Nestle su ile ilgili sorularınız mı var? Suyunuz mu bitti? Su siparişi vermek mi istiyorsunuz? En hızlı bir şekilde Nestle su sipariş hattı temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya tıklayın.

nestle su sipariş hattı

444 08 44

Nestle su sipariş hattı

Nestle su ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikayetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız.

  • 1. Otomatik siparişiniz için
  • 2. Yeni abone olmak için
  • 3. Öneri, şikayet ve talepleriniz için

Nestle su 1872 yılında Fransa Paris’te kurulmuştur. Nestle su halen 130 ülkede toplam 64 farklı ürünü ile dünya su pazarının lideri konumundadır. Nestle su, merkezi İsviçre Vevey’de bulunan dünyanın bir numaralı gıda ve içecek şirketi olan Nestle’nin ambalajlanmış su grubunu oluşturmaktadır.

Nestle su, Türkiye pazarına Sanko Holding ile yapmış olduğu ortaklık ile 2001 yılında girmiştir. 2002 yılından bu yana ‘Nestle Pure Life’ markası altında doğal kaynak suyu üretmektedir. Nestle su Türkiye’nin Bursa Kestel’de bir fabrikası mevcuttur.

Nestle su sipariş hattı, su siparişi almak ve müşterilerini her türlü sorunlarına cevap verebilmek için çağrı merkezi hizmeti vermektedir. Genellikle hafta içi hergün muhatap bulabildiniz çağrı merkezinde, her gün binlerce kişinin arama yaptığı çağrı merkezinde, her ne kadar müşteri temsilcisine hemen bağlanamasanız da sorunlarınızla yakından ilgilenilmektedir. Bunun yanında ayrıca Nestle web sitesinde bir iletişim formu bulunmaktadır. Yukarıda bağlantı adresi verilen bu form ile her türlü sorun ve şikayetlerinizi Nestle firmasına iletebilirsiniz.


seher ige · 26 Temmuz 2016 06:38 tarihinde

kırklaeli alpullu beldesinde bakkal işletmeciliği yapıyorum nestle arabalarınız artık bizlere uğramıyor…geliyorlar görüyorum transit bizim dükkanın önunden gecip gidiyorlar..

Gürkan Tezcan · 14 Kasım 2014 13:46 tarihinde

Nestle su edirne şubesinden memnun olmadığımı bildirmek isterim.Teslimat esnasında bir çok problem çıkarıyorlar yok efendim sitenin giriş kapısı açılmıyormuş bu kadar uzak olursa taşımak problem oluyor vb şuan erikli su kullanıyorum ve çok memnunum.Umarım nestle su çalışanları da kendilerine erikli su çalışanlarını örnek alır.

seyfettin ılgan · 26 Haziran 2013 10:12 tarihinde

İyi günler. Ankara Çukurambar’da oturuyorum. 25 haziran tarihinde saat 1900 gibi 4757661 numaralı telefon ile hizmet veren nestle su bayisini aradım ve su sipariş ettim. “Suyunuzu gönderiyoruz” yanıtını vermelerine rağmen su teslimatı yapılmadı. Bugün (26 Haziran 2013) aradım ve suyun neden getirilmedigini sordum. Bana “eve geldiklerini ve evde bulamadıklarını ” söylediler. Evde olmama rağmen böyle bir geçiştirme bir yanıt verilmesine çok sinirlendim. Damacanayı iade edip depozitomu almak istiyorum. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

mehmet verisoglu · 14 Mart 2012 17:27 tarihinde

bandırma su satış bayiinizden memmun degilim 3 gündür sudan haber yok
istediğim halde eve su gelmedi
saygılarımla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Yiyecek-İçecek

Nescafe Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Nescafe ile ilgili sorunlarınız mı var? Kahvenizin lezzetini beğenmediniz mi? Kampanyalarla ilgili sorun mu var? En hızlı bir şekilde Nescafe müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya tıklayın. 444 31 60 Nescafe Müşteri Hizmetleri Nescafe Daha fazlasını oku…

Yiyecek-İçecek

Tuborg Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Tuborg ile ilgili sorunlarınız mı var? siparişle ilgili sorun mu var? Biranın tadını beğenmediniz mi? En hızlı bir şekilde Tuborg müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya tıklayın. 444 72 20 Tuborg Müşteri Hizmetleri Tuborg Daha fazlasını oku…

Yiyecek-İçecek

Waternet Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Waternet ile ilgili sorunlarınız mı var? içme suyuyla ilgili sorununuz mu var? Su sebiliniz mi bozuldu? En hızlı bir şekilde Waternet müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya tıklayın. 0 850 250 22 22 Waternet Daha fazlasını oku…