlı ramazanlar
Alıntı
#2 0 edanur 19-06-2013 11:50
İnternet'ten sipariş verilmemesi çok saçma bir an önce internet'ten sipariş almaya başlaayın.
Alıntı
#1 0 sngl 20-08-2012 19:26
merhaba bayram için bir kaç ev su böreği sipariş verdik fakat hiçbirimizin böreği güzel değildi hem acımsı hem de sert ve bayat.....sizi tercih etmekle hata yaptık sanırım.
Alıntı

Yorum ekle

Güvenlik kodu Yenile

Siteyi Nasıl Kullanacağım ?

İlgili firmanın müşteri hizmetleri veya çağrı merkezi numarasını aradığınızda, yukarıda, karşınıza çıkacak şeçenekler menü halinde verilmiştir. Bağlanmak istediğiniz bölümü bulduktan sonra sol tarafında yazan tuşları kullanarak istediğiniz bölüme ulaşabilirsiniz. Bazı firmaların, beklemeden müşteri temsilcisine bağlanmak için gereken tuş sırası da ayrıca verilmiştir. Tuşlama yaparken ilgili menüde olduğunuzdan emin olduktan sonra tuşa basın. Bazı durumlarda reklam ve kampanya bilgilerinden dolayı menü için beklemek zorunda kalabilirsiniz.

Önemli Uyarı !

Kurum veya Kuruluşların Müşteri Hizmetleri - Çağrı Merkezi sesli yanıt sistemi menülerinde, zaman zaman kampanyalardan veya sistemden kaynaklanan güncellemeler ve değişiklikler olabilir. Yukarıda verilen tuş menüsü dinlediğinizden farklı olabilir. Eğer Sesli yanıt menüsünde bir yanlışlık varsa veya güncellenmesini istiyorsanız lütfen bize bildiriniz. Telefondabekleme.com, sesli yanıt sistemi menülerinin %100 doğruluğunu garanti etmemektedir.

SON YORUMLAR

© 2010 - 2017 Telefondabekleme.com | Tüm hakları saklıdır. | İzinsiz kullanılmaz. | bilgi@telefondabekleme.com