Pizza Pizza ile ilgili sorunlarınız mı var? kredi kartı ekstreniz mi gelmedi? hesaplarınızda sorun mu var? En hızlı bir şekilde Pizza Pizza sipariş hattı’na bağlanmak için aşağıdaki numaraya tıklayın.

pizza pizza sipariş hattı

0 850 222 4 500

Pizza Pizza Sipariş Hattı

Pizza Pizza ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikayetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız.

  • Pizza Pizza Sipariş Hattı Çağrı Merkezinde Sesli yanıt sistemi yoktur.Pizza Pizza sipariş hattı operatörüne bağlanıyor.

Pizza Pizza’nın kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Abbas Türker tarafından İzmir Alsancak’ta, ilk restoranı ile pizza severler ile buluşmuştur. Firma Dilim pizza konseptini ilk defa Türkiye ile tanıştırmıştır. Kendi tasarladığı, dilim pizza, patates ve Coca-Cola’dan oluşan menüsüne müşterilerin rağbet ettiği COMBO ismini vermiştir.

İzmir’in Torbalı İlçesi’nde 4000 metrekarelik “Pizza Pizza” üretim tesisi ile üretim yapmaktadır. İlk franchise işletmesini 1999 yılında vermiştir. Pizza Pizza fabrikasının üretime başlamasıyla İzmir ve çevresinde franchise sayısı artmıştır. Tesis, genellikle Ege , İç Anadolu ve Akdeniz bölgelerinde yaygın olarak bulunmakta ve diğer pizza markaları olan Pizza Hut ve Dominos pizza ile yarışmaktadır.

Pizza Pizza müşteri hizmetleri, pizza siparişi vermek ve müşterilerini her türlü sorunlarına cevap verebilmek için çağrı merkezi hizmeti vermektedir. Genellikle hafta içi hergün muhatap bulabildiniz çağrı merkezinde, her gün binlerce kişinin arama yaptığı çağrı merkezinde, her ne kadar müşteri temsilcisine hemen bağlanamasanız da sorunlarınızla yakından ilgilenilmektedir. Bunun yanında ayrıca Pizza Pizza web sitesinde bir iletişim formu bulunmaktadır. Yukarıda bağlantı adresi verilen bu form ile her türlü sorun ve şikayetlerinizi Pizza Pizza firmasına iletebilirsiniz.


2 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Yiyecek-İçecek

Nescafe Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Nescafe ile ilgili sorunlarınız mı var? Kahvenizin lezzetini beğenmediniz mi? Kampanyalarla ilgili sorun mu var? En hızlı bir şekilde Nescafe müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya tıklayın. 444 31 60 Nescafe Müşteri Hizmetleri Nescafe Daha fazlasını oku…

Yiyecek-İçecek

Tuborg Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Tuborg ile ilgili sorunlarınız mı var? siparişle ilgili sorun mu var? Biranın tadını beğenmediniz mi? En hızlı bir şekilde Tuborg müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya tıklayın. 444 72 20 Tuborg Müşteri Hizmetleri Tuborg Daha fazlasını oku…

Yiyecek-İçecek

Waternet Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Waternet ile ilgili sorunlarınız mı var? içme suyuyla ilgili sorununuz mu var? Su sebiliniz mi bozuldu? En hızlı bir şekilde Waternet müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya tıklayın. 0 850 250 22 22 Waternet Daha fazlasını oku…