Florist ile ilgili sorunlarınız mı var? su ihtiyacınız mı var? evinizde su mu bitti? En hızlı bir şekilde Florist Sipariş Hattı temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya tıklayın.

florist sipariş hattı

0 850 660 00 80

Florist Florist Sipariş Hattı

Florist ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikâyetlerinizi BURADAN tıklayarak gönderebilirsiniz.

  • Florist Sipariş Hattı Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezinde Sesli yanıt sistemi yoktur.Florist Müşteri temsilcisine bağlanıyor.

Diğer su markaları için

1990’lı yıllarda, yerel çevrelerce talep edilen su ihtiyacını karşılamak üzere başlamıştır. Yaklaşık 30 yıldır hem su sektöründe deneyim elde etmiş ve su konusunda uzmanlaşmış kişilerle çalışmalarına devam etmektedir. Florist, sadece su ihtiyacınızı karşılamak için değil; daha sağlıklı bir hayat yaşamak, içine suyundan kattığı her yiyeceğin ve içeceğin lezzetli olması, hayattan daha fazla keyif almak için çalışmaktadır.

Kaynağının üzerine kurulan dolum ve üretim tesisleri sayesinde suyu en saf ve doğal haliyle, el değmeden ve en uygun koşullarda şişeleyerek doğada olduğu haliyle müşterilerine teslim etmektedir.

Florist müşteri hizmetleri, su siparişi vermek ve müşterilerini her türlü sorunlarına cevap verebilmek için çağrı merkezi hizmeti vermektedir. Genellikle hafta içi hergün muhatap bulabildiniz çağrı merkezinde, her gün binlerce kişinin arama yaptığı çağrı merkezinde, her ne kadar müşteri temsilcisine hemen bağlanamasanız da sorunlarınızla yakından ilgilenilmektedir. Bunun yanında ayrıca Florist web sitesinde bir iletişim formu bulunmaktadır. Yukarıda bağlantı adresi verilen bu form ile her türlü sorun ve şikayetlerinizi Florist firmasına iletebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer yazılar

Yiyecek-İçecek

Nescafe Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Nescafe ile ilgili sorunlarınız mı var? Kahvenizin lezzetini beğenmediniz mi? Kampanyalarla ilgili sorun mu var? En hızlı bir şekilde Nescafe müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya tıklayın. 444 31 60 Nescafe Müşteri Hizmetleri Nescafe Daha fazlasını oku…

Yiyecek-İçecek

Tuborg Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Tuborg ile ilgili sorunlarınız mı var? siparişle ilgili sorun mu var? Biranın tadını beğenmediniz mi? En hızlı bir şekilde Tuborg müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya tıklayın. 444 72 20 Tuborg Müşteri Hizmetleri Tuborg Daha fazlasını oku…

Yiyecek-İçecek

Waternet Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Waternet ile ilgili sorunlarınız mı var? içme suyuyla ilgili sorununuz mu var? Su sebiliniz mi bozuldu? En hızlı bir şekilde Waternet müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya tıklayın. 0 850 250 22 22 Waternet Daha fazlasını oku…