Altınyıldız ile ilgili sorularınız mı var? Takımınızın kumaşında sorun mu var? Altığınız takımı beğenmediniz mi? En hızlı bir şekilde Altınyıldız müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya tıklayın.

altınyıldız müşteri hizmetleri

0 850 455 56 57

Altınyıldız Müşteri Hizmetleri

Altınyıldız ile ilgili soru, sorun, istek talep ve şikâyetlerinizi iletmek için BURAYA tıklayınız.

  • Altınyıldız Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezinde sesli yanıt sistemi yoktur. Müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanıyor.

Bir Boyner Holding kuruluşu olan Altınyıldız 1952 yılında faaliyete geçmiştir. Türk kumaşını dünyaya tanınan marka olma hedefiyle, ilk ihracatını 1956 yılında gerçekleştirdi. 1976 yılında tüm birimleri ile Yeni Bosna’da 120.000 m2’lik alana kurulu, İplik, kumaş (dokuma, boya, apre) ve hazır giyim ünitelerini bünyesinde barındıran ve 82.903m2’lik kapalı alanda faaliyet göstermektedir.

1995 yılında hazır giyim alanında hizmet vermeye başlayan Altınyıldız, 1997 yılında ilk Altınyıldız markalı erkek koleksiyonunu müşterilerinin beğenisine sunmuştur. Eylül 1999’da kadın koleksiyonunu da hayata geçirerek NetWork ile yepyeni bir marka yaratmıştır. 2000’de genç ve dinamik giyim tarzını benimseyen müşterilere yönelik Fabrika Altınyıldız markası ile hazır giyim sektörüne bir kez daha damgasını vurmuştur.

Altınyıldız Tekstil, NetWork, Fabrika Altınyıldız ve 2007’de piyasaya sunulan Que markaları ile modadaki farklı eğilimlere ve farklı yaşam tarzlarına geniş bir koleksiyon ile cevap vermektedir.

Altınyıldız çağrı merkezi, müşterilerinin sorularına cevap verebilmek için hizmet vermektedir. Çağrı merkezi aracılığıyla Altınyıldız ürünleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir, sipariş durumunu öğrenebilir, iade-değişim hakkında bilgi alabilirsiniz. Bunun yanında, her türlü sorun ve şikayetlerinizi iletebileceğiniz, Altınyıldız web sitesinde, yukarıda bağlantı adresi verilen bir iletişim formu bulunmaktadır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

Adidas Müşteri hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Adidas ile ilgili sorularınız mı var? Ayakkabınızın dikişleri mi attı? Ayakkabınız su mu alıyor? En hızlı bir şekilde Adidas müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya tıklayın. 0 850 502 61 41 Adidas Müşteri Hizmetleri Daha fazlasını oku…

Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

US Polo Assn Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

US Polo Assn ile ilgili sorularınız mı var? Kazağınız çekme mi yaptı? Ürününüz de hata mı var? En hızlı bir şekilde US Polo Assn müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya tıklayın. 444 60 44 Daha fazlasını oku…

Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

Tween Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Tween ile ilgili sorularınız mı var? Kıyafetiniz ile ilgili şikayetini mi var? Üründe hata mı var? En hızlı bir şekilde Tween müşteri hizmetleri temsilcine bağlanmak için aşağıdaki numaraya tıklayın. 0 850 460 0 368 Tween Daha fazlasını oku…